Programa žemės ūkio įmonėms
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa žemės ūkio įmonėms

Programa žemės ūkio įmonėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą žemės ūkio įmonėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Žemės ūkio pramonės įmonės dažnai turi mažinti išlaidas, efektyviai valdyti struktūrą kiekviename valdymo lygyje ir dirbti su naujausiomis automatizavimo sistemomis, kurios yra labiau prieinamos ir supaprastinta darbo eiga. Žemės ūkio įmonių programa visapusiškai organizuoja gamybos procesus, analizuoja asortimentą, tvarko jų apskaitą ir registravimą, rengia analitines ataskaitas ir suteikia daug informacinės informacijos.

USU Software sistema (usu.kz) nesvetima sprendžiant sudėtingas pramonės problemas, kuriose kiekviena žemės ūkio įmonių gamybos programa laikoma unikalia tiek plačiu funkciniu spektru, tiek harmoningu kainos ir kokybės santykiu. Tokia programa nėra sudėtinga. Jie yra patogūs kasdieniam naudojimui ir turi visas reikalingas galimybes efektyviai valdyti žemės ūkio objektą. Vartotojui nereikia geresnių kompiuterinių įgūdžių, kad galėtų per rekordiškai trumpą laiką įvaldyti konfigūraciją.

Žemės ūkio įmonių apskaitos programa turi keletą būdingų funkcinių priemonių, kurios apima automatinį gamybinės įmonės prekių savikainos apskaičiavimą, reklaminės veiklos efektyvumo įvertinimą ir skaičiavimą. Programa suteikia pakankamai aukštą detalumo lygį, kad būtų užtikrinta, jog informacinės informacijos kokybė atitiktų pramonės standartus ir reglamentus. Tuo pačiu pačiu žinynu naudojasi ne tik klientai, bet ir transportas, tiekėjai, darbuotojai, gaminiai ir kt. Jį taip pat galima laikyti

Programa greitai nustato žemės ūkio įmonių gamybos poreikius. Vartotojui tereikia įvesti planuojamo išleisti produkto apimtį, kad nustatytų gamybos sąnaudas. Skaitmeninė apskaita palengvina pirkimų skyriaus gyvenimą. Nereikia rankiniu būdu ruošti pirkimo dokumentų, gauti žaliavų ir gatavų medžiagų, registruoti gatavų gaminių. Kiekvieną iš šių pozicijų programa uždaro – ji užpildo visus reikalingus dokumentus, užregistruotus registre kaip šabloną. Galite juos užpildyti patys.

Ne paslaptis, kad žemės ūkio valdų valdymas reiškia ne tik pačių gamybos procesų ir personalo veiklos kontrolę, bet dažniausiai ir logistikos struktūrą, sandėlio išdėstymą ar tiesioginius pardavimus. Programa kokybiškai apima visas paskirtas apskaitos kategorijas. Be to, vartotojui nėra sunku sekti rinkodarą, sukurti tikslines klientų ir tiekėjų grupes SMS siuntimui, sudaryti personalo lentelę ir gamybos grafiką. Sunku įsivaizduoti šiuolaikinių žemės ūkio įmonių veiklą be specialios programinės įrangos, kuri ne kartą įrodė savo vertę šioje srityje. Gana lengva įsitikinti, kad programa yra nepakeičiama. Norint pabrėžti teigiamus gaminio aspektus ir nurodyti funkcionalumo spektrą, verta įdiegti demonstracinę versiją. Jei jis neatrodo pakankamai platus, rekomenduojame peržiūrėti integravimo žurnalą, kuriame pateikiamos papildomos apskaitos parinktys, funkciniai moduliai ir posistemės.

Programinis sprendimas automatizuoja žemės ūkio valdų valdymą, efektyvina dokumentų apyvartą ir finansų kontrolę, supaprastina pirkimų skyriaus darbą. Gamybos procesai gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Konfigūracija turi kelių vartotojų režimą, o duomenų privatumą saugo asmeninės prieigos teisės. Skaitmeniniai programos katalogai išsiskiria dideliu detalumu, kuriuose galite talpinti informaciją apie bet kurią apskaitos kategoriją.

Personalo apskaita pereina į visai kitą lygmenį, kur pateikiamos sutartys, sutartys ir kiti personalo dokumentai, galima skaičiuoti atlyginimus, atlikti gamybos pakeitimus ar skaičiuoti atostogas.

Žemės ūkio įmonei nereikia skirti papildomo laiko ataskaitoms ruošti. Kai kurios analizės rūšys yra sukurtos specialiai valdymui ir dėl valdymo ataskaitų pobūdžio. Analizės parametrus programoje galima konfigūruoti savarankiškai, kad būtų išvengta sekimo klaidų.

Įmonės, galinčios pilnai kontroliuoti atskirų gamybos etapų vykdymą, automatiškai atrinkti menininkus, kontroliuoti logistikos ir pardavimų parametrus. Pagrindiniai veiklos rodikliai atnaujinami dinamiškai. Juos galima peržiūrėti tekstiniame faile, suformatuoti ir įkelti į išimamą laikmeną bei išsiųsti spausdinti. Jei norite, galite pakeisti konfigūracijos dizaino šabloną, kalbos režimą arba atskiras kategorijas. Programa pati apskaičiuoja savikainą, nustato reklamos investicijų pagrįstumą, koreguoja skaičiavimą, stebi išteklių panaudojimą ir kt. Programoje pateikiama žemės ūkio objekto apskaitos informacija, apimanti infrastruktūrą, transporto parką, individualius tiekėjų parametrus. , Mažmeninė prekyba. Programos integravimas visame įmonės tinkle yra greitas ir lengvas.

Prekės reikalavimų sąrašas generuojamas automatiškai, o tai pašalina netikslumų ir klaidų galimybę. Funkcijas lengva pritaikyti.

IT produktas sparčiai vystosi. Pakanka atkreipti dėmesį į integracijos galimybių registravimą. Tai visiškai atsispindi mūsų svetainėje, įskaitant programos sinchronizavimą su svetaine. Prieš perkant licenciją verta išbandyti produktą. Atsisiųskite demo versiją.