Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa skambinti iš kompiuterio

Programa skambinti iš kompiuterio • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa skambinti iš kompiuterio
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą skambučiams iš kompiuterio

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gera klientų bazė yra bet kokio verslo pagrindas. Galiausiai būtent jų poreikiai jūsų produktui lemia teikiamų prekių ar paslaugų apimtį, taigi ir pelną.

Telefonas skirtas visada palaikyti ryšį su klientu, ypač su žmogumi, kuris yra toli nuo jūsų, ir jo nepamesti. Plėtojant informacinių technologijų rinką ir ją taikant organizacijoms, telefonijos galimybės išaugo daug kartų.

Specialių programų ar kitaip organizacijos valdymo sistemų pagalba labai išpopuliarėjo skambinimo programos funkcija iš kompiuterio į mobiliuosius ir laidinius telefonus.

Bet kokia programa, skirta skambinti iš kompiuterio į telefoną, leidžia organizacijai greitai surinkti numerius ir kuo greičiau skambinti klientams, nedaužant akių, kartais renkant kelių skaitmenų numerius rankiniu būdu, rizikuojant suklysti.

Kai kurios organizacijos bando įdiegti tokią programinę įrangą pačios, į paieškos variklio eilutę įvesdamos tokias užklausas kaip: Atsisiųsti programas, skirtas paieškai internete arba nemokamas Windows atsisiuntimų paieškas. Toks požiūris jų nepriveda prie nieko gero. Turėtumėte žinoti, kad aukštos kokybės programa skambinti iš kompiuterio nėra nemokama atsisiuntimas.

Kokybiška paieškos programa, veikianti su dažniausiai pasitaikančia MS Windows operacine sistema, niekada nebus nemokama ne tik dėl to, kad turi galimybę atlikti papildomus nustatymus, bet ir galinga informacijos apsaugos sistema. Taip pat kokybišką interneto paieškos programą dažniausiai teikia programuotojų komanda, todėl bet kuriai sistemai gali prireikti pataisymų ar patobulinimų. O kas, jei ne savo srities profesionalai, sugebės išspręsti visas šias problemas?

Geras kokybiškos kompiuterinės paieškos programinės įrangos pavyzdys yra universali apskaitos sistema (UAS). Dėl savo lankstumo jį galima įdiegti bet kurios verslo srities versle. Mūsų kompiuterinės paieškos programa neleis jums prarasti nei vieno kliento, sustiprinti jūsų įvaizdį kitų akyse ir suteikti daug pranašumų prieš konkurentus.

Dėl daugybės privalumų USU programa sėkmingai išlaikė testus ir veikia ne tik NVS šalyse, bet ir įmonėse toli už jos ribų. Mūsų kūrimas gali būti naudojamas ne tik kaip skambučių iš kompiuterio programa, bet ir kaip skambučių į mobiliuosius telefonus bei skambučių iš nešiojamojo kompiuterio programa. Bet kokiu atveju jis išliks patikimu asistentu ir palengvins darbą su klientais bei orientuotą į teigiamą rezultatą. Mūsų įmonė taip pat naudoja USU kaip programą skambinant į Kazachstaną, taip pat į tolimas ir artimas užjūrio NVS šalis.

Telefono skambučių programoje yra informacija apie klientus ir su jais veikia.

Skambučių apskaita palengvina vadovų darbą.

Skambučių stebėjimo programinė įranga gali pateikti gaunamų ir išeinančių skambučių analizę.

PBX apskaita leidžia nustatyti, su kokiais miestais ir šalimis bendrauja įmonės darbuotojai.

Skambučių apskaitos programa gali būti pritaikyta pagal įmonės ypatumus.

Ryšys su mini automatine telefono stotele leidžia sumažinti ryšio išlaidas ir kontroliuoti ryšio kokybę.

Įeinantys skambučiai automatiškai įrašomi į Universalią apskaitos sistemą.

Kompiuterinė paieškos programa leidžia analizuoti paieškas pagal laiką, trukmę ir kitus parametrus.

Svetainėje yra galimybė atsisiųsti programą skambučiams ir padaryti jai pristatymą.

PBX programinė įranga sukuria priminimus darbuotojams, kurie turi atlikti užduotis.

Paieška iš programos yra greitesnė nei rankinė paieška, todėl sutaupoma laiko kitoms paieškoms.

Skambinimo iš kompiuterio į telefoną programa palengvins ir pagreitins darbą su klientais.

Skambučiams programa gali skambinti iš sistemos ir saugoti informaciją apie juos.

Apskaitos skambučių programa gali sekti įeinančius ir išeinančius skambučius.

Atsiskaitymo programa gali generuoti ataskaitų informaciją už laikotarpį arba pagal kitus kriterijus.

Programoje bendravimas su PBX vyksta ne tik su fizinėmis, bet ir su virtualiomis serijomis.

Skambučių ir sms programa turi galimybę siųsti žinutes per sms centrą.

Įeinančių skambučių programa gali identifikuoti klientą iš duomenų bazės pagal numerį, kuris su jumis susisiekė.

Per programą galima skambinti paspaudus vieną mygtuką.

Programos sąsajos patogumas skambinti iš kompiuterio į telefoną per USU internetą leis greitai ir neskausmingai ją kurti bet kuriam vartotojui.

Programos, skirtos skambinti iš kompiuterio į telefoną per USU internetą, patikimumas slypi tame, kad vadovaudamiesi mūsų ekspertų patarimais neprarasite nė vienos įvestos informacijos.

USU interneto skambučių iš kompiuterio į telefoną programos kaina yra gana demokratiška. Dar geriau yra tai, kad mokėdami niekas nereikalaus mėnesinio mokesčio.

Visos programos, skirtos skambučiams iš kompiuterio į telefoną per USU internetą, paskyros yra apsaugotos unikaliu slaptažodžiu, taip pat Role laukeliu, kuris garantuoja prieigos prie informacijos atskyrimą priklausomai nuo vartotojo darbo pareigų.

Pirmajame programos, skirtos skambinti iš kompiuterio į telefoną per internetą USU, ekrane esantis logotipas taps jūsų vizitine kortele ir sukurs teigiamą įvaizdį kitų akyse.

Skambučiams iš kompiuterio į telefoną per USU internetą, pagrindinio programos ekrano apačioje esantys skirtukai leis akimirksniu persijungti iš vieno lango į kitą.

Pagrindiniame programos, skirtos skambučiams iš kompiuterio į telefoną per USU internetą, ekrane pateikiama informacija apie laiką, kurį darbuotojas panaudojo apdoroti tą ar kitą informaciją.

Skambinant USU internetu iš kompiuterio į telefoną, visa informacija sistemoje saugoma jūsų nurodytą laikotarpį.

USU programa, skirta skambinti iš kompiuterio į telefoną internetu, leidžia vartotojams prisijungti prie jos per įmonės vietinį tinklą arba nuotoliniu būdu.

USU Mūsų įmonė suteikia dovanų dvi valandas nemokamo techninio palaikymo už kiekvieną iš mūsų įsigytą licenciją skambinti iš kompiuterio į telefoną internetu.

Mūsų specialistai susisieks su jumis dėl mokymų, kaip dirbti pagal programą, skirtą jūsų įmonės darbuotojų skambučiams USU internetu iš kompiuterio į telefoną.

USU programa, skirta skambinti iš kompiuterio į telefoną internetu, padės sukurti tinkamus žinynus. Įskaitant klientų vadovą su visa informacija apie kiekvieną. Norint nustatyti galimybę bendrauti ir skambinti telefonu, programoje būtina įvesti vieną ar kelis telefono numerius.

USU interneto skambučiams iš kompiuterio į telefoną administratoriai gali lengvai skambinti tiesiai iš programos.

USU programoje, skirtoje skambučiams iš kompiuterio į telefoną internetu, galite sukonfigūruoti iššokančiuosius langus su reikalinga informacija apie klientą.

Iššokančiajame programos, skirtos skambinti iš kompiuterio į telefoną per USU internetą, lange galite įvesti kliento kortelę ir įvesti naują arba pridėti naują telefono numerį prie esamų.

Kai gaunate įeinantį skambutį per programą, skirtą jūsų vadovams, ir skambutį klientui arba skambučius internetu iš kompiuterio į telefoną, USU gali nurodyti jį vardu, bet jo nedaryti.

Skambučiams iš kompiuterio į telefoną per internetinę universaliąją apskaitos sistemą programa leidžia siųsti balso pranešimus klientams iš anksto įrašant garso failą.

Skambučių iš kompiuterio į telefoną internetu programoje USU gali atlikti šaltus skambučius ir registruoti juos.

Visas masinis ar individualus paštas, siunčiamas naudojant USU interneto programą, skirtas skambučiams iš kompiuterio į telefoną, gali būti vienkartinis arba gali būti siunčiamas gavėjams reguliariai.

Informaciją apie visus įeinančius ir išeinančius skambučius programa įrašo skambučiams iš kompiuterio į telefoną per USU internetą. Jį galite stebėti specialioje bet kurios dienos ar laikotarpio ataskaitoje.

Dirbdamas atskirame modulyje direktorius visada galės matyti kiekvieno vadovo darbo efektyvumą, taip pat programos efektyvumą skambinant iš kompiuterio į telefoną per USU internetą.

Aukščiau pateiktos tik kelios Universalios apskaitos sistemos programos funkcijos. Jei turite klausimų, visada galite mums paskambinti bet kuriuo telefono numeriu, nurodytu kataloge arba per Skype.