Žemės ūkio produktų ir produkcijos atsargų apskaita
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Žemės ūkio produktų ir produkcijos atsargų apskaita

Žemės ūkio produktų ir produkcijos atsargų apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkti žemės ūkio produktų ir produkcijos atsargų apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Žemės ūkio produktų ir produkcijos atsargų apskaita turi savo ypatybių, kurių, pavyzdžiui, nėra įmonėje, gaminančioje ar parduodančioje lengvosios pramonės produktus. Todėl apskaita ir valdymo apskaita taip pat yra ypatinga. Paprastai žemės ūkio produkcija ir produktų atsargos yra labai išsklaidytos erdvėje. Gamyba vykdoma dideliuose plotuose. Nemažai degalų ir tepalų reikalaujančiame procese dalyvauja daug specialios įrangos. Atitinkamai atsarginės įrangos naudojimas, žaliavų, degalų ir tepalų suvartojimas ir kt. Taip pat reikia atsižvelgti į daugybę išsklaidytų ūkių ir gyvulių padalinių. Taip pat žemės ūkio gamyboje pastebimas atotrūkis tarp darbo pagaminimo ir aktyvaus atsargų naudojimo bei derliaus nuėmimo ir derliaus pardavimo laiko. Daugumos žemės ūkio šakų gamybos procesas tęsiasi ilgiau nei kalendorinius metus.

USU Software sistema pateikia pasėlius ir atsargas organizacinėje apskaitoje, ribojant pagal gamybos ciklus, atsižvelgiant į praėjusių metų sąnaudas ir pateikia šių metų derlių, esamas išlaidas, būsimą derlių, jauniklių auginimo išlaidas. gyvuliai ir penėjimas ir kt.

Šių dienų sąlygomis žemės ūkio organizacija turi užtikrinti valdymo lankstumą ir didelį reagavimo greitį į vidinius ir išorinius aplinkos veiksnius. Todėl valdymo sistema, atliekanti apskaitos planavimą, kontrolę ir informacinį palaikymą, atlieka ypatingą vaidmenį.

Automatizuota programa renka ir kaupia informaciją vienoje atsargų duomenų bazėje, nurodo informacijos srautų jungimo ir skaidymo bendroje informacinėje erdvėje tvarką ir principus. Nustačius teisingus apskaitos nustatymus, skyrių skaičius ir atsargų įvairovė niekaip neribojama. Sistema, kuri yra labai svarbi, sukurta taip, kad būtų galima skaičiuoti ir apskaičiuoti visų rūšių pasėlių ir žemės ūkio darbų savikainą. Išsklaidytas žemės ūkio padalinių pobūdis labai apsunkina dabartinę išlaidų kontrolę ir bendrą gamybos medžiagų ir gatavų žemės ūkio produktų valdymą, kai kurie iš jų naudojami vidaus vartojimui ir naudojami kaip atsargos apskaitai. Programa leidžia automatizuoti atsargų, susijusių su prekių išleidimu iš sandėlio ir vėlesniu jų ištrynimu, apskaitos procesus, taip pat suteikia efektyvius planavimo pirkimų paslaugų įrankius. Galimybė atlikti kasdienę plano-faktų analizę pagrindinių eksploatacinių medžiagų suvartojimo apskaitos sistemoje suteikia galimybę glaudžiai sujungti gamybos planus, tiekimo planus, sandėliavimo patalpas, transporto ir remonto skyrius. Dėl to pastebimai pakyla bendras žemės ūkio organizacijos valdymo lygis ir labai sumažėja veiklos sąnaudos. Tinka lauko stovykloms, ūkiams, šiltnamiams ir kt. Pristatoma žemės ūkio ir pramonės produkcija juda optimaliais maršrutais ir griežtai apibrėžtais kiekiais.

Žemės ūkio produkcijos ir produkcijos atsargų apskaitos sistemoje pateikiami patikimi duomenys apie lėšų judėjimą banko sąskaitose ir organizacijos kasoje, mokėtinų ir gautinų sumų dinamiką, einamąsias pajamas ir išlaidas. Pranešimai apie automatiškai susidarančių gamybinių medžiagų likučių būklę: galimas kuro ir tepalų trūkumas, atsarginės dalys, sėklos, galiojimo terminai ir kt.

Atskiru užsakymu į apskaitos sistemą integruojami papildomi valdymo įrankiai: ryšys su PBX ir duomenų rinkimo terminalais, integracija su vaizdo stebėjimo kameromis ir mokėjimo terminalais, atskiras informacijos apie darbų būklę nuotoliniuose žemės ūkio padaliniuose rodymas dideliame ekrane. . Be to, integruotas užduočių planuoklis leidžia nustatyti standartinius terminus ir dažnumą atsarginėms visų duomenų bazių kopijoms kurti atskiroje informacijos saugykloje.

Teisinga organizacijos žemės ūkio produktų ir produkcijos atsargų apskaita, neatsižvelgiant į padalinių skaičių ir vietą, pasėlių ir gyvulininkystės produktų skaičių ir rūšį. Visų kredencialų konsolidavimas vienoje sistemoje. Žemės ūkio gamybos medžiagos, kuras ir tepalai, sėklos, atsarginės dalys, trąšos, pašarai ir kt., realiu laiku. Mokymasis apie palaikus. Galimybė fiksuoti ir nurašyti einamąsias išlaidas būsimoms pajamoms ir atvirkščiai

Efektyvus žemės ūkio produktų ir atsargų valdymas, taip pat gamybos procesai pagal bendrą darbo planą, jungiantį atskirų organizacijos padalinių tikslus ir uždavinius.

Apskaitos programa palaiko gaunamų žaliavų, medžiagų ir gatavų žemės ūkio produktų kokybės kontrolę, laiku nustato ir grąžina nekokybiškas ir nekokybiškas prekes. Pradinių duomenų apie atsargas įvedimas rankiniu režimu ir importuojant elektronines bylas iš kitų apskaitos programų. Integruota rangovų duomenų bazė su kontaktine informacija ir visa santykių istorija. Gebėjimas greitai išanalizuoti reikalingų vartojamų žemės ūkio produktų pristatymo sąlygas, kainas ir kokybę. įvairių tiekėjų pateiktos medžiagos skubiai sudaryti nekomplektinės gamybos prekių tiekimo sutartį. Žemės ūkio produktų ir produkcijos atsargų apskaitos integravimas į organizacijos bendrąją apskaitos ir valdymo apskaitos sistemą. Automatinis visų žemės ūkio produktų ir atsargų priėmimo, anuliavimo ir judėjimo dokumentų (sąskaitų faktūrų, specifikacijų, važtaraščių, tipinių sutarčių, finansinių kvitų ir kt.) generavimas ir spausdinimas. Organizacijų vadovų gebėjimas stebėti žemės ūkio darbus iš darbo vietos, stebėti ir koreguoti padalinių darbo krūvius, vertinti darbo rezultatus iki atskirų darbuotojų. Kaštų dinamika, esamos ir planuojamos organizacijos pajamos bei išlaidos, pinigų srautai ir kt. Analitinių finansinių ataskaitų kūrimas. Praktiškai kasdieninė atsargų inventorizacija, kiekvienos rūšies produkto operatyvinis apskaičiavimas, žemės ūkio produktų ir žemės ūkio produktų savikainos apskaičiavimas.

Papildomų programinės įrangos parinkčių aktyvavimas ir konfigūravimas kliento pageidavimu: bendravimas su PBX, įmonės svetainė, mokėjimo terminalai, vaizdo stebėjimo kameros, informaciniai ekranai ir kt.

Taip pat yra programuojamas atsarginis žinių bazių kopijavimas, užtikrinantis informacijos saugojimą.