Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Kontrolė antikavinėje

Kontrolė antikavinėje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Kontrolė antikavinėje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite valdiklį antikavinėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kavinių antikavinių srityje vis labiau ryškėja automatikos valdymo tendencijos, kai vadovaujantiems pramonės atstovams reikia efektyviausiai paskirstyti antikavinių resursus, rengti ataskaitinius ir norminius dokumentus, naudoti prekybos įrangą. reguliariai. Skaitmeninis valdymas antikavinėje yra orientuotas į informacinį palaikymą, kuriame galite gauti išsamius informacijos ir statistikos kiekius bet kuriai pozicijai, atlikti analitinius darbus, patikrinti prieškavinių darbuotojų lankomumą, fiksuoti darbuotojų darbą ir dar daugiau. .

USU Software svetainėje vienu metu buvo sukurti keli sprendimai, atitinkantys kavinių verslo standartus ir reikalavimus, įskaitant skaitmeninį anti-kavinių verslo valdymą. Tokia valdymo sistema yra patikima, efektyvi, turi platų įrankių spektrą, veikia be programinių klaidų ir klaidų. Be to, tai nėra sudėtinga. Valdymo pozicijas galite sukonfigūruoti patys, jei pageidaujate, patogiai dirbti su anti-kavinių klientų baze, sekti nuomojamus padalinius, nustatyti grąžinimo laiką ir technines sąlygas, tvarkyti gėrimus ir maistą.

Mūsų programinė įranga taip pat suteikia nuotolinio valdymo formą. Prieigos teises platina antikavinių darbuotojams tik administratoriai. Lojalumo didinimo programos darbas apima klubo kortelių arba specialaus modulio, skirto tikslinėms SMS siuntimui, naudojimą. Kontroliuoti pardavimus lengva. Konfigūracija turi patogią vartotojo sąsają, įdiegtą specialiai prekybos kontrolės užduotims atlikti. Čia pateikiama visa reikalinga informacija apie procesus. Vartotojai gali analizuoti sandorius, tikrinti informaciją archyvuose ir peržiūrėti įvairią statistiką.

Kiekvienam antikavinės svečiui galite sukurti atskirą kortelę didelėje klientų duomenų bazėje. Taip pat prie esamų dokumentų, skirtų informacijai importuoti ir eksportuoti, galima pridėti atvaizdus ir kitus medijos failus, o tai labai palengvins kontrolę ir išlaisvins įmonės darbuotojus nuo nereikalingo rankų darbo. Administracinis darbas sumažinamas iki automatinio analizės generavimo ir vieningų ataskaitų teikimo. Visos reikalingos formos yra griežtai užsakomos ir įtraukiamos į programos įrašus šablonų pavidalu. Jį galima redaguoti, įvesti naujas formas, siųsti dokumentus spausdinti, siųsti paštu. Nepamirškite apie kavinių priešininkų kontrolę, kur kiekvienas darbuotojas puikiai supranta savo profesines pareigas ir turi galimybę naudotis programa. Darbo užmokestis apskaičiuojamas automatiškai, kad įsitikintumėte, jog nėra klaidų. Įstaigos darbuotojų darbą kruopščiai fiksuoja konfigūracija. Taip pat šis specialus skaitmeninis asistentas rūpinasi finansų ir sandėlio apskaita, kur lengva sekti produktų ir finansinio turto judėjimą. Jokia operacija nebus palikta neapskaityta.

Daugelis kavinių įmonių dažnai naudoja automatinius patikrinimus, kad supaprastintų pagrindinius darbo aspektus, išvengtų eilių prie kasos ir atleistų darbuotojus nuo darbo krūvio. „Anti-cafe“ nėra išimtis. Programa gali efektyviai dirbti su prieš kavinės svečiais. Tarp parinkčių, nepriklausančių pagrindiniam spektrui, verta paminėti, kad programa leidžia atlikti išsamesnį planavimą. USU programinė įranga taip pat leidžia įdiegti papildomų funkcijų. Esant poreikiui šis projektas gali būti pilnai pritaikytas ne tik funkcionalumo, bet ir vizualinio dizaino požiūriu.

Konfigūracija organizuoja pagrindinius antikavinės organizavimo ir valdymo aspektus, stebi parduodamų ir nuomojamų prekių judėjimą, tvarko dokumentus. Apskaitos kategorijos, valdymo funkcijos gali būti keičiamos savo nuožiūra, kad būtų patogu dirbti su klientų baze ir reklamuoti paslaugas. Kompleksinis analitinis darbas atliekamas automatiškai. Skaitmeninių archyvų priežiūra visada yra visiškai kontroliuojama mūsų programos. Mūsų aplikacija taip pat leidžia įgyvendinti lojalumo programas, apima tiek personalizuotų, tiek bendrų klubo kortelių naudojimą, tikslinius SMS laiškus su reklamine informacija. Naudojant skaitmeninį valdymą, galima rinkti išsamią informaciją apie kiekvieną lankytoją, kad vėliau šias informacijos eilutes panaudotų klientų išlaikymui ar naujų svečių pritraukimui.

Klientų ir darbuotojų lankomumas automatiškai fiksuojamas antikavinėje. Santraukos pateikiamos vaizdinių grafikų pavidalu. Įstaigos darbuotojų darbas taps sistemingesnis, griežčiau organizuotas ir patogesnis darbuotojams. Mūsų kūrėjai padarė viską, kas įmanoma, kad išvengtų programinės įrangos klaidų, kurios sutrikdo įprastą darbo eigą. Pardavimai rodomi išsamių ataskaitų ir grafikų pavidalu. Atitinkamą sąsają galima lengvai įdėti į ekraną, peržiūrėti finansiškai stabilias vietas ir nustatyti būsimus poreikius.

Kai galima užsisakyti bet kokios spalvų schemos ir stiliaus projekto kūrimą, nereikia apsiriboti tik pagrindiniu dizainu.

Mūsų programa suteikia išsamią pinigų srautų kontrolę, leidžia racionaliai paskirstyti lėšas bei suteikia automatinį darbo užmokesčio apskaičiavimą įstaigos darbuotojams. Jei dabartiniai kovos su kavinėmis rodikliai yra labai žemi arba atsilieka nuo planuotų verčių, programinės įrangos žvalgyba praneš, ar buvo pasitraukta iš klientų bazės. Apskritai struktūros darbas bus efektyvesnis, optimizuotas ir racionaliau organizuotas. Skaitmeninis palaikymas gali kontroliuoti bet kokį valdymo lygį. Į bazinę įrangą įeina ir finansinės bei sandėlio apskaitos operacijos. Naudodami mūsų pažangią anti-kavinių valdymo programą, galite maksimaliai padidinti verslo valdymo efektyvumą naudodami įvairias parinktis ir plėtinius, nepriklausančius nuo pagrindinės konfigūracijos, ir prijungdami išorinę įrangą prie programos. Programos funkcionalumą galite įvertinti naudodami nemokamą demonstracinę USU programinės įrangos versiją, kurią rasite mūsų oficialioje svetainėje!