Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa skambučių apskaitai

Programa skambučių apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa skambučių apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Telefonas yra vienas patikimiausių būdų bendrauti su klientais.

Pastaruoju metu vis dažniau pastebime telefono ir įvairių programinės įrangos produktų sąveiką. Nieko keisto – tokia integracija telefoną daro lankstesnį ir apima platesnes galimybes, todėl jas praktiškai neriboja, bet tuo pačiu visada atviras naujų funkcijų kūrimui ir diegimui.

Apskaita yra viena iš pagrindinių bet kurio verslo veiklų dirbant su klientais. Juk būtent klientai suteikia mums prekių pardavimo ir reklamavimo rinką, o jų priežiūra yra viena iš pagrindinių užduočių.

Norint optimizuoti bendravimo su klientais ir tiekėjais procesą, organizacijoje būtina įdiegti registracijos programinę įrangą, skirtą ryšių sistemos derinimui. Įeinančių ir išeinančių signalų registravimo programinė įranga gali išspręsti daugelį jūsų verslo problemų. Viena iš jų – darbuotojai neturi laiko reguliariai skambinti klientams, kad perteiktų jiems svarbią informaciją. Programinė įranga, skirta įrašyti gaunamus ir išeinančius skambučius, leidžia tai padaryti automatiškai. Be to, skambučių įrašymo programinėje įrangoje bus visa reikalinga informacija.

Gera skambučių apskaitos programa arba CRM sistema ar signalų įrašymo programinė įranga ne tik veikia kaip visų gaunamų ir išeinančių kontaktų stebėjimo bei skambučių priėmimo sistema, bet ir automatiškai siunčia įvairius pranešimus, suteikia galimybę įvesti informaciją į sistemą. Duomenų bazė veda kiekvieną klientą nuo pirmojo kontakto iki esamo jūsų paslaugų ar produktų vartotojo statuso, nenutraukdama pokalbio su klientu. Kiekvienas būsenos pasikeitimas bus rodomas skambučių žurnalo programinėje įrangoje.

Yra daug programų, skirtų telefono skambučiams įrašyti. Visos komunikacijos procesui fiksuoti skirtos kompiuterinės programos, turinčios įvairias funkcines galimybes ir išvaizdą, informacijos įvedimo ir apdorojimo būdus, vis dėlto yra skirtos paspartinti bendravimo su klientu procesus ir išspręsti problemas, susijusias su jam svarbios informacijos perdavimu. kaip jo motyvacija tolesniam bendradarbiavimui... Signalų įrašymo programinė įranga gali padėti organizacijai priartėti prie savo klientų. Naudodama programinę įrangą įeinantiems ir išeinantiems skambučiams įrašyti, jūsų įmonė galės kontroliuoti visą darbo su potencialiais klientais procesą.

Bet kuri organizacijoje įdiegta skambučių valdymo programinė įranga turi atitikti kelis reikalavimus, kad galėtų susidoroti su visomis jai pavestomis užduotimis. Kaip skambučių valdymo sistema, ji turi registruoti ir apskaityti visus įeinančius ir išeinančius skambučius. Kaip programinė įranga skambučiams, ji turėtų leisti žmonėms naudotis įvairiais būdais palaikyti ryšį su klientais. Be to, signalų apskaitos programa turėtų būti lanksti, kad prireikus įmonė turėtų galimybę ją patobulinti, diegdama papildomas funkcijas ir galimybes, kurios paspartins žmonių darbą neprarandant kokybės, bet prisidėtų prie to. iki jo padidėjimo.

Kai kurios organizacijos bando rasti interneto paieškos programinę įrangą paieškos juostoje ieškodamos tokių frazių kaip: nemokama skambučių įrašymo programinė įranga. Norint geriau suprasti situaciją, reikia išsiaiškinti vieną dalyką: kokybiška skambučių įrašymo ir apskaitos programa niekada nėra nemokama. Ne visos nemokamos paieškos apskaitos programos galiausiai bus patikimas partneris tokioms organizacijoms, nes be galimybės atnaujinti ir prižiūrėti sistemą stokos visada išliks rizika prarasti kruopščiai surinktą informaciją. pirmoji nesėkmė. Kaip matote, šiuo atveju rizika yra visiškai nepagrįsta. Bet kuris profesionalas rekomenduos įdiegti tik patikimą ir gerai peržiūrėtą paieškos programinę įrangą. Tokia signalų priėmimo sistema dirbs su Jumis neribotą laiką ir laiku pakoreguos šį kelią, suteikdama galimybę kokybiškai įvertinti įmonės plėtros perspektyvas. Ir įdiegta skambučių įrašymo programa bus pagrindinė šiuo atžvilgiu.

Skambučių apskaitos programa stulbinamai skiriasi nuo savo kolegų tuo, kad joje naujausios IT technologijos derinamos su telefonijos galimybėmis. Jos pavadinimas yra universali apskaitos sistema (USU). Esame įsitikinę, kad mūsų telefono skambučių sekimo programinė įranga bus patikimas jūsų partneris ir paskatins jūsų organizaciją į sėkmę. Tuo mus įsitikino nemaža dalis mūsų klientų, dirbančių įvairiose pasaulio šalyse. Tai verslas, veikiantis labai įvairiose srityse.

Svetainėje yra galimybė atsisiųsti programą skambučiams ir padaryti jai pristatymą.

Ryšys su mini automatine telefono stotele leidžia sumažinti ryšio išlaidas ir kontroliuoti ryšio kokybę.

Skambučių ir sms programa turi galimybę siųsti žinutes per sms centrą.

Skambučių apskaita palengvina vadovų darbą.

Skambučiams programa gali skambinti iš sistemos ir saugoti informaciją apie juos.

Paieška iš programos yra greitesnė nei rankinė paieška, todėl sutaupoma laiko kitoms paieškoms.

Per programą galima skambinti paspaudus vieną mygtuką.

Telefono skambučių programoje yra informacija apie klientus ir su jais veikia.

PBX apskaita leidžia nustatyti, su kokiais miestais ir šalimis bendrauja įmonės darbuotojai.

Apskaitos skambučių programa gali sekti įeinančius ir išeinančius skambučius.

Atsiskaitymo programa gali generuoti ataskaitų informaciją už laikotarpį arba pagal kitus kriterijus.

Skambučių apskaitos programa gali būti pritaikyta pagal įmonės ypatumus.

Įeinančių skambučių programa gali identifikuoti klientą iš duomenų bazės pagal numerį, kuris su jumis susisiekė.

PBX programinė įranga sukuria priminimus darbuotojams, kurie turi atlikti užduotis.

Skambinimo iš kompiuterio į telefoną programa palengvins ir pagreitins darbą su klientais.

Programoje bendravimas su PBX vyksta ne tik su fizinėmis, bet ir su virtualiomis serijomis.

Kompiuterinė paieškos programa leidžia analizuoti paieškas pagal laiką, trukmę ir kitus parametrus.

Skambučių stebėjimo programinė įranga gali pateikti gaunamų ir išeinančių skambučių analizę.

Įeinantys skambučiai automatiškai įrašomi į Universalią apskaitos sistemą.

Norėdami geriau suprasti, kas yra universaliosios apskaitos sistemos ieškos programinė įranga, turėtumėte atsisiųsti nemokamą demonstracinę versiją iš mūsų svetainės.

Sąsajos paprastumas yra vienas iš pagrindinių skiriamųjų USU skambučių apskaitos programos bruožų. Jo vystymasis bus neskausmingas bet kuriam asmeniui.

Paprastumas jokiu būdu nesumažina USU skambučių įrašymo programos patikimumo.

Abonentinio mokesčio nebuvimas padaro USU signalų apskaitos programinę įrangą dar įdomesnę kitų akimis.

USU, kaip ir daugelis programų, paleidžiama iš nuorodos.

Visos USU skambučių apskaitos programos paskyros yra apsaugotos unikaliu slaptažodžiu, taip pat Role laukeliu, leidžiančiu valdyti vartotojo prieigos teises.

USU skambučių apskaitos programinė įranga leidžia į sistemos darbo ekraną įkelti logotipą, kuris leidžia deklaruoti save kaip įmonę, kurioje firminis identitetas nėra tuščia frazė.

USU skambučių įrašymo programos atidarytų langų skirtukai padės vienu paspaudimu perjungti skirtingus procesus.

USU paieškoms programinės įrangos pagrindinio ekrano apačioje yra įdiegtas chronometras, kuris aiškiai parodo, kiek laiko užtruks, kol užbaigsite procesą.

Į Universalios apskaitos sistemos skambučių apskaitos programą įvesta informacija programoje saugoma Jūsų verslui reikalingą laikotarpį.

Visi vartotojai galės dirbti vietiniame tinkle arba nuotoliniu būdu USU skambučių apskaitos programoje.

Kiekvienai USU skambučių apskaitos programinės įrangos paskyrai teikiame dvi valandas nemokamą techninę pagalbą.

Mūsų ekspertai gali organizuoti Jūsų darbuotojų mokymus dirbti nuotoliniu būdu USU skambučių apskaitos programa. Kiti variantai svarstomi atskirai.

Universaliosios apskaitos sistemos skambučių programinė įranga suteiks galimybę tvarkyti atitinkamus žinynus, kurie gali būti aktyviai naudojami visos organizacijos darbe. Prireiks kelių sekundžių, kol naudotojai užpildys bet kurį dokumentą.

Paieškos programinė įranga leidžia sukonfigūruoti iššokančiuosius langus su visa informacija, kurios reikia norint identifikuoti klientą ir užmegzti pokalbį su juo.

USU skambučių įrašymo programinės įrangos galimybių dėka iš iššokančio lango galite greitai įvesti kliento kortelę, įvesti reikiamą informaciją, kurios neturite, arba įvesti naują sandorio šalį.

Peržiūrėję skambučių apskaitos programos iššokančiame lange esančią informaciją, galite kreiptis į klientą vardu, kuris jus iš karto nustatys. Programinės įrangos naudojimas įeinantiems ir išeinantiems skambučiams įrašyti darbą su potencialiais klientais pakels į naują lygį. Pasitikėjimo įgijimas yra tik vienas iš etapų.

USU skambučių įrašymo programa palaiko automatinio balso pranešimų siuntimo funkciją.

USU skambučių programinė įranga leidžia jūsų administratoriams automatiškai arba rankiniu būdu skambinti šaltuoju būdu.

El. pašto sąrašas, kurį palaiko USU skambučių įrašymo programa, gali būti siunčiamas vieną kartą arba reguliariais intervalais, taip pat individualiai ar grupiškai.

Jūsų administratoriai įvertins USU skambučių apskaitos programos galimybę skambinti tiesiai iš turimos programinės įrangos lango, naudojant atitinkamą meniu juostos parinktį.

Skambučių apskaitos programa suteikia galimybę kiekvieną dieną ar tam tikrą laikotarpį generuoti skambučių ataskaitą, kuri leis nepraleisti nei vieno kliento ir atlikti kompetentingą bei kokybišką darbą su potencialiais klientais.

Jei vis dar turite klausimų dėl Universalios apskaitos sistemos skambučių įrašymo programos veikimo, mielai atsakysime, jei susisieksite su kuriuo nors iš paminėtų telefonų.