CRM maisto pristatymui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM maisto pristatymui

CRM maisto pristatymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite crm maisto pristatymui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM maisto pristatymui yra klientų bazės formatas Universaliosios apskaitos sistemos programinėje įrangoje, sukurtas įmonėms, kuriose maisto pristatymas yra pagrindinė ar papildoma veiklos rūšis – tai nesvarbu, nes programa orientuota į visas įmones, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusias su pristatymu. ... Bet koks maisto produktas, taip pat ir perkamas prekybos centre, taip pat įprasti sušiai ir picos reikalauja tam tikros skubos nuo pristatymo, todėl kompetentingas procesų organizavimas įmonėje tik padės paspartinti sandorių vykdymą. įsakymus. Maisto pristatymo CRM užduotis yra organizuoti bendravimą su klientais su minimaliomis darbo sąnaudomis ir pristatymo paraiškos registravimo laiku, tik siekiant užtikrinti greitą duomenų perdavimą kitiems padaliniams, tiesiogiai susijusiems su užsakymų formavimu ir pristatymu. .

Maisto, sušių, picų pristatymo CRM sistema yra efektyviausia darbo su klientais priemonė. Pažymėtina, kad automatizuotoje sistemoje naudojamos tik pačios patikimiausios ir efektyviausios funkcijos bei paslaugos, kurios prisideda prie darbo našumo didinimo įmonėje ir mažinančių kaštus gamybos procesuose. Be CRM, veikia ir kitos duomenų bazės, tačiau jos visos turi tokį patį formatą kaip ir CRM – informacija jose pateikiama vienodai, todėl atlikdami užduotis su perėjimu iš vienos duomenų bazės į kitą personalas nepraranda orientacijos. erdvėje, nes informacija skirstoma pagal vieną taisyklę - viršuje su įrašo duomenimis kartu su bendru pozicijų sąrašu, apačioje - detalūs aprašymai pagal požymius, paskirstyti atskiruose skirtukuose, o juos paspaudus atsidaro jų turinys.

Maisto, sušių, picų pristatymo atveju CRM reguliariai stebi aptarnaujamus klientus savo koordinatėse. Klientai gali būti esami ir potencialūs, todėl CRM taiko dalyvių klasifikaciją pagal panašius pačios įmonės pasirinktus požymius, kad tinkamai skirstytųsi į tikslines grupes, padidindama norimos auditorijos pasiekimo mastą vienu kontaktu. Maisto, sušių, picų pristatymo CRM sistemos stebėjimo rezultatas – automatiškai sugeneruotas sąrašas klientų, kurie jau užsisakė arba kuriems reikia priminti apie juos dominantį patiekalą, suši ir picą anksčiau. CRM automatiškai užtikrina sąveikos reguliarumą, o tai yra sąlyga norint padidinti pardavimus, kurių įmonei taip reikia.

Maisto, sušių ir picų pristatymo paslaugos CRM apima kliento asmeninius duomenis, kontaktus, santykių istoriją – diskusijų temų ir datų, kurios įvyko su klientu nuo tada, kai jis prisiregistravo prie CRM, sąrašą, taip pat tyrimą. planuoti su juo, žinučių siuntimas, pasiūlymai... Pirmą kartą susisiekus su klientu, automatizuota sistema reikalauja jo užsiregistruoti CRM, apsiribojama asmenine informacija ir kontaktais, kita informacija kaupiasi CRM sistemoje maisto pristatymui , suši, pica laikui bėgant. Viskas, ko CRM sistema klausia registruodama klientą, yra jo sutikimas gauti rinkodaros laišką, kurį vėl išduoda CRM, ir informacijos šaltinio pavadinimas, remiantis jo pateiktomis rekomendacijomis dėl pristatymo.

Kad būtų patenkinti kliento interesai, naujienlaiškis turi būti leidžiamas iš CRM, kadangi iki mėnesio pabaigos jis yra automatizuotas, resurso pavadinimas reikalingas norint nustatyti rinkodaros priemonių, kurias įmonė naudoja reklamuodama savo paslaugas, efektyvumą. . Sistema savarankiškai generuoja rinkodaros ataskaitą, kurioje bus pateiktas reklaminių svetainių įvertinimas, atsižvelgiant į kiekvienos išlaidas ir pelną iš klientų, besikreipiančių į kiekvieną. Tokia ataskaita leidžia laiku išskirti svetaines, kurios neatitinka lūkesčių, ir sumažinti jų kainą.

Kaip minėta aukščiau, maisto, sušių, picų pristatymo CRM sistema kuria bet kokio formato siuntas – masinius, individualius, tikslinių grupių. Administratoriui tereikia pasirinkti siunčiamo naujienlaiškio auditorijos kriterijus, o CRM automatiškai sudarys prenumeratorių sąrašą, neįskaitant tų, kurie atsisako gauti rinkodaros pranešimus iš jo. Maisto, sušių, picų pristatymo CRM sistema turi savo specialiai tam paruoštus teksto šablonus, turinys patenkins bet kokį pageidavimą. Maisto, sušių, picų pristatymo CRM sistema užtikrina elektroninį ryšį efektyviam bendravimui su klientais SMS žinutėmis, naudojama paštu ir pranešimams apie užsakymo būseną – pristatymo laiką ir vietas, perdavimą siuntėjui. .

Tuo tarpu šiuos automatinius pranešimus generuoja CRM sistema, siekiant apsaugoti darbuotojus nuo tokių užduočių kaip maisto, sušių, picų pristatymas, užsakymo būsenos sekimas ir tikrinimas. Sudarant klientų sąrašą po stebėjimo, maisto ir sušių pristatymo CRM sistema paskirsto darbų apimtis tarp darbuotojų ir stebi vykdymą, reguliariai siunčia priminimus apie neatliktą užduotį, kol CRM sistemoje pasirodo ženklas apie jos pasekmes. derybos su kiekvienu iš „išrinktųjų“.

Kurjerių paslaugos automatizavimas, taip pat ir mažoms įmonėms, gali atnešti didelį pelną optimizuojant pristatymo procesus ir sumažinant išlaidas.

Stebėkite prekių pristatymą naudodami profesionalų USU sprendimą su plačiomis funkcijomis ir ataskaitomis.

Sklandią ir be problemų pilną kurjerių tarnybos apskaitą užtikrins USU įmonės programinė įranga su puikiu funkcionalumu ir daugybe papildomų funkcijų.

Kurjerių tarnybos programinė įranga leidžia lengvai susidoroti su įvairiausiomis užduotimis ir apdoroti daug informacijos apie užsakymus.

Padės operatyvinė apskaita ir didžioji knyga užsakymams pristatymo įmonėje, pristatymo programa.

Prekių pristatymo programa leidžia greitai sekti užsakymų vykdymą tiek kurjerių tarnyboje, tiek logistikoje tarp miestų.

Kompetentingai atlikta pristatymo automatizacija leidžia optimizuoti kurjerių darbą, taupyti resursus ir pinigus.

Jei įmonei reikalinga pristatymo paslaugų apskaita, USU programinė įranga su pažangiomis funkcijomis ir plačiomis ataskaitomis gali būti geriausias sprendimas.

Pristatymo apskaita naudojant USU programą leidžia greitai sekti užsakymų įvykdymą ir optimaliai sukurti kurjerio maršrutą.

Pristatymo grafikas leidžia sekti užsakymų įvykdymą ir sekti bendrus visos įmonės finansinius rodiklius.

Kurjerių programa leidžia optimizuoti pristatymo maršrutus ir sutaupyti kelionės laiką, taip padidinant pelną.

Programa automatiniu režimu atlieka daugybę užduočių, kurios padidina jų kokybę, vykdymo greitį ir keitimąsi rezultatais, neskaitant personalo dalyvavimo.

Programa savarankiškai parengia visus maisto, sušių, picų pristatymo paslaugos dokumentus, įskaitant finansines ataskaitas, pristatymo sąrašus, kvitus, visų rūšių sąskaitas faktūras.

Pateikiant užsakymą sukuriama užsakymų bazė, kurioje visi užsakymai skirstomi pagal jų būseną ir spalvą, pagal parengties laipsnį, kurį galima peržiūrėti vizualiai.

Būsenos ir spalva keičiasi automatiškai, nes kurjeris elektroniniame dienyne pažymi kiekvieno etapo laiką, informacija akimirksniu apdorojama ir pakeičiama užsakymo būsena.

Informacinis tinklas apima visus nuotolinius biurus ir mobiliuosius kurjerius, įskaitant jų veiklą apskritai, jo veikimui reikalingas interneto ryšys.

Darbuotojai gali dirbti kartu tuo pačiu metu, kelių vartotojų prieiga pašalina išsaugojimo konfliktą dirbant vietoje, nebereikia interneto.

Bet kokiam gaminių judėjimui reikalinga dokumentų registracija, automatiškai sukuriamos sąskaitos, nurodomas prekės pavadinimas, kiekis ir kryptis.

Iš sugeneruotų sąskaitų surenkama duomenų bazė, kurioje kiekvienas dokumentas turi savo numerį, registravimo datą, statusą ir spalvą, fiksuojančią judėjimo kryptį.

Norint atsižvelgti į gaminius, sukuriama nomenklatūra su visu pristatomų produktų sąrašu, patogumui jie suskirstyti į kategorijas, yra maisto klasifikatorius.

Programa veikia esamo laiko režimu, esami prekių likučiai sandėlyje, jų komplektacija ir kt. Siūlo sandėlio apskaitą, kuri operatyviai atsiskaito

Programa taip pat suteikia tiesioginę informaciją apie esamus grynųjų pinigų likučius bet kuriame seife ir bet kurioje banko sąskaitoje ir praneša apie bendrą kiekvienos įmonės apyvartą.

Integracija su skaitmenine įranga išplečia programos galimybes dirbant sandėlyje bei optimizuoja darbuotojų darbą, pagreitina tokius procesus kaip prekių išdavimas.

Programa sąveikauja su mokėjimo terminalais, o tai leidžia paspartinti klientų mokėjimus už pristatymo paslaugas, tuo pačiu diferencijuojant mokėjimus pagal mokėjimo būdus.

Automatizuota sistema integruojasi su įmonės svetaine, kuri leidžia pateikti užsakymą per svetainę ir automatiškai jį apdoroti programoje, perduodant užklausas kurjeriams.

Veiksmingą komunikaciją įmonės viduje palaiko pranešimų sistema iššokančiųjų langų pavidalu ekrano kampe, spustelėjus langą pateikiama nuoroda į bendrą diskusijos temą.