CRM prekių pristatymui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM prekių pristatymui

CRM prekių pristatymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite crm prekių pristatymui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizavimo sistemos yra visur, taip pat ir logistikos srityje, kur įmonės turi turėti prisitaikantį valdymą, dokumentacijos ir tarpusavio susitarimo procedūras, naujas esamų procesų analitines ataskaitas, įrankius personalo veiklai stebėti. Prekių pristatymo CRM yra kompleksinis projektas, kurio tikslas – efektyvesnis logistikos paslaugos veikimas. Be to, naudodamiesi CRM galite užmegzti dialogą su vartotoju, siųsti informaciją ir reklamines SMS, atlikti rinkodaros tyrimus ir pasirinkti.

Universalioje apskaitos sistemoje (USU.kz) įprasta daugiau dėmesio skirti IT produkto praktiniam pritaikymui, kai vartotojas gali naudotis CRM moduliu pristatymo paslaugai, atsiskaityti vadovybei ir perimti vykdymą. Tai vienas iš daugiausiai laiko reikalaujančių procesų ir operacijų. Paraiška nėra sudėtinga. CRM funkcionalumą galima įsisavinti vos per kelias aktyvaus darbo dienas, išmokti valdyti pristatymą, ruošti dokumentus, konsoliduoti produktus, apskaičiuoti kiekvieno skrydžio poreikius ir suplanuoti ekonomiškai pagrįstus maršrutus.

Ne paslaptis, kad CRM svarba šiuolaikinei platinimo struktūrai yra kur kas daugiau nei SMS reklama. Paslauga galės naudoti analitinių duomenų rinkinį klientų segmentų identifikavimui, paslaugų sąrašo analizei ir etatinių darbuotojų veiklos įvertinimui. Produktus galima patogiai kataloguoti, o CRM algoritmus modifikuoti pagal savo poreikius. Galima nustatyti naują dokumentą kaip šabloną, kad vėliau neblaškytų darbuotojų, pildant pirminius duomenis. Procesas yra automatinis.

CRM sistema leidžia palaikyti didelę klientų ir kurjerių duomenų bazę, atlikti pakeitimus, įvertinti sąveikos rezultatus ir darbo momentus, nustatyti aptarnaujančio personalo užduotis realiuoju laiku. Vartotojams nebus sunku įvaldyti duomenų bazių valdymą. Be to, nesudėtinga išmesti prekes, per specialius įrenginius įvesti informaciją, siųsti paveikslėlius ir paveikslėlius, sekti prekinių prekių judėjimą. Pristatymas aiškiai nurodytas elektroniniuose įrašuose ir skaitmeniniuose kataloguose.

Neatmetama paslaugos nuotolinio valdymo galimybė. Jei pristatymo įmonė nori aiškiai apibrėžti vartotojų prieigos teises, yra valdymo modulis. Galima programuoti darbo užmokesčio pervedimus personalui. CRM posistemis turi galimybę bendrauti tarp padalinių, sutelkiant darbuotojų pastangas, per kelias sekundes renkant informaciją apie visas šakas, specialistus ir produktus. Pagrindiniu projekto tikslu laikomas sąnaudų mažinimas ir optimizavimas.

Ten, kur automatizuotas valdymas kasmet yra paklausesnis, produktai ir prekės pristatomos kontroliuojant skaitmeninį palaikymą, darbo eigos pozicijas, išteklių paskirstymą ir kt. Įsakymas. Leidžiamas originalios programos koncepcijos gamybos variantas, kuris vienodai taikomas dizainui ir funkcinei įrangai. Daugiau apie papildomas parinktis, integracijas, prijungtus įrenginius ir platformas galite sužinoti mūsų svetainėje.

Kurjerių programa leidžia optimizuoti pristatymo maršrutus ir sutaupyti kelionės laiką, taip padidinant pelną.

Sklandią ir be problemų pilną kurjerių tarnybos apskaitą užtikrins USU įmonės programinė įranga su puikiu funkcionalumu ir daugybe papildomų funkcijų.

Kurjerių tarnybos programinė įranga leidžia lengvai susidoroti su įvairiausiomis užduotimis ir apdoroti daug informacijos apie užsakymus.

Pristatymo grafikas leidžia sekti užsakymų įvykdymą ir sekti bendrus visos įmonės finansinius rodiklius.

Prekių pristatymo programa leidžia greitai sekti užsakymų vykdymą tiek kurjerių tarnyboje, tiek logistikoje tarp miestų.

Stebėkite prekių pristatymą naudodami profesionalų USU sprendimą su plačiomis funkcijomis ir ataskaitomis.

Kurjerių paslaugos automatizavimas, taip pat ir mažoms įmonėms, gali atnešti didelį pelną optimizuojant pristatymo procesus ir sumažinant išlaidas.

Kompetentingai atlikta pristatymo automatizacija leidžia optimizuoti kurjerių darbą, taupyti resursus ir pinigus.

Jei įmonei reikalinga pristatymo paslaugų apskaita, USU programinė įranga su pažangiomis funkcijomis ir plačiomis ataskaitomis gali būti geriausias sprendimas.

Pristatymo apskaita naudojant USU programą leidžia greitai sekti užsakymų įvykdymą ir optimaliai sukurti kurjerio maršrutą.

Padės operatyvinė apskaita ir didžioji knyga užsakymams pristatymo įmonėje, pristatymo programa.

CRM programinės įrangos palaikymas skirtas supaprastinti santykį su vartotoju, pakeisti reklamą SMS žinutėmis, palaikyti klientų bazę ir rengti dokumentaciją.

Pristatymas aiškiai nurodytas skaitmeniniuose kataloguose ir įrašuose. Procesai organizuojami realiu laiku. Pagrindinis IT produkto tikslas – sumažinti išlaidas.

Neatmetama galimybė naudoti trečiosios šalies įrangą informacijai apie prekes įvesti.

Pradedantysis vartotojas, neturintis patirties ir įgūdžių turėti asmeninį kompiuterį, taip pat galės įsisavinti paslaugos administravimą. Pagrindinės galimybės įgyvendinamos labai paprastai ir patogiai.

Per CRM galite atlikti analitinį vertinimą, kad nustatytumėte ne tik SMS paskirstymą, bet ir darbuotojų užimtumą, konkrečios paslaugos paklausą.

Pristatymo informacija atnaujinama dinamiškai, o tai suteiks objektyvų verslo vaizdą.

Vartotojai galės prašyti suvestinės informacijos apie produktus, užsakymus ar klientus. Sistema palygins informaciją ir nustatys kiekvienos nurodytos kategorijos lyderį.

Dėl to paslaugos veikimas taps labiau optimizuotas, kai taupiai išleidžiami ištekliai, kiekvienas įmonės darbuotojas puikiai supranta savo užduotį, turi aiškią plėtros strategiją.

Jei yra žiniatinklio šaltinis, neatmetama galimybė integruoti internetinius užsakymus ir programų stebėjimą.

CRM modulis leidžia pagerinti rinkodaros sekimo kokybę, pasirinkti, apibrėžti segmentus ir tiksliau užmegzti ryšį su tiksline auditorija.

Jei pristatymo rodikliai sumažės arba neatitiks planuotų lūkesčių, programinės įrangos žvalgyba suskubs apie tai įspėti. Pranešimus galite tinkinti patys.

Programa potencialiai turi galimybę organizuoti laikinojo sandėliavimo sandėlių darbą, stebėti prekių priėmimą ir išsiuntimą.

Per atitinkamą asistentą paslauga pasieks visavertę finansų kontrolę, kai nuo skaitmeninio palaikymo nebus paslėpta nei viena operacija.

Norint išsaugoti firminio stiliaus elementus dizaine arba pridėti papildomų galimybių, verta apsvarstyti originalios taikymo koncepcijos kūrimą.

Pageidautina pradėti naudoti demonstracinę versiją ir tada pateikti paraišką įsigyti licenciją.