Medžiagų apskaita žemės ūkyje
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Medžiagų apskaita žemės ūkyje

Medžiagų apskaita žemės ūkyje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkti žemės ūkio medžiagų apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Medžiagų apskaita žemės ūkyje yra pirmoje vietoje, nes nuo jos priklauso gyventojų aprūpinimas. Žemės ūkis – tai ekonominės veiklos šaka, kuria siekiama aprūpinti gyventojus maisto produktų, maisto ir pramonės žaliavų gamyba. Žemės ūkio organizacijai, gaminančiai maisto produktus, reikalinga gatavų žemės ūkio medžiagų judėjimo apskaitos, tikrinimo ir analizės programa.

Žemės ūkyje sunaudojama daug įvairių žaliavų ir gatavų organizacijos medžiagų. Tiesą sakant, viena iš pagrindinių apskaitos saugumo ir prekių judėjimo kontrolės iki galo funkcijų (užsakymas, gavimas, atsargų saugojimas, prekių eksportas, produktų panaudojimas gamybos tikslais ir daug daugiau). Užsakymas atliekamas peržiūrint reikiamą medžiagų gamybos vertę ir pašalinant trūkumus bei sąstingius gamybinėje veikloje. Inventorizacija sistemoje atliekama lyginant iš žemės ūkio produktų lentelės paimtus kiekybinius duomenis su faktinių kiekių apskaita. Taip sutaupoma daug laiko ir pastangų, o ne inventorizacija be gerai suplanuotos programos. Priėmimas į sandėlį vykdomas pagal eksploatavimo taisykles. Atliekamas nuodugnus prekių patikrinimas, apskaita, palyginimas su faktine suma iš sąskaitų faktūrų. Sujungus kiekybinius duomenis visuose parametruose ir neįtraukiant defektų, kiekvienai prekei suteikiamas atskiras numeris (brūkšninis kodas) ir detali informacija įrašoma į žurnalą naudojant aukštųjų technologijų įrangą (duomenų rinkimo terminalą). Įraše pateikiamas aprašymas, kiekis, galiojimo laikas, pristatymo data, galiojimo laikas, laikymo būdai, temperatūros sąlygos, oro drėgmė ir daug daugiau. Nustačiusi produktus, kurių galiojimo laikas baigsis, sistema darbuotojui siunčia pranešimus apie papildomus veiksmus (iš pradžių siuntimas ir naudojimas arba grąžinimas).

Produktai klasifikuojami pagal pavadinimą ir savybes. Atsargų klasifikacija pagal pavadinimą skirstoma į žaliavas, pagrindinius ir papildomus produktus, pusgaminius, ekstraktus. Ekonominis sąrašas ir kvalifikacija, prekės netinkamos gamybinei veiklai, bet tarnaujančios tam tikrą laiką, ne ilgiau kaip metus, paruošta produkcija (paruošta ir apskaičiuota pardavimui), prekių atsargos, priimtos iš trečiųjų asmenų, be pagalbinio apdirbimo Taip pat medžiagos skirstomi pagal rūšis: prekės ir tolesnis žaliavų perdirbimas, pašarai, trąšos, vaistai, pusgaminiai, kuras, atsarginės dalys, tara ir pakuotės, statybinės medžiagos ir žaliavos.

Galimybė palaikyti vieningą tiekėjų ir klientų sistemą su nurodytais tikrais duomenimis ir rekvizitais, leidžiančiais aplikacijoje automatiškai pildyti sutartis, sąskaitas faktūras ir kitus dokumentus, susijusius su produkcijos išsiuntimu ir priėmimu.

Darbo eiga organizuojant medžiagų apskaitos registravimą žemės ūkyje yra šių dokumentų sąrašas: kvito raštelis, skirtas iš trečiųjų asmenų (iš tiekėjų ar po perdirbimo) gautoms medžiagoms įrašyti, apskaitos kortelė, saugoma vežant medžiagą. Važtaraštis skirtas pardavimui ir siuntimui. Be to, sukuriami dokumentai prekės siuntimui.

Pristačius ir priėmus kitą produktų partiją, sistema automatiškai generuoja praėjusių metų pelną ir nuostolius, kai organizacija sandėliavo žemės ūkio prekes. Kūrėjai atsižvelgė į šiuos niuansus teikdami ataskaitas ir analizę vyriausybinėms agentūroms. Perkant nekokybišką medžiagą, žemės ūkio apskaita vykdoma atskirai kiekvienai partijai.

Programa suteikia galimybę palaikyti vieną duomenų bazę visiems organizacijos sandėliams ir filialams. Šis valdymo metodas palengvina efektyvumą, padidina efektyvumą ir sumažina su žmogiškuoju faktoriumi susijusią riziką. Organizavimo programoje atliekama analizė likučių žemės ūkyje apskaitos metu, kuriant ataskaitas ir grafikus. Grafikų pagalba galite nustatyti nelikvidią medžiagą, kuri leidžia priimti pagrįstą sprendimą dėl diapazono mažinimo ar padidinimo.

Programa pagerina veikimo laiką, padidina pelningumą, padidina organizacijos produktyvumą ir sumažina riziką. Programą galite parsisiųsti susisiekę su mumis svetainėje nurodytu telefono numeriu arba atsiuntę žinutę el. Lengva, itin funkcionali sąsaja užtikrina malonų ir efektyvų sistemos veikimą. Kalbos parinkimas užtikrina gerai koordinuotą darbą. Neribotos galimybės tvarkant medžiagų apskaitos organizavimą žemės ūkyje. Prieiga prie programos atliekama naudojant vartotojo vardą ir slaptažodį. Tik organizacijos vadovas gali valdyti verslo procesus ir atlikti informaciją ar pakeitimus. Gali prisijungti neribotas skaičius darbuotojų. Mobilioji versija leidžia valdyti ir registruoti organizaciją žemės ūkyje neprisirišant prie kompiuterio ar konkrečios darbo vietos. Gavus inventoriaus prekes sandėlyje, sistema suteikia serijos numerį (brūkšninį kodą), o informacija į žurnalą įrašoma aukštųjų technologijų įrangos (duomenų surinkimo terminalo) pagalba. Duomenų importavimas iš esamo Excel failo suteikia galimybę greitai nukreipti informaciją į žemės ūkio medžiagų inventorių, negaištant laiko ir pastangų.

Be įprastos informacijos apie žemės ūkio apskaitos medžiagą (pavadinimas ir aprašymas, svoris, tūris, dydis, galiojimo laikas, kiekybinė informacija) įvedimo į registrą, taip pat galima įkelti nuotrauką tiesiai iš internetinės kameros.

Iškraunant iš sandėlio medžiagas, kurių galiojimo laikas deklaruojamas, sistema automatiškai aptinka ir pirmiausia išsiunčia į siuntą.

Organizacijos programa numato visų procesų kontrolę, kad kiekviena medžiaga būtų kokybiškai išsaugota. Į apskaitą įrašant duomenis apie informaciją ir prekių saugojimo būdus, taip pat nurodoma temperatūra, oro drėgmė ir netinkamas prekių laikymas patalpoje. Programa nusprendžia surasti patogiausią vietą sandėlyje. Galima vienu metu inventorizuoti visus sandėlius ir skyrius. Tereikia akimirksniu parsisiųsti informaciją iš žemės ūkio apskaitos registro ir palyginti su turimais kiekybiniais duomenimis. Siekiant padidinti visos žemės ūkio sandėlių organizacijos valdymo efektyvumą ir pelningumą, galima sujungti visus įmonės padalinio sandėlius į vieną sistemą. Remiantis programinės įrangos pateikta grafika ir statistika, galima daryti išvadas ir identifikuoti prekę, kuri turi paklausą, prekę, kuri nėra labai paklausi, ir prekes, kurios yra labai paklausios, bet šiuo metu nėra įtrauktos į nomenklatūrą ir todėl Išparduota.

Buhalterinės programos dėka (medžiagų apskaitos organizavimas žemės ūkyje) galima kontroliuoti produkcijos ir likučių judėjimą bet kuriame sandėlyje ir bet kokiam laikotarpiui.