Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Antikavinės apskaita

Antikavinės apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Antikavinės apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite antikavinės buhalteriją

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Antikavinės veiklai būdingas stresas ir poreikis stebėti kelis procesus vienu metu, todėl tokiam verslui vykdyti reikalinga efektyvi apskaitos sistema. Didžiosios knygos aplikacijų ar net standartinių kompiuterinių programų naudojimas norimų rezultatų neduoda, nes antikafeterinė apskaitos programa turėtų maksimaliai automatizuoti įmonės verslą ir tuo pačiu atsižvelgti į visą jos veiklos specifiką. . Norėdami sėkmingai išspręsti šią problemą, sukūrėme programą USU Software, kuri atitinka kiekvienos antikavinės savybes ir leidžia optimizuoti visas verslo procesų sritis. Turėsite visavertę klientų bazės priežiūrą ir rinkodaros strategijų kūrimą CRM krypties rėmuose, įvairių informacijos katalogų sudarymą, kiekvieno apsilankymo kontrolę, įvairius skaičiavimus, atsargų sekimą. , finansų ir apskaitos analizės įrankiai ir daug daugiau. Išskirtinis mūsų siūlomos programos bruožas yra programos nustatymų lankstumas, nes yra įvairių programų konfigūracijų. USU programinė įranga leidžia jums sekti anti-kavinių apskaitą, taip pat žaidimų ir kompiuterių klubų ir net kačių kavinių apskaitą. Jo funkcionalumas pritaikytas atsižvelgiant į individualius kiekvienos įmonės reikalavimus, o tai užtikrina USU programinės įrangos diegimo efektyvumą bet kuriame verslo procese.

Patogi programos struktūra ir patobulinta vartotojo sąsaja leidžia greitai vykdyti verslo veiklą, o sistemos funkcijas supranta kiekvienas vartotojas, nepriklausomai nuo kompiuterinio raštingumo lygio. Pradedant naudotis USU programine įranga, pirmiausia reikia užpildyti įvairius informacinius lapus. Visi programoje esantys duomenys susisteminti kataloguose ir atitinkamai atnaujinami, siekiant automatizuoti kiekybinius ir finansinius skaičiavimus. Galėsite įvesti informaciją apie premijų apskaičiavimo būdus, sandėlius ir filialus, prekių kategorijas. Dirbdami su informacine informacija, galite sudaryti įvairius kainoraščius su individualizuotais pasiūlymais klientams ir naudoti paruoštas parinktis ateityje. Kainoraščiai pateikiami ne tik skaitmenine forma, bet ir gali būti spausdinami visiems vartotojams tinkamu formatu – tiek visumai, tiek pasirinktai prekių kategorijai. Norėdami optimizuoti sandėlio atsargų naudojimą, galite nustatyti minimalias likučių vertes ir sekti jų prieinamumą reikiamais kiekiais, laiku generuoti prašymus įsigyti trūkstamų prekių, kad būtų užtikrintas sklandus antikavinės veikimas. .

Be to, kiekviename mokėjime pateikiama išsami informacija apie mokėjimo sumą ir datą, jos pagrindą ir iniciatorių. Tai leidžia įvertinti pinigų leidimo galimybes ir optimizuoti prieškavinės organizacijos išlaidas. Apskaita „Anti-cafe“ tampa daug paprastesnė dėl automatinio apsilankymų registravimo mechanizmo. Kiekvieną naują apsilankymą sekti užtrunka minimaliai, o tai leidžia greitai dirbti su klientais. Dėl automatinio laiko fiksavimo ir bet kokio mokėjimo tarifo pasirinkimo jūsų darbuotojai gali lengvai sekti savo apsilankymų laiką ir naudoti tikslius duomenis apie apskaičiuotas mokėtinas pinigų sumas. Mūsų programos vartotojai gali dalyvauti parduodant prekes. Galite įvertinti asortimento struktūrą, nustatyti populiariausias prekes, analizuoti pardavimų apimtis, identifikuoti prekes, kurios nebus parduodamos ir kt. Be to, mūsų siūlomos antikavinės apskaitos sistema turi analitinį funkcionalumą ir leidžia dirbti. pajamos ir sąnaudos, pelnas ir kt., leidžiantis įvertinti kiekvieno filialo finansinius rezultatus. su pelningumo rodiklių dinamika. Įvairios mūsų kompiuterinės sistemos siūlomos analitinės priemonės prisideda prie efektyvios apskaitos organizacijoje.

Taip pat turėsite prieigą prie „anti-cafe“ klientų paskyros USU programinėje įrangoje. Jūsų vadovai turi galimybę išlaikyti visavertę klientų bazę, informuoti lankytojus, kurti įvairias politikos ir rinkodaros plėtros strategijas. Dėl plačių mūsų programos galimybių galite sustiprinti savo pozicijas rinkoje ir kurti sėkmingus tolesnio tobulėjimo planus! Norėdami optimizuoti sandėlio veiklos apskaitą, galite atsisiųsti specialią ataskaitą ir prekės kortelę, kurioje bus atspindėti visi sandėlyje esančių atsargų judėjimai. Įvairiuose programos kataloguose vartotojai gali nustatyti įvairių tipų tarifus, tokius kaip vienkartinio apsilankymo tarifai, vizito minutės registracija ir daug daugiau. Be to, ši sistema leidžia kurti personalizuotas akcijas ir specialius pasiūlymus, siekiant teikti kokybiškas paslaugas ir padidinti konkurencinius savo antikavinės pranašumus. Norėdami informuoti klientus apie įvairias akcijas ir specialius pasiūlymus jūsų antikavinėje, siųskite sveikinimus savo vadovams apie vykstančias akcijas ir siūlomas nuolaidas ir pan. Bus teikiama SMS žinučių siuntimo paslauga. Visi mokėjimai už paslaugas, privatus blokas, programa palaiko atsiskaitymus įvairiomis formomis, įskaitant banko korteles. Siekiant efektyviau organizuoti procesus nuomojant prekes, sistema informuoja vartotojus apie prekių grąžinimo poreikį.

Kad produktų pardavimas būtų kuo efektyvesnis ir paprastesnis, jūsų darbuotojams tereikės naudoti brūkšninius kodus, įrašytus programos duomenų bazėje. Kainų finansinės apskaitos automatizavimas pagal bet kurį pasirinktą tarifą, taip pat automatinis kvitų spausdinimas paspartins operacijų vykdymą. Galite analizuoti skolų struktūrą ir sekti laiku atliekamus mokėjimus tiekėjams ir kitiems klientams. Be to, turėsite prieigą prie gautinų sumų įvertinimo ir bet kokių finansinių judėjimų kontrolės. Tiksli apskaita gali padėti analizuoti bet kurio laikotarpio verslo pelningumą ir pelningumą, o informacija apie finansinius rezultatus bus pateikta aiškiais grafikais ir diagramomis. USU programinėje įrangoje galite valdyti atsargas, planuoti pirkimus ir perkelti atsargas sandėliuose ir filialuose. Taip pat galima įvertinti esamą įmonės finansinę situaciją ir daryti ateities prognozes. Kiekvieno skyriaus stebėjimas realiu laiku užtikrins sėkmingą pavestų užduočių įgyvendinimą ir leis įvertinti kiekvieno skyriaus darbą. Norėdami sužinoti daugiau apie kitas USU programinės įrangos galimybes, nemokamai atsisiųskite demonstracinę jos versiją iš mūsų oficialios svetainės!