Programa agronomui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa agronomui

Programa agronomui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą agronomui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ginkluotos gamybos ir žemės ūkio šakos vis dažniau griebiasi automatizavimo principų, kurie gali pagerinti veiklos apskaitos kokybę, supaprastinti darbo eigą ir atskaitomybės pozicijas bei sukurti funkcionalumą visuose ekonominės struktūros lygiuose. Žemės ūkio inžinieriui programa yra sudėtingas sprendimas, kuriame kompiuteriniai įrankiai sujungiami su įvairiomis funkcijomis. Taigi programos pagalba kontroliuojami gamybos etapai, sandėlio ir konvejerio darbai, sprendžiamos logistikos problemos, analizuojamos veislės ir kt.

USU Software sistemos pagrindas – ilgalaikis praktinis pramoninių sistemų panaudojimas, kuris teoriškai gali turėti gana plačias galimybes, tačiau toną veiklai duoda tik aplikacija. Visur naudojama žemės ūkio inžinieriaus kompiuterinė programa. Tai nėra ypač sunku. Žemės ūkio inžinieriui nereikia turėti geresnių kompiuterinių įgūdžių, kad galėtų valdyti programą. Parinktys yra lengvai įgyvendinamos. Dizainas yra ergonomiškas. Nesunku pritaikyti darbo vietą savo kasdieniams poreikiams.

Šiuo režimu agronomas susiduria su daugybe užduočių, susijusių su gaminių išleidimu ir registravimu, nustatant išteklių tiekimą ir suvartojimą, apskaičiuojant gamybos kaštus, spausdinant išduotus dokumentus kompiuteryje ir kitais valdikliais, kuriuos galima lengvai išjungti. programa. . Vartotojų skaičius neribojamas. Kiekvienam skyriui galima pateikti konfigūracijos kopiją, kad būtų galima visiškai kontroliuoti struktūrinius padalinius, stebėti finansinių ir materialinių išteklių išlaidas ir generuoti ataskaitas specialiai valdymui.

Ne paslaptis, kad tokiose sistemose daug dėmesio skiriama detalėms, todėl pagalbos palaikymas yra gana aukšto lygio. Žemės ūkio inžinierius atlieka visapusišką informaciją apie žemėnaudą, kompiuterinę darbuotojų užimtumo analizę. Jei yra bent menkiausias nukrypimas nuo nurodyto gamybos proceso, tai neliks be programos algoritmo dėmesio. Vartotojai gauna pranešimą. Įspėjimo modulį lengva tinkinti, kad būtų galima stebėti dabartinių gamybos įvykių pulsą. Jei pageidaujama, agronomas gali tiesiogiai susisiekti su klientų grupėmis ar gamyklos personalu SMS žinute, įvertinti finansines investicijas į reklaminę veiklą, stebėti pardavimus kompiuteriu, pristatymą ir kt. konfidencialūs duomenys, gauti iš neplatinimo ir žemės ūkio inžinierių apskaitos operacijų, išsaugo dažnas klaidas. Kiekvienas žemės ūkio inžinierius gauna asmeninius identifikatorius, ty vartotojo vardą ir slaptažodį.

Atminkite, kad šiuolaikinėmis sąlygomis žemės ūkio inžinierius neapsieina be programos paramos. Šiuo atveju pasirinkimas turėtų būti pagrįstas kompiuterinės analizės kokybe, norminiais ir informaciniais dokumentais, funkcinių ir integravimo galimybių įrašu. Paskutinis punktas turėtų būti labai atsargus. Visas sąrašas paskelbtas mūsų svetainėje. Tai apima duomenų atsarginę kopiją, ryšį su trečiųjų šalių įrenginiais, sinchronizavimą su svetaine ir kt. Tai yra pasirinkimas. Rekomenduojame pradėti nuo bandomojo proceso.

Programos sprendimas skirtas agronomui supaprastinti įmonės valdymą, teikti pagalbą, pildyti dokumentus ir užtikrinti finansų kontrolę.

Kompiuterinė analizė atliekama realiu laiku, pateikiant vartotojui naujausias duomenų suvestines, analitinę ir statistinę informaciją.

Programoje yra labai informatyvūs katalogai, kuriuose agronomas gali peržiūrėti pagrindines verslo, klientų, tiekėjų charakteristikas. Kadangi sąnaudos, materialiniai ištekliai ir žaliavos skaičiuojami automatiškai, pirkimų skyriaus veikla persikels į visiškai kitą kokybės lygį. Programos naudojimas leidžia pilnai reguliuoti personalo užimtumą, žemėnaudą ir gamybos konvejerį. Analizės parametrus galite tinkinti patys.

Žemės ūkio inžinierius turi prieigą prie daugybės reglamentuojamų formų, formų ir pareiškimų.

Kompiuterių stebėjimo nustatymai yra pakankamai lankstūs, kad pagerintų operatyvinės apskaitos kokybę, laiku koreguojant gamybą, pardavimą ar logistiką. Su sinchronizuota sandėlio įranga prekės registracija trunka kelias sekundes. Taip pat galite įjungti produkto informacijos importavimo ir eksportavimo funkciją. Vartotojai gali lengvai pakeisti kalbos režimą, temą, darbo ekraną.

Programoje yra įmontuotas pranešimų modulis, kuris signalizuoja apie menkiausius nukrypimus nuo programos, visus svarbius įmonės gyvenimo įvykius. Taip pat galite pritaikyti patys. Agronomas nėra vienintelis, kuris gali naudoti konfigūraciją, ji skirta dirbti įvairiuose įmonės padaliniuose, pavyzdžiui, buhalterijoje, sandėlyje, mažmeninėje parduotuvėje. Jei pageidaujama, gamybos etapai gali būti atliekami atskirai, siekiant pagerinti kiekvieno etapo kokybę. Kompiuteriniai skaičiavimai išsiskiria nepriekaištingu tikslumu, tikslumu ir greičiu, kurio negali suteikti žmogiškasis faktorius.

IT produkto kūrimas labai priklauso nuo esamų organizacijos poreikių. Atskirai verta išnagrinėti registrą integracijai ir pasirinkti tinkamą parinktį. Verta išbandyti sistemą praktiškai. Demonstracinė versija platinama nemokamai.