Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programėlė prieš kavinę

Programėlė prieš kavinę • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programėlė prieš kavinę
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite anti-kavinės programėlę

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Viešųjų kavinių verslo srityje vis daugiau dėmesio skiriama funkciniam projektų automatizavimui, leidžiančiam išmaniau paskirstyti resursus, efektyvinti apskaitą ir reguliavimo ataskaitų teikimą, sukurti sąveikos su klientais ir darbuotojais mechanizmus. įstaigą geriausiu būdu. „Anti-cafe“ programa orientuota į informacijos palaikymą, kur galite gauti visus reikiamus ataskaitų duomenis apie kiekvieną apskaitos poziciją, įskaitant produktų asortimento pardavimą ir nuomą. Be to, programa vizualiai pateiks išsamius analitinės darbo rezultatus.

„USU Software“ svetainėje vienu ypu buvo pagaminti keli programiniai sprendimai maitinimo įstaigų poreikiams ir pageidavimams, įskaitant kavinių prevencijos programą. USU programinė įranga yra greita, patikima ir aprūpinta daugybe funkcinių įrankių. Lengva pritaikyti programos parametrus, kad galėtumėte efektyviai dirbti su „Anti-cafe“ klientų baze, siųsti tikslines SMS žinutes ir analizuoti esamus procesus, sekti medžiagų buvimo vietą ir vertinti visą darbo dieną dirbančių specialistų darbą.

Ne paslaptis, kad anti-kavinių formatas laikui bėgant įgauna vis didesnį populiarumą. Paslauga grindžiama laiko mokesčiais ir įvairia prieškavine veikla. Todėl programai keliamose užduotyse yra ne tik mokamos prekės, bet ir nuomojami vienetai. Tai lengva kataloguoti. Vartotojams nebus sunku įvesti informaciją apie stalo žaidimus, žaidimų konsoles ir kitus daiktus į anti-kavinių saugyklą. Dėl to personalo darbas taps daug lengvesnis. Programa automatiškai seka nuomos laikotarpį ir tikrai primena apie kiekvieno produkto nuomos laikotarpio pabaigą.

Atminkite, kad pritaikymo galimybės neapsiriboja skaitmeniniais katalogais ir žinynais. Antikavinė galės tinkamai bendrauti su klientais, stengtis pritraukti naujų lankytojų, tirti svečių poreikius ir norus, rinkti šviežią analizę. Taip pat palaikomas darbo su klubo kortelėmis automatizavimas, abi individualiai priskiriamos konkrečiam klientui ir duomenų bazėje pažymimos kaip privačios. Kalbant apie išorinius įrenginius, skaitytuvus, ekranus ir terminalus, juos galima prijungti papildomai už papildomą mokestį.

USU Software – tai kruopščiu analitiniu darbu išsiskirianti aplikacija, su kuria nesunkiai peržiūrėsite naujausius analitinius skaičiavimus, atliksite lyginamąją analizę ir sukursite anti-kavinių verslo strategiją bet kuriam laikotarpiui. Tuo pačiu metu programa nepamiršta pagrindinių operacijų. Pavyzdžiui, vizitų apskaita. Kiekvienas svečias yra įtrauktas į programinės įrangos palaikymo įrašus, galite tvarkyti skaitmeninius archyvus, atidžiai peržiūrėti tam tikro laikotarpio statistinius rodiklius. Pardavimo kvitai taip pat gali būti sudaryti automatiškai.

Maitinimas jau seniai ir sėkmingai taiko automatizavimo principus. Kiekviena šios erdvės įstaiga, įskaitant time-cafe ar anti-chafe formatą, siekia gerinti paslaugų kokybę, išvengti eilių prie kasų, leisti svečiams mėgautis, pasitikėti prekės ženklu ir rinktis jį ateityje. Nenuostabu, kad speciali programa yra paklausa. Ji atlieka eilę klientų lojalumo didinimo darbų, suvokia norminių dokumentų svarbą ir stengiasi supaprastinti darbo eigą, turi visas reikalingas kontrolės priemones.

Ši programa perima pagrindinius antikavinės organizavimo ir valdymo procesus, rūpinasi dokumentais, leidžia kryptingai paskirstyti išteklius ir lėšas. Atskiras programos funkcijas galima konfigūruoti savarankiškai, kad būtų patogu dirbti tiek su klientų baze, tiek su operacinės ir techninės apskaitos kategorijomis. Įstaigos personalo darbą visiškai kontroliuoja programinė įranga. Joks neatskleistas veiksmas nebus paskelbtas. Vartotojams nebus sunku įvaldyti lojalumo didinimo įrankius, kuriuose jie galės išpirkti klubo korteles ar siųsti tikslines SMS žinutes.

Mūsų programa kiekvienam svečiui ir lankytojui sukuria atskirą kortelę, kurioje galite nurodyti tam tikras funkcijas, žmones, pageidavimus ir naudoti didelę grafinę informaciją. Apskritai anti-kavinė taps produktyvesnė ir organizuotesnė, kai kiekvieną valdymo lygį valdys programa. Analitinio darbo požiūriu programa praktiškai neturi analogų. Ji kruopščiai renka informaciją apie dabartinius procesus, darbuotojų produktyvumą ir nustato užduotis ateičiai. Klientų apsilankymai pažymimi automatiškai. Sistema nesistengia visiškai pašalinti žmogiškojo faktoriaus, o sumažina klaidas. Informacija dinamiškai atnaujinama duomenų bazėje.

Nereikia apsiriboti tik pagrindiniu dizainu, kai yra galimybė kurti individualų projektą.

Atskiroje sąsajoje programėlė vizualiai seka asortimento pardavimą ir konkrečių vienetų nuomą. Grąžinimo laikai nustatomi automatiškai. Jei dabartiniai antikavinės rodikliai yra nepatenkinami, atsilieka nuo bendro plano reikšmių, jei bus neigiama tendencija, apie tai praneš programinės įrangos žvalgyba. Įstaigos darbuotojų kasdienis darbas taps daug lengvesnis. Tokiu atveju sistemos klaidos automatiškai pašalinamos. Jei pageidaujama, konfigūracija gali deleguoti atsakomybę už darbuotojų atlyginimų apskaitą. Pinigų pervedimai ir kaupimo skaičiavimai atliekami automatiškai. Išbandykite demonstracinę programos versiją nemokamai! Jį galite rasti mūsų svetainėje.