Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa skambučių įrašymui

Programa skambučių įrašymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa skambučių įrašymui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą skambučių įrašymui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Darbas su klientais yra bene svarbiausia bet kurios įmonės veiklos dalis. Telefonas, savo ruožtu, yra svarbiausias ir labiausiai paplitęs būdas su jais susisiekti.

Nebeįmanoma rasti įmonės, kurioje nebūtų įdiegta integruota telefono sistema su automatine telefono stotele. Arba automatinės skambučių įrašymo sistemos. Pastarasis daugiausia naudojamas iš įmonių ar verslo dalių, kurios tiesiogiai dalyvauja darbuose su klientais. Dažniausiai skambučių įrašymo programinė įranga naudojama skambučių centruose arba pardavimo skyriuose.

Automatinė telefono skambučių įrašymo programa įrašo visą informaciją apie skambutį – datą, laiką, telefono numerį, skambutį priėmusį administratorių ir daugybę kitų parametrų.

Kartais, turėdamos ribotą biudžetą, įmonės tokių programų ieško internete ir paieškos juostoje įveda tokias užklausas: atsisiųskite skambučių įrašymo programinę įrangą. Tačiau jie greitai supranta, kad šis sprendimas buvo neteisingas. Galite atsisiųsti, bet bus dar blogiau. Pirma, ne vienas programuotojas imsis jo peržiūros ar priežiūros nemokamai, o antra, sugedus kompiuteriui ar pačiai registro programai, visada bus rizika likti neinformuotam. bus atsisiųstas.

Reikėtų suprasti, kad gamtoje nėra aukštos kokybės nemokamos skambučių įrašymo programinės įrangos. O už programinę įrangą su kokybės garantija teks mokėti. Neįmanoma atsisiųsti aukštos kokybės programinės įrangos.

Informacinių technologijų rinkoje yra daugybė tokios įrašymo programinės įrangos variantų, tačiau net ir tarp jų yra išimčių.

Geriausia skambučių įrašymo programa yra universali apskaitos sistema (USU). Turėdama puikias galimybes ir unikalias funkcijas, ši programinė įranga jau keletą gyvavimo metų paskelbė save aukštos kokybės programinės įrangos produktu. Jis daug pranašesnis už panašias automatines skambučių įrašymo sistemas, jau nekalbant apie programinę įrangą, kurią galima atsisiųsti. Norėdami geriau susipažinti su mūsų kūrimo galimybėmis, rekomenduojame atsisiųsti ir įdiegti demonstracinę versiją savo kompiuteryje iš mūsų svetainės.

Žinoma, ši programa nėra nemokama. Tačiau jo kaina, palyginti su analogais, yra daug priimtinesnė.

Skambinimo iš kompiuterio į telefoną programa palengvins ir pagreitins darbą su klientais.

Skambučių ir sms programa turi galimybę siųsti žinutes per sms centrą.

Per programą galima skambinti paspaudus vieną mygtuką.

PBX programinė įranga sukuria priminimus darbuotojams, kurie turi atlikti užduotis.

Skambučių apskaita palengvina vadovų darbą.

Programoje bendravimas su PBX vyksta ne tik su fizinėmis, bet ir su virtualiomis serijomis.

Įeinantys skambučiai automatiškai įrašomi į Universalią apskaitos sistemą.

Skambučių apskaitos programa gali būti pritaikyta pagal įmonės ypatumus.

Ryšys su mini automatine telefono stotele leidžia sumažinti ryšio išlaidas ir kontroliuoti ryšio kokybę.

Skambučiams programa gali skambinti iš sistemos ir saugoti informaciją apie juos.

Apskaitos skambučių programa gali sekti įeinančius ir išeinančius skambučius.

Paieška iš programos yra greitesnė nei rankinė paieška, todėl sutaupoma laiko kitoms paieškoms.

Svetainėje yra galimybė atsisiųsti programą skambučiams ir padaryti jai pristatymą.

Įeinančių skambučių programa gali identifikuoti klientą iš duomenų bazės pagal numerį, kuris su jumis susisiekė.

Kompiuterinė paieškos programa leidžia analizuoti paieškas pagal laiką, trukmę ir kitus parametrus.

Skambučių stebėjimo programinė įranga gali pateikti gaunamų ir išeinančių skambučių analizę.

PBX apskaita leidžia nustatyti, su kokiais miestais ir šalimis bendrauja įmonės darbuotojai.

Atsiskaitymo programa gali generuoti ataskaitų informaciją už laikotarpį arba pagal kitus kriterijus.

Telefono skambučių programoje yra informacija apie klientus ir su jais veikia.

Skambučių įrašymo programos sąsajos paprastumas Universali apskaitos sistema leidžia ją peržiūrėti bet kuriam vartotojui.

Programos, kuri įrašinėja USU skambučius, galimybė įrašyti atsargines kopijas yra didžiulis privalumas. Jei reikia, iš kopijos galite greitai atkurti sistemą gedimo atveju. Nemokama programinė įranga negali tuo pasigirti.

Mėnesinio mokesčio nebuvimas daro mūsų plėtrą dar įdomesnę mūsų klientams.

Skambučių įrašymo programinė įranga gali būti pritaikyta jūsų verslui, nes tai būtina normaliam jos veikimui. Kai kuriuos pakeitimus mūsų ekspertai gali atlikti nemokamai dabartinėmis darbo valandomis. Prarasite šią galimybę, kai bandysite atsisiųsti programinę įrangą.

Dovanojame dvi valandas nemokamo techninio palaikymo už kiekvieną įrašymo programinės įrangos licenciją. Paprastai programinės įrangos autorių teisių turėtojai ima mėnesinius mokesčius, o techninės pagalbos paslaugos nebėra nemokamos. Tačiau atsisiunčiama programinė įranga tokios galimybės visiškai nesuteikia.

Mūsų techniniai ekspertai padės įsisavinti USU skambučių įrašymo programą. Ši paslauga teikiama kaip nemokamų valandų dalis. O įsisavinimo greitis priklauso tik nuo jūsų. Tai atsisiunčiama programa, kurią žmonės turi įdiegti ir įsisavinti patys.

Atviri langai USU įrašymo programoje sumažinami iki patogių skirtukų, kuriuose galite labai greitai pereiti nuo vieno proceso prie kito.

USU skambučių įrašymo programa leis tvarkyti patogią klientų duomenų bazę, kurioje bus visa informacija apie juos. Įskaitant telefono numerį.

Visa informacija saugoma sistemoje. Nė viena nemokama skambučių įrašymo programinė įranga, kurią galite atsisiųsti, neturi šių funkcijų.

USU dėka, dirbdami su klientais galėsite naudotis iššokančiaisiais langais, kuriuose iš duomenų bazės galėsite ištraukti bet kokią informaciją – vardą, pavardę, telefono numerį, ženklą, ar klientas turi nuolaidą, statusą (patikimas). ar ne), skolos ir daug daugiau. Šios naudingos funkcijos nemokamoje programinėje įrangoje nėra.

Vienas iš pagrindinių USU skambučių įrašymo programos privalumų yra telefono numerių rinkimo ir jų atvaizdavimo fiksuotame įrenginyje prie jūsų stalo funkcija. Tai labai patogu, nes leidžia ne tik sutaupyti laiko, anksčiau sugaišto ieškant, bet ir pašalinti neteisingų paieškų riziką. Nemokamos atsisiunčiamos sistemos negali jums pasiūlyti tokių galimybių.

Visada galite kreiptis į klientą vardu, matydami informaciją USU iššokančiame lange. Taip jis pasijus ypatingas ir svarbus.

Skambučių įrašymo programa Universali apskaitos sistema leidžia klientams siųsti masines balso žinutes. Atsisiunčiama programinė įranga negali to padaryti.

Naudodami USU kaip programą, kuri įrašo skambučius, galite skambinti klientams šaltuoju būdu ir informuoti juos. Nemokamos atsisiunčiamos sistemos negali pasiūlyti tokios paslaugos.

USU leidžia įrašyti skambučius tiek pagal parametrus, tiek, jei reikia, su garsu. Ši funkcija skirta klientų aptarnavimo kokybei stebėti.

USU skambučių įrašymo programa leidžia sukurti skambučių ataskaitą, kuri atspindės visą informaciją apie įeinantį arba išeinantį skambutį.

Jei vis dar turite klausimų, visada galite jų užduoti bet kuriuo iš siūlomų telefonų.