Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Šokių studijos apskaitos programa

Šokių studijos apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Šokių studijos apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite šokių studijos apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizavimo tendencijos efektyviai diegiamos daugelyje pramonės šakų ir veiklos sričių, leidžiančios verslui maksimaliai išnaudoti savo galimybes, tvarkyti dokumentų srautus ir finansinio turto apskaitą, užmegzti vaisingus santykius su vartotojais. Šokių studijos programa orientuota į informacinį palaikymą, kur pristatomi nuolatiniai katalogai ir žinynai, galima organizuoti klientų bazės vietas, dalyvauti lojalumo programose, aktyviai naudotis abonementais, dovanų kuponais, klubo kortelėmis.

USU Software sistemos svetainėje publikuojami keli funkciniai programų sprendimai, kurie optimaliai atsižvelgia į veiklos srities ypatumus. Šiuo atžvilgiu šokių studijos apskaitos programa yra praktiškai unikali. Programos sąsaja pritaikyta kasdienėms darbo sąlygoms, kur naudotojams reikia detaliai dirbti su šokių studijos pamokomis, sekti medžiagos ir užsiėmimų finansavimo vietą, stebėti išteklių sąnaudas ir įrangos eksploatavimo sąlygas.

Ne paslaptis, kad naudojant apskaitos programą parengti personalo lentelę yra daug lengviau nei visiškai deleguoti šias funkcijas vienam asmeniui. Šokių studijos programa automatiškai atsikrato konfliktų ir dažnų klaidų. Tuo pačiu šokių studijos programa buvo sukurta atsižvelgiant į bet kokius kriterijus. Buhalterinės apskaitos programa gali atsižvelgti į individualų personalo, mokytojų ir instruktorių įdarbinimo grafiką, atsižvelgti į asmeninius lankytojų pageidavimus, patikrinti reikiamo inventoriaus, techninės įrangos, klasių ir kabinetų prieinamumą.

Atminkite, kad santykiai su klientais programoje taip pat yra vienas iš pagrindinių verslo prioritetų. Kalbame apie madingus ir populiarius CRM principus, kad kiekviena šokių studija turėtų bendrauti su lankytojais, sudaryti optimalų darbo grafiką ir protingai naudoti resursus. Vartotojams nesunku dirbti su šokių studijos paslaugų analize ir reklamavimu, per patogią sąsają siųsti reklamines SMS, kurti tikslines klientų grupes, vesti finansinių rodiklių apskaitą, rengti ataskaitas ir norminius dokumentus.

Jei reikia, galite atsižvelgti į mažmeninę prekybą. Dažnai šiuolaikinių šokių studija ne tik teikia šokių studijos paslaugas, bet ir parduoda kai kurias pozicijas, priversdama įmonę papildomai susikurti prekybos programą. Nebereikia. Galite valdyti naudodami vieną programą. Jis yra patikimas, funkcionalus, turi plačias programinės apskaitos galimybes, apimančias klientų veiklos ir personalo darbo kokybės analizę, automatinę darbo užmokesčio apskaitą, pagrindinių objekto veiklos rodiklių (pelno, klientų bazės augimo) atvaizdavimą.

Bet kurioje pramonės šakoje automatizuotos apskaitos paklausą lemia skaitmeninės paramos prieinamumas, kai įmonėms nereikia skubiai investuoti didelių finansinių investicijų, kad gautų veiksmingą organizavimo ir valdymo programos įrankį. Iš pramoninio ar komercinio objekto, šiuolaikinių šokių studijos, gydymo įstaigos ir kt. Nesvarbu, apie ką mes kalbame. Programa buvo sukurta specialiai konkrečioms darbo sąlygoms, įskaitant individualius užsakymus, patarimus ir pageidavimus.

Programa supaprastina šokių studijos ar mokyklos apskaitos procesus, optimaliai organizuoja užsiėmimų tvarkaraščius, stebi medžiaginio ir užsiėmimų finansavimo vietą. Leidžiama savarankiškai keisti programos funkcijas ir parametrus, kad būtų patogu dirbti su CRM ir reklamuoti paslaugas, rinkodarą ar reklamą. Šokių studija gali maksimaliai išnaudoti vidinius resursus. Nebuvo atskleista nei viena apskaitos kategorija. Esant poreikiui, apskaitos duomenis galima importuoti arba eksportuoti, kad nebūtų gaištamas papildomas laikas informacijos įvedimui rankiniu būdu ir nenukreiptų darbuotojų prie kitų reikalų. Programa greitai ir efektyviai sąveikauja su informacija. Suteikiama išsami klientų bazė, įvairios žinynai ir skaitmeniniai katalogai, elektroniniai žurnalai. Bet kurioje šokių studijos klasėje galite atnaujinti statistinės informacijos archyvus arba atlikti išsamią turimų vietų analizę. Neatmetama galimybė valdyti ir nuotoliniu būdu per šokių studiją. Tik administratoriai turi visišką prieigą prie kredencialų arba procesų. Likę vartotojai turi ribotas teises. Dėl integruotos CRM apskaitos galima daug efektyviau bendrauti su lankytojais, sukurti tikslines grupes siuntimui, įvertinti klientų aktyvumo rodiklius. Draudžiama keisti gamyklinius nustatymus, įskaitant individualų kalbos režimo ar išorinio stiliaus pasirinkimą. Kuriant programą automatiškai, programa stengiasi atsižvelgti į visus apskaitos aspektus, įskaitant įrangos ir išteklių prieinamumą, atsižvelgiant į individualius mokytojų grafikus. Jei studijos veikla toli gražu nėra ideali, klientų bazė nutekės, kaštai viršys pelno rodiklius, tada apie tai praneš programos žvalgyba. Konfigūracija atlieka išsamią šokių studijos paslaugų analizę, kad pateiktų išsamų struktūros finansinių rezultatų vaizdą. Jei reikia, skaitmeninis asistentas prižiūri visų rūšių produktų pardavimą. Tuo pačiu metu prekių apskaita įdiegta pakankamai paprastai, kad būtų galima greitai įsisavinti pardavimų valdymą. Neatmetama galimybė išleisti pradinį palaikymą, kuris leidžia atsižvelgti į kai kurias technologines naujoves, taip pat įdiegti plėtinius ir funkcines parinktis.

Rekomenduojame atsisiųsti demonstracinę versiją, kad galėtumėte geriau pažinti sistemą ir pasipraktikuoti.