Skelbimų agentūros klientų aptarnavimo tarnyba
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Skelbimų agentūros klientų aptarnavimo tarnyba

Skelbimų agentūros klientų aptarnavimo tarnyba • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM reklamos agentūrai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM reiškia ryšių su klientais valdymą, o reklamos agentūra – CRM vaidina labai svarbų vaidmenį bet kurioje organizacijoje. Norint padidinti pardavimo konversiją, sistema turi būti tinkamai sukonfigūruota. CRM yra neatsiejama bet kurios įmonės dalis. Reklamos agentūra pati rengia dokumentus. Jie atlieka pažangią rinkos vartotojų atskyrimo analizę. Būtina organizuoti sklandų verslo procesą. Pagrindinė CRM problema yra vidinių procesų formavimo planas. Reklamos agentūra teikia paslaugas įvairiose srityse. Dirba su fiziniais ir juridiniais asmenimis.

USU programinė įranga yra tinkamo verslo organizavimo pagrindas. Integruotų šablonų ir grafikos dėka įmonės darbuotojai atlieka įvairius veiksmus pagal instrukcijas. Vidaus dokumentai rengiami pagal steigimo dokumentus. Jie nurodo pagrindinius įmonės tikslus ir uždavinius. CRM sistema yra išplėstinė verslo struktūra. Bet koks verslas stengiasi jį formuoti taip, kad padidėtų apdorojamos informacijos kiekis.

Reklamos agentūra teikia reklamos kūrimo ir talpinimo paslaugas. Ekspertai pagal gautus duomenis kuria maketus klientams. Jie turi specialius įgūdžius ir mokymą, kurie garantuoja gerą rezultatą. Skelbimo tvirtinimas atliekamas keliais etapais. Pagrindinė dalis yra sąvokos apibrėžimas. Paprastai skelbimų agentūra turi šablonus, kuriuos naudoja užsakymams pateikti. Jei klientas pateikė paruoštus maketus, turėtumėte pradėti nuo svetainių apibrėžimo. Tai gali būti fizinės arba virtualios vietos. Pavyzdžiui, laikraščiai, plakatai, iškabos, paieškos sistemos ir svetainės. Sudaroma sutartis dėl visų rūšių paslaugų. Jame yra reikalingi skyriai.

CRM yra veiklos sisteminimo garantas. Verta nuolat stebėti žinių srities atnaujinimus. Naujos technologijos gali optimizuoti ir nukreipti rezervus naujų produktų kūrimui. Įvairovė keičiasi dėl piliečių poreikių. Reklamos agentūros visada turi daug klientų, nes reklama nuolat keičiasi. Verta laiku apsvarstyti rinkos pokyčius. CRM koregavimas padeda greitai susidoroti su užduotimis. Tuo pačiu metu įmonės darbuotojai gali gauti papildomus kvalifikacijos kėlimo mokymus. Augimo ir vystymosi poreikis yra pirmiausia.

USU programinė įranga yra konfigūracija, naudojama statybose, gamyboje, metalurgijoje, informacijos ir kitose srityse. Taip pat su ja buvo pristatyti grožio salonai, kirpyklos, lombardai, cheminės valymo įmonės, reklamos agentūros ir mokymo įstaigos. Dėl savo universalumo jis padeda lengvai susitvarkyti su organizacijos vidaus reikalais. Darbuotojai gali kreiptis patarimo į techninį skyrių arba naudotis įtaisytu asistentu. Atliekamas trumpalaikis ir ilgalaikis planavimas. Visi duomenys nukopijuojami į serverį ir sinchronizuojami tarp filialų.

Reklamos agentūrai CRM veikia kaip informacijos kaupimo ir platinimo priemonė. Bendrame sąraše galite greitai rasti reikiamas funkcijas, kurių reikia tam tikru metu. CRM užsiima analitine veikla. Todėl jame pateikiamas išsamus kiekvieno įrenginio ir svetainės dabartinės būklės vaizdas. Taigi vadovybė mato, kiek išteklių reikia planui išlaikyti.

Duomenų perdavimo sparta. Neribotas sandėlių, parduotuvių ir biurų skaičius. Naudoti vaikų darželiuose, kelionių kompanijose, kirpyklose ir vaikų ugdymo centruose. Išplėstiniai vartotojo nustatymai. Pajamų ir išlaidų paskirstymo būdų parinkimas. Pirkimas ir pardavimas knyga. CRM nustatymai. Gautinos ir mokėtinos sumos. Gamybos kontrolė. Naudoja buhalteriai, vadybininkai, technologai ir pardavėjai. Grynųjų pinigų disciplina. Produktų, kurių galiojimo laikas pasibaigęs, identifikavimas. Reklamos įmonės steigimas. Įvykių chronologija. Važtaraščiai. Integruoti sutarčių maketai. Atsiliepimas. Stilingas, modernus darbalaukio dizainas. Vaizdo stebėjimo prijungimas. Papildomi įrenginiai. Nuotraukos įkeliamos. Įkelti banko išrašą. Finansinė kontrolė. CRM analizė. Personalo politika. Įgaliojimų delegavimas. Teisinių reglamentų laikymasis. SMS siuntimas. El. laiškai siunčiami. Transporto kelių formavimas. Remontas ir patikra.

Užduotys lyderiams. Duomenų perkėlimas į serverį. Prisitaikymas prie technologijų. Atsiskaitymas per mokėjimo terminalus. Lentos paruošimas. Finansinės padėties nustatymas. Dokumentacija atnaujinama.

Važtaraščiai. Komandiruotės užduotis. Apskaitos politikos parinkimas. CRM sistema bet kuriam domenui. Konkurencingumo skaičiavimas. Rinkos segmentacija. Verslo turto tendencijų analizė. Programos padalijimas į blokus. Vartotojo autorizacija su vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Procesų skirstymas į etapus. Turto ir įsipareigojimų panaudojimo analizė. Inventorizavimas ir kontrolė. Atsiskaitymai grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. Elektroninė kortelė. Administratoriaus atliekami koregavimai. Šios funkcijos ir dar daugiau padės jūsų verslui pasiekti aukščiausių rezultatų! Jei norite nemokamai išbandyti demonstracinę programos versiją, atsisiuntimo nuorodą rasite mūsų oficialioje svetainėje! Galima koreguoti programos funkcionalumą ir konfigūraciją pasirinkus iš pirkimo variantų mūsų svetainėje, jei žinote, kad kai kurios funkcijos jūsų organizacijoje nebus naudingos, galite tiesiog atsisakyti įtraukti jas į savo paketą. perpirkimas reiškia, kad jums nereikia mokėti už funkcijas, kurių jums nereikia!