CRM už pristatymo paslaugą
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM už pristatymo paslaugą

CRM už pristatymo paslaugą • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite crm pristatymo paslaugai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pristatymo paslaugų CRM yra laikoma geriausia priemone bendravimui su klientais naudojant Universaliosios apskaitos sistemos programinę įrangą, kuri automatizuoja vidinius pristatymo paslaugos procesus, taip sumažindama darbo sąnaudas registruojant ir pristatydama. O paslauga sulaukia klientų, kurie patenkinti pristatymu ir todėl jam lojalūs. Pristatymo paslaugos CRM sistema yra patogus formatas duomenims apie kiekvieną klientą, jo užsakymus, poreikius ir pageidavimus saugoti, taip pat siūlo savo paslaugas, skirtas klientų efektyvumui didinti, naujų pristatymo užsakymų pritraukimui.

Beje, pristatymo paslaugos CRM sistema kasdien stebi klientus iki paskutinio susisiekimo datos ir, visų pirma, sudaro sąrašą, į ką reikia kreiptis – atsiųsti priminimą apie planuojamą pristatymą, pasiūlyti kitą, suteikia patrauklesnių pristatymo sąlygų arba informaciją apie naujas paslaugos paslaugas. Sąrašas paskirstomas aptarnaujantiems darbuotojams, o jo įgyvendinimą automatiškai seka CRM sistema – jei kontaktas neįvyko, jį darbuotojas, atlikęs veiksmą, turi be gedimų išsiųsti, nes CRM sistema negauna informacijos apie rezultatas. , CRM sistema primins administratoriui apie nepavykusią užduotį. Kontaktų reguliarumas pagerina sąveikos kokybę ir lemia didelius pristatymo paslaugos pardavimus.

CRM sistema patogi ir tuo, kad leidžia kiekvienam klientui, atsižvelgiant į jo pageidavimus, sudaryti verslo planą ir stebėti jo vykdymą, taip pat ir automatiniu režimu, o ataskaitinio laikotarpio pabaigoje kiekvienam paruošti ataskaitą. jų. vadovas individualiai parodo skirtumą tarp planuojamų ir faktiškai baigtų bylų. Ši ataskaita leidžia objektyviai įvertinti kiekvieno darbuotojo ir visos pristatymo paslaugos efektyvumą. Tame pačiame CRM sistemoje parengtame darbo plane vadovybė gali pridėti savo užduotis ir kontroliuoti darbų atlikimą, laiką ir kokybę.

Be to, CRM sistema atlieka daug kitų naudingų funkcijų. Pavyzdžiui, organizuojant SMS pristatymo paslaugą, skirtą efektyviam bendravimui su klientais, pakanka nurodyti tikslinės auditorijos parametrus žinutėms siųsti, atsižvelgiant į reklamos ir/ar naujienų renginio turinį bei CRM sistemą. savarankiškai sudarys šiuos parametrus įvedusių prenumeratorių sąrašą, taip pat tokius laiškus įtrauks į savo profilius.siųs žinutes savarankiškai, atsižvelgdamas į tai, ar yra ženklas apie sutikimą gauti. Siekiant atsižvelgti į savo klientų pageidavimus ir apsaugoti jų interesus, toks ženklas turėtų būti CRM sistemoje. Pašto tekstai išsaugomi kiekvieno abonento asmeniniame faile, taip sukuriant santykių istoriją ir pašalinant siuntimo paslaugos informacijos dubliavimą.

Pažymėtina, kad CRM sistemoje klientai skirstomi į kategorijas, atspindinčias jų bendrą kvalifikaciją, o klasifikaciją pasirenka pati pristatymo tarnyba, o klasifikatorius į CRM sistemą įtraukiamas atskiru formatu pagal jų pageidavimus. katalogą. Šis skyrius leidžia pristatymo tarnybai organizuoti darbą su tikslinėmis grupėmis, o tai iš karto padidina sąveikos mastą ir sutaupo darbuotojų laiko, nes tas pats pasiūlymas gali būti išsiųstas ne vienam klientui, o visiems, atsižvelgiant į grupės ypatybes. Klientai, turintys panašių užklausų tuo pačiu metu. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad automatizavimo programoje dėl reklaminių ir informacinių sumetimų į automatizavimo programą yra patalpinti skirtingo turinio tekstai, o tai vėlgi leidžia pagreitinti laiškų redagavimo CRM sistemoje, žinučių siuntimo procesą. .

Tinkama CRM kokybė – pridėti bet kokį dokumentą į klientų profilius; tai leidžia turėti visą sąveikų archyvą nuo tada, kai klientas prisiregistruoja naudoti CRM ir pirmą kartą susisiekia su tarnyba. Registruojantis per specialią formą, įvedami asmens duomenys, įskaitant kontaktinius duomenis, bei informacija, kurią klientas sužinojo apie pačią įmonę; tai leidžia mums ištirti rinkodaros įrankių, kuriuos paslauga naudoja reklamuodama savo paslaugas, efektyvumą. Detalesnė informacija į CRM gali būti įtraukta vėliau – besivystant santykiams.

CRM sistemos formatas palaiko visų kitų automatizavimo programoje dirbančių duomenų bazių formatus – tai individualios sąskaitos, užsakymai, prekių linija, kurjerių duomenų bazė ir kt., pagal pasirinktą viršutinę eilutę. Detalizavimas pateikiamas atskirais skirtukais, kurių kiekvienas turi išsamų turinio sąrašą, perjungimas tarp skirtukų atliekamas vienu paspaudimu.

Programos diegimą USU darbuotojai atlieka nuotoliniu būdu per interneto ryšį, kliento buvimo vieta nėra svarbi, tačiau jo norai ir norai yra prioritetiniai ir į juos atsižvelgiama kuriant programą ir elektronines formas.

Kurjerių paslaugos automatizavimas, taip pat ir mažoms įmonėms, gali atnešti didelį pelną optimizuojant pristatymo procesus ir sumažinant išlaidas.

Padės operatyvinė apskaita ir didžioji knyga užsakymams pristatymo įmonėje, pristatymo programa.

Pristatymo apskaita naudojant USU programą leidžia greitai sekti užsakymų įvykdymą ir optimaliai sukurti kurjerio maršrutą.

Stebėkite prekių pristatymą naudodami profesionalų USU sprendimą su plačiomis funkcijomis ir ataskaitomis.

Kurjerių tarnybos programinė įranga leidžia lengvai susidoroti su įvairiausiomis užduotimis ir apdoroti daug informacijos apie užsakymus.

Sklandią ir be problemų pilną kurjerių tarnybos apskaitą užtikrins USU įmonės programinė įranga su puikiu funkcionalumu ir daugybe papildomų funkcijų.

Kompetentingai atlikta pristatymo automatizacija leidžia optimizuoti kurjerių darbą, taupyti resursus ir pinigus.

Pristatymo grafikas leidžia sekti užsakymų įvykdymą ir sekti bendrus visos įmonės finansinius rodiklius.

Prekių pristatymo programa leidžia greitai sekti užsakymų vykdymą tiek kurjerių tarnyboje, tiek logistikoje tarp miestų.

Kurjerių programa leidžia optimizuoti pristatymo maršrutus ir sutaupyti kelionės laiką, taip padidinant pelną.

Jei įmonei reikalinga pristatymo paslaugų apskaita, USU programinė įranga su pažangiomis funkcijomis ir plačiomis ataskaitomis gali būti geriausias sprendimas.

Programa išsiskiria paprasta sąsaja ir lengva naršymu; tai leidžia greitai jį įsisavinti kurjerių tarnybos darbuotojams, neturintiems įgūdžių ir darbo kompiuteriu patirties.

Linijos personalo darbas leidžia gauti turimą informaciją tiesiai iš gamybinių zonų, o tai leidžia geriau stebėti darbo būklę.

Programai pritaikyti kiekvieno vartotojo kompiuteryje yra daugiau nei 50 sąsajos dizaino variantų, darbuotojas pasirenka bet kurį iš jų, kad sukurtų nuotaiką.

Darbuotojui, gavusiam leidimą dirbti programoje, priskiriamas asmeninis prisijungimas ir slaptažodis, kuris sukuria jam atskirą informacinę sritį.

Darbas atskiroje informacinėje erdvėje reikalauja, kad darbuotojas būtų asmeniškai atsakingas už skelbiamos informacijos kokybę ir jos talpinimo savalaikiškumą.

Kuo greičiau į programą patenka einamoji informacija, tuo tikslesni rodikliai, kurie kiekvieną kartą gavus duomenis perskaičiuojami ir atspindi esamą būseną.

Darbuotojai dirba pagal įvairiems tikslams skirtas asmenines elektronines formas – tai specialios formos pirminiams duomenims, darbo žurnalams, ataskaitoms įvesti.

Visas atliktas operacijas darbuotojas fiksuoja paskyrimą atitinkančia forma, jam mokamas atlyginimas pagal tokiu būdu užfiksuotą darbo apimtį.

Programa automatiškai apskaičiuoja visas operacijas, užsakymus, išlaidas ir laikotarpio pabaigoje pateikia personalo kaupimo sąrašą, atsižvelgdama į jų ataskaitas.

Vadovybė reguliariai tikrina vartotojų informaciją, tikrina, ar jų informacija atitinka realią situaciją, jų įgyvendinimo kokybę ir laiką.

Programa turi keletą automatinių funkcijų, nes daugelis procedūrų atliekamos daug kartų greičiau ir nereikalauja darbuotojų dalyvavimo.

Siekiant paspartinti vartotojų žurnalų valdymo procesą, vadovybei prieinama audito funkcija paskiria tik tuos laukus, kuriuose duomenys buvo atnaujinti nuo paskutinio derinimo.

Automatinio pildymo funkcija savarankiškai sukuria visus įmonės dokumentus nuo lydinčios pakuotės iki pristatytų prekių iki mėnesinių finansinių ataskaitų.

Importavimo funkcija leidžia į programą automatiniu režimu importuoti didelius duomenų kiekius iš išorinių failų, kuriuos naudojant galima kurti sąskaitas ir kt. sumažina laiką

Tiesioginės veiklos analizės funkcionalumas teikia įmonei mėnesines ataskaitas, kuriose įvertinamas visų tipų darbas, įskaitant personalo produktyvumą ir maršruto pelningumą.