Programa reklamos agentūrai
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa reklamos agentūrai

Programa reklamos agentūrai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą reklamos agentūrai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Tačiau verslo lyderiai reklamos erdvėje, kaip ir bet kuri kita, turi suprasti, kad verslo sėkmę galima pasiekti tik tada, kai visi elementai veikia ta pačia kryptimi kaip vienas mechanizmas, padeda reklamos agentūros programa. Naujų technologijų naudojimas padeda reklamos veiklai efektyviai sąveikauti tarp padalinių ir darbuotojų. Reklamos sistemos plėtra verčia specialistus apdoroti didelį kiekį kasdienių duomenų, išspręsti daugybę verslo problemų ir niuansų, todėl laiko svarbioms užduotims lieka vis mažiau. Todėl rinkodaros agentūrose kompetentingi vadovai stengiasi rasti naujų įrankių, galinčių prisiimti tam tikras pareigas, padėti rengti planus ir stebėti jų įgyvendinimą, kompiuterinė programa tampa geriausiu sprendimu. Vidinių procesų automatizavimas leidžia paprastiems darbuotojams ir vadovybei daugiau laiko skirti svarbioms užduotims, įprastas užduotis perkeliant į elektroninius algoritmus, užtikrinant ne tik greitį, bet ir tikslumą. Žinoma, sistemos negali veikti savarankiškai, tačiau norint pradėti montuoti ir nustatyti bendrą tvarką įmonėje, užtenka jau paruošto įrankio.

Reklamos agentūros darbas yra tiesiogiai susijęs su klientų užsakomų paslaugų strategijų kūrimu, organizavimu ir įgyvendinimu, įskaitant produktų gamybą, siekiant pritraukti naujų vartotojų į sandorio šalis. Paprastai rinkodaros kampanijos turi platų dėmesį, apimantį kelių problemų sprendimą bendraujant su tiekėjais, partneriais ir klientais. Pasirodo, darbuotojai agentūroje kiekvieną dieną turi turėti kelias atskiras ir nestruktūrizuotas duomenų bazes. Vieno mechanizmo nebuvimas, statistikos suskaidymas apsunkina verslo veiklą reklamos specialistams, paslaugų teikimo procesų kontrolę, mokėjimų sekimą ir planavimą atliekant kruopščią analizę. Kadangi šios situacijos yra susijusios, kompleksinis programos automatizavimas ir įgyvendinimas tampa svarbiu sprendimu organizacijoms, kurios planuoja vystytis ir sėkmingai reklamos rinkoje. USU Software sistema yra paprastos, bet daugiafunkcinės platformos pavyzdys, galintis organizuoti bet kokio verslo, taip pat ir reklamos agentūros, darbą. Programa yra modulių montuotojas, leidžiantis pasirinkti reikiamus įrankius, niekas nereikalingas netrukdys produktyviam darbui. Siekdami, kad naujosios platformos įsisavinimo procesas būtų lengvas ir patogus, mūsų ekspertai stengėsi apgalvoti sąsają iki smulkmenų ir padarė ją prieinamą net vartotojams, kurie anksčiau tokios patirties neturėjo. Programa padeda kokybiškai registruoti gaunamus užsakymus, saugoti bendravimo su rangovais istoriją, tvarkyti klientų ir medžiagų duomenų bazę.

Mūsų įmonės „USU Software“ pasaulinio lygio ekspertų komanda dirbo kurdama unikalų produktą, kuris galėtų optimizuoti veiklą ir atspindėti bendrą struktūrą. Jei paaiškėja, kad toks funkcionalus produktas tinka tik didelį biudžetą turinčioms organizacijoms, drąsiai galime patikinti, kad net ir nedidelė agentūra gali sau leisti programą, pasirinkusi nedidelius, bet optimalius variantus. Norėdami įsisavinti programą, jums reikia trumpo mokymo kurso ir tik kelių dienų aktyvaus darbo, ypač todėl, kad vartotojai patys pritaiko skirtukų išvaizdą ir tvarką. Taip pat programoje USU Software galite efektyviai atlikti kai kuriuos sudėtingus skaičiavimus, nustatyti perspektyvią plėtros strategiją, įvertinti darbuotojų produktyvumą. Pačioje pradžioje, įdiegus ir sukonfigūravus programą, sukuriamas klientų sąrašas, kiekvienoje pozicijoje be kontaktinės informacijos yra daugiausiai informacijos. Be to, galite pridėti nuskaitytas dokumentų ir vaizdų kopijas, kurios palengvina ir pagreitina tolesnę paiešką. Norėdami dar labiau pagreitinti automatizavimo pradžią, galite naudoti importavimo funkciją ir per kelias minutes eksportuoti esamus duomenis į elektronines duomenų bazes, išlaikydami vidinę struktūrą. USU Software reklamos agentūros programoje galima generuoti įvairias ataskaitas, kurios pasirodė esąs svarbios valdymo pagalbos priemonės. Taigi, pavyzdžiui, klientų ataskaitoje atsispindi visa statistinė informacija, įskaitant užsakymų kiekius, nuomos dizainą ir daug daugiau. Ataskaitų modulis aprūpintas reikiamu filtrų rinkiniu, rezultatai grupuojami ir rūšiuojami. Ataskaitų teikimo struktūra nustatoma pagal tam tikras sąlygas ir rodiklius, kurie lyginami laikui bėgant.

Specializuojasi reklamos agentūros automatizavime, USU Software programa buvo greitai modifikuota ir sukomplektuota pagal Jūsų poreikius, atsižvelgiant į veiklos specifiką. Išlaidų automatizavimas gali būti pritaikytas naudojant programų algoritmus ir padeda tiksliai nustatyti užsakymo kainą. Tai reiškia, kad vadovams nebereikia aiškinti klientams kainų formulės ir atlikti rankinius skaičiavimus. Taip pat programa gali perjungti visą dokumentų srautą į automatinį režimą, naudodama esamus šablonus ir šiuos pavyzdžius. Gavus prašymą ir išsaugojus ją sistemos duomenų bazėje, archyvas užpildomas visomis reikalingomis formomis, vartotojams tereikia pasirinkti norimą failą, patikrinti užpildytas eilutes ir išsiųsti spausdinti. Nors programėlė seka visus reklaminės kampanijos etapus, bet kada galima pasitikrinti, kas atsakingas, matyti terminus ir informuoti klientus apie užsakymo eigą. Fondo pajamas ir išlaidas taip pat kontroliuoja USU Software platforma, duomenys apie išlaidas ir pelną tampa skaidrūs. Informacija apie pinigų srautus gali būti rodoma lentelių, grafikų ar diagramų pavidalu, kad būtų lengviau priimti pagrįstus valdymo sprendimus.

Darbuotojai ir vadovybė turi unikalų, efektyvų įrankį duomenims saugoti ir apdoroti, įvertinti pasirinktas strategijas ir abonentų skaičiaus augimą. Kaip papildomą parinktį galite integruoti ją į organizacijos svetainę, kad sistema akimirksniu apdorotų naujas internetines programas. Tai nėra visas mūsų plėtros galimybių sąrašas, vaizdo įrašo apžvalga ir pristatymas suteiks jums daugiau informacijos apie mūsų plėtrą. Taip pat galite atsisiųsti demonstracinę versiją ir išbandyti programą gamybos sąlygomis prieš įsigydami licenciją.

Programa turi visas reikalingas funkcijas marketingo įmonės darbui organizuoti įvairiuose valdymo lygiuose. Operatyvinės analizės ir reikiamos informacijos surinkimo dėka didėja reklamos agentūros pelningumas ir efektyvumas, sumažėja rizika, kylanti dėl klaidų valdant ir apskaitant. Skaičiavimų automatizavimas padeda sumažinti nenumatytų išlaidų procentą, nukreipiant jį į sėkmingesnį strategijos įgyvendinimą. Su papildomu užsakymu galite integruotis į reklamos agentūros svetainę, kuri pagreitina internetu gautų paraiškų apdorojimą.

USU programinė įranga sumažina veikimo laiką, nes jums nebereikia iš naujo įvesti informacijos, pakartotinai tikrinti informaciją iš skirtingų sistemų. Sukūrę vieningą informacinę platformą, vartotojai gauna papildomų galimybių iš įmonės plėtros. Programos struktūra yra individuali, todėl dirbant su sandorio šalimis galima atsižvelgti į skirtingas ypatybes ir niuansus. Bendravimo su klientais supaprastinimas ir pagreitinimas turi teigiamos įtakos didesniam pelnui ir užsakymų skaičiui. Registracija yra mokėjimo stadijoje arba jau paruošta ir pan. Visi užsakymai stebimi esamu vykdymo režimu. Programa analizuoja naujas programas ir apskaičiuoja kainą pagal duomenų bazėje esančius kainoraščius. Programos konfigūravimas ženkliai taupo darbuotojo darbo laiką pildant teisinius dokumentus. Glaustas sąsajos dizainas, be nereikalingų funkcijų, netrukdo energingai veiklai, pagreitina bendrą našumą. Įvairios ataskaitos padeda įvertinti bet kurį rodiklį lyginant juos tarpusavyje ir parodyti dinamiką. Programa visiškai nepretenzinga įrangai, jos visiškai pakanka įmonės balansiniuose kompiuteriuose. Automatizuojame darbą visame pasaulyje kurdami tarptautinę programinės įrangos versiją, išversdami meniu kalbą. Vartotojai gauna atskirus prisijungimus ir prisijungimą prie savo paskyros slaptažodžių, joje matoma tik informacija, prieiga priklauso nuo užimamų pareigų.

Įsigiję mūsų programos kūrimo licenciją, galėsite rinktis iš dviejų valandų techninio palaikymo arba mokymo. Puslapyje galite rasti nuorodą į bandomąją reklamos agentūros programos konfigūracijos versiją, kurios gali paprašyti USU programinės įrangos darbuotojai.