CRM kurjerių tarnybai
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM kurjerių tarnybai

CRM kurjerių tarnybai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite CRM kurjerių tarnybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Sėkmingo verslo, teikiant pristatymo paslaugas, pagrindas yra kompetentinga CRM (Customer Relationship Management) duomenų bazės priežiūra ir santykių su klientais valdymas, nes būtent tai prisideda prie buvimo rinkoje plėtros, klientų lojalumo lygio didinimo, nuolatinio verslo plėtrą ir pelno didinimą. Tiesiogines kurjerių paslaugas teikiančios įmonės sėkmės laipsnis ir pajamų dydis priklauso nuo pritrauktų ir įvykdytų klientų skaičiaus, todėl CRM kurjerių tarnybai yra nepakeičiamas įrankis sprendžiant svarbiausias verslo problemas ir turi įtakos įmonės darbui. . Kuo efektyviau, jei CRM pagrindinė programa yra automatizuota ir tobulinama pagal kiekvienos pristatymo paslaugos poreikius ir ypatybes. Universali apskaitos sistema įmonė siūlo logistikos ir kurjerių paslaugų valdymo programą, kuri išsiskiria efektyvumu, naudojimo paprastumu ir nustatymų lankstumu priklausomai nuo veiklos specifikos.

Mūsų kūrėjų sukurta CRM sistema kurjerių tarnybai savo vartotojams suteikia nemažai privalumų. Visų pirma, jūs gaunate ne tik kontaktų duomenų bazę ir visą įdomią informaciją apie klientus, bet ir modulį visaverčiam ryšių su klientais plėtros valdymui. CRM programos funkcijos, leidžiančios kurti finansines ataskaitas apie pajamas ir pelną klientų kontekste, padės atpažinti perspektyviausius klientus ir nustatyti tolesnio darbo sritis. Be to, bus sutvarkyta ir įmonės išlaidų struktūra: USU programinė įranga pateikia statistikos analizę ir parodo galutinius duomenis, koks reklamos tipas yra efektyviausias ir pritraukia daugiausiai klientų. Taigi galite sukurti efektyvią paslaugų reklamavimo metodiką, tuo pačiu pašalindami nereikalingas išlaidas. Jūsų klientų vadybininkų darbas bus organizuojamas naudojant renginių kalendorių, o vadovybė galės patikrinti, kurias iš suplanuotų užduočių darbuotojai atliko bet kuriuo metu ir įvertinti kiekvienos efektyvumą bei indėlį. CRM kurjerių pristatymo paslaugai leidžia pagreitinti paraiškų registraciją, apdorojimą ir vykdymą, greitai ieškant duomenų bazėje ir įtraukiant į ją naujų klientų. Šis modulis taip pat apima skolų už klientų pristatymą patikrinimą ir apmokėjimą. Vienas iš svarbių siūlomos CRM sistemos privalumų – paprastas pašto įrankis, tačiau pritraukti klientus būtina: atsakingi kurjerių įmonės specialistai gali lengvai ir greitai išsiųsti individualius pranešimus apie pristatymo būseną, taip pat masinius pranešimus apie nuolaidas bei Specialūs renginiai. (kuris suteiks kiekvienam klientui pritaikytą požiūrį ir pagerins teikiamų paslaugų kokybę) ir mokėjimo priminimus, kad išvengtumėte neapmokėtų skolų ir pavėluotų išieškojimų. CRM kurjeriams apima bet kokio klientų ir paslaugų skaičiaus registravimą, todėl veiklos apimtys apskaitos sistemoje nebus ribojamos.

Kurjerių tarnybai taip pat reikia automatizuoti skaičiavimus, kad greitai suteiktų pristatymo paslaugas tiksliai apskaičiuotais duomenimis. USU programinė įranga automatizuoja tarifų apskaičiavimo procesą, atsižvelgia į visas išlaidas, susijusias su tam tikros paraiškos įvykdymu, sugeneruoja važtaraštį ir automatiškai užpildo kvito formą pagal iš anksto nustatytus parametrus, taip pat leidžia atspausdinti kitus susijusius dokumentus. Be to, norint efektyviai valdyti kurjerių tarnybą, ši sistema suteikia galimybę sudaryti ir atsisiųsti sudėtingas finansines ataskaitas, kad būtų galima išsamiai analizuoti gautas pajamas, patirtas išlaidas, pelno augimo tempus ir investicijų grąžą. Universali apskaitos sistemos programa, skirta kurjerių tarnybai vykdyti, yra optimalus sprendimas visoms užduotims, kurias nesunkiai matote įsigiję šią programinę įrangą!

Jei įmonei reikalinga pristatymo paslaugų apskaita, USU programinė įranga su pažangiomis funkcijomis ir plačiomis ataskaitomis gali būti geriausias sprendimas.

Sklandią ir be problemų pilną kurjerių tarnybos apskaitą užtikrins USU įmonės programinė įranga su puikiu funkcionalumu ir daugybe papildomų funkcijų.

Padės operatyvinė apskaita ir didžioji knyga užsakymams pristatymo įmonėje, pristatymo programa.

Prekių pristatymo programa leidžia greitai sekti užsakymų vykdymą tiek kurjerių tarnyboje, tiek logistikoje tarp miestų.

Kurjerių programa leidžia optimizuoti pristatymo maršrutus ir sutaupyti kelionės laiką, taip padidinant pelną.

Pristatymo grafikas leidžia sekti užsakymų įvykdymą ir sekti bendrus visos įmonės finansinius rodiklius.

Stebėkite prekių pristatymą naudodami profesionalų USU sprendimą su plačiomis funkcijomis ir ataskaitomis.

Pristatymo apskaita naudojant USU programą leidžia greitai sekti užsakymų įvykdymą ir optimaliai sukurti kurjerio maršrutą.

Kompetentingai atlikta pristatymo automatizacija leidžia optimizuoti kurjerių darbą, taupyti resursus ir pinigus.

Kurjerių tarnybos programinė įranga leidžia lengvai susidoroti su įvairiausiomis užduotimis ir apdoroti daug informacijos apie užsakymus.

Kurjerių paslaugos automatizavimas, taip pat ir mažoms įmonėms, gali atnešti didelį pelną optimizuojant pristatymo procesus ir sumažinant išlaidas.

Registruojant kiekvieną paraišką, pakuotės temą galima nustatyti rankiniu būdu, o įmonės darbuotojai nurodo planuojamą pristatymo datą, skubos tarifą, siuntėją ir gavėją.

Esant poreikiui, CRM sistemoje galite pažymėti tikrąją pristatymo ir išsiuntimo datą – tai padės įvertinti teikiamų paslaugų tikslumą ir kokybę.

Už kiekvieną paraišką gautų debetų ir mokėjimų taisymas padeda reguliuoti lėšų srautą ir normalizuoti mokėjimo grafiką.

Finansinių ataskaitų vizualizavimas naudojant diagramas ir grafikus leidžia vizualiai analizuoti įmonės pelną ir pelningumą.

Automatizuota CRM programa leidžia efektyvinti apskaitos sistemą ir konfigūruoti įspėjimų paskirstymą klientams ir kontaktams.

Kiekvienas užsakymas bus pristatytas laiku, naudojant programos valdymą realiuoju laiku tvarkaraštyje.

Siekdama įvertinti kurjerių tarnybos darbuotojų veiklą bei kontrolės tikslais, vadovybė galės rasti informaciją apie visas kiekvienam kurjeriui pristatytas siuntas.

Išsami visų įmonės veiklos sričių analizė padeda nustatyti, kokie veiksniai ir kaip veikia kurjerių paslaugą.

Aiški sistemos logika ir struktūra bei plačios automatizavimo galimybės padidina operacijų greitį ir sumažina klaidų skaičiavimuose bei pildant duomenis ir dokumentus riziką.

Kurjeriams darbas CRM duomenų bazėje patogus dėl paslaugų katalogo ir paslaugų klientų suskirstymo į kategorijas.

Greitas duomenų importas ir eksportas MS Word ir MS Excel failuose.

CRM programa yra efektyvi verslo prognozavimo ir panaudojimo investicijoms į perspektyviausius plėtros kelius požiūriu.

Universalios apskaitos sistemos programinė įranga yra vienas informacijos ir darbo šaltinis visiems įmonės vartotojams.

Kurjeriai padidins savo veiklos rezultatus naudodamiesi paskatomis ir paskatomis, sukurtomis atliekant veiklos analizę.

Įmonės vadovybė turės prieigą prie tokio svarbaus ir efektyvaus CRM įrankio kaip pardavimo piltuvas, kuris galės sekti paslaugos teikiamų pasiūlymų dinamiką ir faktiškai įvykdytų užsakymų rodiklius.