Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Anti-kavinės automatizavimas

Anti-kavinės automatizavimas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Anti-kavinės automatizavimas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite anti-kavinės automatiką

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinės automatizuotos programos vaidina svarbų vaidmenį valdant maitinimo įstaigą, kai vartotojams reikia tiksliai paskirstyti išteklius, dirbti su norminiais dokumentais ir rinkti naują analitinę informaciją visuose padaliniuose ir specializuotuose padaliniuose. Aukštos kokybės antikavinės automatika pakelia struktūros veiklą į visiškai kitą lygmenį, kur kiekvienas žingsnis yra sistemingai kontroliuojamas. Naudojant tokį automatizavimą, kur kas paprasčiau tvarkyti statistikos archyvus, stebėti apsilankymų dinamiką, organizuoti finansinius srautus.

USU Software svetainėje vienu metu buvo sukurta daug labai funkcionalių projektų, atitinkančių viešojo maitinimo pramonės poreikius ir pramonės standartus. Visų pirma, taip pat galima automatizuoti anti-kavinių veiklą, kuri visiškai atsižvelgia į infrastruktūros ypatybes. Programą nėra sunku išmokti. Svarbiausias uždavinys prieš automatizavimą – sumažinti kasdienes išlaidas, išlaisvinti antikavinės darbuotojus nuo bereikalingo darbo krūvio, užtikrinti greitą ir patikimą duomenų keitimąsi nepriklausomai nuo įmonės kompiuterių, paslaugų ir padalinių skaičiaus.

Ne paslaptis, kad veikla prieš kavines yra paremta mokėjimo už laiką principu, kitaip nei klasikinės kavinės ir restoranai. Tai neatmeta galimybės dirbti su nuomos mokesčiais, nuomotis stalo žaidimus, žaidimų pultus. Viskas priklauso nuo organizacijos stiliaus. Mūsų automatizavimo programa leidžia racionalizuoti visus nuomos kiekius, automatiškai sekti nuomos trukmę ir organizuoti tam tikrų produktų grąžinimą, kad lankytojai neprarastų mėgstamų žaidimų ir pramogų. Kiekvienas įmonės veiklos aspektas yra programos kontroliuojamas.

Nepamirškite apie sudėtingas programinės įrangos pastangas, kuriomis siekiama padidinti lojalumą, išlaikyti ir pritraukti naujų antikavinių lankytojų. Vartotojai gali pasiekti visiškai skirtingus automatizavimo įrankius, įskaitant asmenines ir neasmenines klubo korteles, tikslinį SMS pašto modulį. Taip pat po automatizavimo sistemos sparnais galite vykdyti sandėliavimo ir finansinę veiklą, automatiškai pervesti atlyginimus etatiniams darbuotojams, tokiu atveju galima naudoti skirtingus kaupimo kriterijus, fiksuoti struktūros tęstinumą ir generuoti analitines ataskaitas. .

Anti-kavinių automatizavimas turi daug privalumų. Šiame sąraše ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas informaciniam skaitmeninių katalogų ir žinynų turiniui, iš kurių antikavinė renka reikiamus duomenis apie svečius. Atskiros funkcijos gali būti naudojamos reklamuojant ir reklamuojant paslaugas. Pagalba valdymo veiklai lemia visiškai kitokias ataskaitas, o be jų antikavinių valdymo skyrius atlieka savo darbą maksimaliai efektyviai. Čia pateikiami pagrindiniai rodikliai, finansavimas, apsilankymų dinamika, statistika, įvairių renginių ir meistriškumo kursų pelningumas.

Laikui bėgant antikavinės pradėjo vis labiau domėtis automatizavimu, o tai nesunkiai paaiškinama siekiu išvengti eilių prie kasų ir siekiu kompetentingiau panaudoti išteklius dėl nepasitenkinimo prieš kavinių lankytojais. visapusiškai analizuoti struktūros veiklą. Darbuotojams nereikia papildomų mokymų, kad įsisavintų programą. Galite susidoroti su pagrindiniais kompiuterio įgūdžiais. Programa patikima, efektyvi, turi daug reikalingų funkcijų, neturi sisteminių klaidų, galinčių turėti įtakos darbui.

USU Software perima pagrindinius anti-kavinių organizavimo ir valdymo aspektus, tvarko norminius dokumentus, automatiškai parengia reikalingas valdymo ataskaitas.

Automatizavimas yra naudingas dėl aukštos kokybės ir greito informacijos palaikymo, kai galima surinkti didelį kiekį informacijos apie kiekvieną lankytoją. Pateikiami įvairūs skaitmeniniai katalogai ir žinynai. Apskritai organizacijos veikla taps efektyvesnė, kompetentingesnė ir racionalesnė išteklių paskirstymo požiūriu. Lojalumo didinimo pastangos taip pat įeina į programą, kurioje galima ne tik analizuoti esamus finansinius rezultatus ir apsilankymų dinamiką, bet ir naudotis klubų kortelėmis bei siųsti tikslines SMS žinutes.

Automatizavimo projektas kruopščiai renka su pardavimu susijusius duomenis, leidžiančius bet kuriuo metu susipažinti su statistika, dirbti analitiškai ir atlikti lyginamąsias analizes tam tikram laikotarpiui. Sistema kruopščiai kontroliuoja visų rūšių mokamas anti-kavinių paslaugas, įskaitant maistą ir gėrimus, nuomos pozicijas. Finansinė ir sandėlio veikla arba apskaitos rūšys yra įtrauktos į pagrindinį funkcinį programinės įrangos palaikymo diapazoną, sukuriant analitinę atskaitomybę ir automatinį apsilankymų registravimą.

Mokėjimo terminalai, skaitmeniniai ekranai, skaitytuvai ir kt. Nedraudžiama naudoti išorinės įrangos. Be to, galima prijungti bet kokį įrenginį.

Jums nereikia tenkintis standartiniu dizainu, kai turite bet kokią sąsają, kurią norite užsisakyti.

Naudojant automatizavimą, daug lengviau sukurti aiškius nuolatinio personalo darbo mechanizmus, kai programa kontroliuoja visus lygius, įskaitant atlyginimų apskaičiavimą. Jei dabartiniai antikavinės rodikliai toli gražu nėra idealūs, klientų bazėje bus išėjimas, tada programinės įrangos žvalgyba laikui bėgant bandys tai parodyti. Analizė ir kombinuotos ataskaitos surenkamos per kelias sekundes. Informacija pateikiama vaizdine forma.

Be norminių dokumentų platinimo neįmanoma, kad prekybos veikla būtų vykdoma maksimaliai efektyviai. Visi verslo dokumentų kvitai ir pavyzdžiai įrašomi į skaitmeninius registrus. Mūsų automatizavimo programa suteikia papildomų galimybių tam tikroms išlaidų galimybėms, pavyzdžiui, radikaliems dizaino pakeitimams ar kitokioms naujovėms.