Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa prieš kavinę

Programa prieš kavinę • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa prieš kavinę
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Antikavinėje verslo erdvėje vis labiau populiarėja automatizavimo tendencijos, kai struktūra gali protingai ir efektyviai paskirstyti resursus, dirbti su vieninga ir analitine ataskaitų teikimu bei sukurti aiškius bendravimo su organizacijos personalu mechanizmus. Anti-kavinių programa orientuota į informacinį palaikymą, kur galima gauti visapusišką informacijos kiekį kiekvienai apskaitos pozicijai, atlikti produkcijos analizę, stebėti santykius su klientais ir lankytojais, diegti lojalumo programas.

USU Software svetainėje vienu metu buvo išleisti keli programinės įrangos sprendimai, įskaitant anti-kavinių valdymo programą, skirtą kavinių verslo pramonės standartams ir reikalavimams. Ji yra patikima, efektyvi ir atsižvelgiama į organizacijos ypatybes bei formą. Darbuotojams nebus sunku kasdien naudotis programa patogiai valdyti klientų duomenų bazę, stebėti anti-kavinių išteklius ir einamuosius prekybos procesus, atlikti detalią produkcijos analizę bei kurti įmonės plėtros strategiją. ateities.

Anti-kavinių gamybos kontrolės programoje atsižvelgiama į pagrindinį valandinio atlygio principą, kuris neatmeta tiek asmeninio, tiek bendro klientų naudojimosi klubo kortelėmis. Yra katalogų ir žinynų nuomos pozicijoms. Tai dviračiai, žaidimų konsolės, planšetiniai kompiuteriai ir kt. Tai gali būti. Viskas priklauso nuo įstaigos savybių. Programos pranašumas šia kryptimi yra tas, kad ji automatiškai seka grąžinimo datas. Svečiai neliks be mėgstamų įrenginių, žaidimų ir pramogų.

Ne paslaptis, kad programa automatiškai seka apsilankymus. Vartotojai turi prieigą prie skaitmeninių duomenų bazių ir statistinių suvestinių apie jų lankomumą prieš kavinę tam tikrą laikotarpį. Tuos pačius skaičiavimus galima atlikti ir konkretiems įstaigos lankytojams. Pardavimų kontrolė įdiegta specialioje sąsajoje, per kurią nesunku išnagrinėti esamas įmonės gamybos ypatybes, matyti finansinius rezultatus, sugriežtinti silpnas pozicijas ir atsikratyti papildomų išlaidų. USU Software suteikia savo vartotojams visus reikiamus įrankius ir posistemes.

Nepamirškite apie tikslinį SMS siuntimo modulį. Programa leidžia perimti pagrindinį komunikacijos kanalą su antikavinių lankytojais, informuoti svečius apie būtinybę mokėti už laiką ar paslaugas, dalintis reklamine informacija bei priminti nuomos pozicijų grąžinimo sąlygas. Konfigūracija siekiama pagerinti gamyklos gamybos našumą, supaprastinti įprastas operacijas ir užkirsti kelią sistemos gedimams, kurie gali sutrikdyti darbo eigą. Pagrindinė USU programinės įrangos versija apima sandėlio ir finansinio spektro operacijas.

Viešasis maitinimas puikiai išmano automatizavimo programos uždavinius ir principus. Nesvarbu, ar kalbame apie anti-kavinės formatą, ar apie labiau pažįstamą, klasikinį valdymo metodą. Kontrolės prioritetas – klientų bazė, kuri identifikuoja galimybes gerinti aptarnavimą ir pritraukti naujų klientų. Tam tikros programinės įrangos palaikymo parinktys galimos tik paprašius. Pavyzdžiui, visiškai nauja dienotvarkės sistema, leidžianti žingsnis po žingsnio detaliai planuoti būsimo laikotarpio pastato veiklą. Kita papildoma funkcija yra duomenų atsarginė kopija.

Konfigūracija perima pagrindinius anti-kavinės organizavimo ir valdymo taškus, stebi išteklių paskirstymą, rengia analitines ir konsoliduotas ataskaitas.

Programos nustatymus lengva koreguoti savo nuožiūra, norint patogiai dirbti su klientų baze, rinkti lankytojams reikalingą informaciją ir funkcijas.

Išsami gamybos analizė užtruks tik kelias sekundes, o tai viršija žmogiškojo faktoriaus galimybes. Apsilankymai sekami automatiškai. Neatmetama galimybė identifikuoti svečius ir bendrąsias, ir asmenines klubo korteles.

Ši programa užtikrina skaitmeninių archyvų priežiūrą, kad tam tikrą laikotarpį būtų kuriamos statistinės suvestinės, tiriami rodikliai, ištaisomi trūkumai ir kuriama ateities plėtros strategija.

Visi ne kavinės išpardavimai yra vizualiai prieinami. Informacija atnaujinama dinamiškai.

Nuomos pozicijų valdymas, dviračių, žaidimų konsolių, stalo žaidimų valdymas ir kt. Tai yra skaitmeninio palaikymo funkcinio spektro dalis, kur ją galima tinkamai kataloguoti. USU Software konfigūracija siekiama pagerinti anti-kavinės struktūros našumą, įskaitant operacijų produktyvumo ir personalo narių produktyvumo didinimą. Nors projektą galima visiškai pritaikyti, nėra jokios priežasties likti ties pagrindine dizaino parinktimi. Programa leidžia naudoti naujausius sandėlio ir prekybos įrenginius, skaitmeninius ekranus ir specialią įrangą. Be to, visi įrenginiai yra prijungti. Jei dabartiniai antikavinės rodikliai toli gražu nėra idealūs, užfiksuojamas išėjimas iš klientų bazės, programinės įrangos žvalgyba apie tai įspės.

Apskritai valdymas taps daug suprantamesnis ir naudingesnis. Pateikiamas kelių vartotojų darbo režimas. Vartotojams nebereikės ilgai peržiūrėti gamybos dokumentų, pakartotinai tikrinti sandėlio operacijų, rinkti naujų analitinių duomenų. Šios funkcijos gali būti lengvai įdiegtos programoje.