Programa patikros punktui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa patikros punktui

Programa patikros punktui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą patikros taškui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Patikrinimo punkto programa yra viena iš USU Software sistemos konfigūracijų, leidžianti organizuoti organizacijos darbuotojų ir lankytojų, einančių per patikros punktą, elektroninę kontrolę - turniketų sistemą, kuri nuotoliniu būdu valdoma apsaugos darbuotojo arba atidaroma skenuojant prieigą. Slaptažodis. Jis priskiriamas darbuotojui patikros punkto kortelės, ženklelio, brūkšninio kodo pavidalu ant leidimo - pavadinimų daug, esmė ta pati - tai patikros punkto ir išvažiavimo kontrolė, organizuojama patikros punkto. Patikrinimo punkto programa automatiškai atlieka daugybę funkcijų – nuskaito brūkšninį kodą, lygina duomenis su duomenų bazėje esančiais darbuotojais ir lankytojais, gali atlikti į duomenų bazę įtrauktų nuotraukų veidų patikrą, renka duomenis apie visus, einančius pro patikros tašką – su vardu ir laiko rodymu. , su šia informacija elektroninis apsilankymų žurnalas ir kiekvienas Užpildykite darbuotojo darbalapį. Kontrolės punkte srautą kontroliuojančio asmens dalyvavimas patikros punkto programoje yra minimalus - elektroninėmis formomis suvesti savo pastabas, pastabas, pastebėjimus, pastabas, žodžiu, viską, kas gali būti naudinga nustatant laikotarpio apsilankymus. Svarbiausia – vėlavimas ar išėjimas iš darbo vietos netinkamu laiku, papildoma rūkymo pertrauka ir pan. negalima dalyvauti patikros punkto programoje, kad netaupytumėte - tai priklauso nuo procedūrinio režimo ar įmonės vidaus taisyklių. .

Patikrinimo punkto programą USU Software darbuotojai įdiegia skaitmeniniuose įrenginiuose su Windows operacine sistema, tam jie naudoja nuotolinę prieigą per interneto ryšį, todėl fizinis buvimas nereikalingas, o tai taupo abiejų pusių laiką. Apskritai pagrindinė patikros punkto programos užduotis yra sutaupyti darbo laiko ir darbo sąnaudų, dėl kurių padidėja įmonės produktyvumas net atliekant vieną, bet labai svarbią kasdienę užduotį - personalo darbo laiko kontrolę. galima įrašyti, taip pat ir patikros punkte. Priėmimo tvarkaraštis neserga, todėl jai nereikia apmokamų nedarbingumo atostogų ir niekam nereikia keisti – jis dirba dieną ir naktį, tereikia vieno dalyko – „laiku gauti slaptažodžius“ ir palyginti lankomumą bei sprendimas – leisti lankytojui patikros punkte duoti arba atmesti. Programa nusprendžia akimirksniu – bet kokia operacija, nepriklausomai nuo apdorojamų duomenų kiekio, atliekama per sekundės dalis, nepastebima žmogaus suvokimui, todėl, sako, atliekamos visos apskaitos, kontrolės ir skaičiavimo procedūros. programa automatiškai persijungia į esamą laiko režimą.

Nepaisant „aukštųjų technologijų“ funkcionalumo, programa gali naudotis visi darbuotojai, nepaisant kompiuterinių įgūdžių – programa turi paprastą sąsają ir lengvą naršymą, leidžiantį greitai ją įsisavinti be papildomo mokymo; kūrėjas nuotoliniu būdu pateikia trumpą pristatymą su visomis savo galimybėmis. Jei įmonė turi daugiau nei vieną įrašą, programa sukuria bendrą informacinę erdvę – kiekvieno valdymo punkto veikla fiksuojama vienoje duomenų bazėje, informacijos paskirstymas vykdomas automatiškai pagal asmenis, tarnybas, darbo grafikus, grafikus. Valdytojo darbas sumažinamas iki įėjimo-išėjimo proceso stebėjimo, lankytojų registravimo, inventoriaus prekių išvežimo iš veiklos zonos ir programai reikalingų duomenų įvedimo. Patikrinimo punkto programa integruojama su skaitmenine įranga, ypač su brūkšninių kodų skaitytuvu ir vaizdo stebėjimo kameromis, o tai išplečia abiejų šalių galimybes ir pagerina patikros punkto kokybę. Be to, programa sugeneruoja daugybę statistinių ir analitinių ataskaitų apie prieigos kontrolę laikotarpio pabaigoje – kiek darbuotojų ją pažeidžia, kokiu mastu ir kokiu reguliarumu, ar visi darbuotojai atitinka darbo laiko reikalavimus priklausomai nuo jų darbo vietų. programa, kas dažniausiai atideda, o kas niekada. Tokia informacija leidžia nupiešti drausmingą personalo „portretą“, geriau suprasti poreikius ir reikalavimus, nuo kurių priklauso darbo našumas, bei atpažinti tuos, kurie neatitinka organizacinių standartų.

Programa padeda sukurti lankytojų bazę tiems, kurie dažnai ateina į įmonę, kad nereikėtų kiekvieną kartą prašyti įėjimo, ir išsaugo duomenis apie programą net jei lankytojas nėra dažnas lankytojas. Asmuo jį atpažins, įskaitant nuotrauką pirmojo apsilankymo metu ir automatiškai antrą kartą. Jei kontrolinių punktų darbuotojai, valdantys skirtingus įrašus, įveda registracijos informaciją vienu metu, programa įrašo be prieigos konfliktų, nes turi kelių vartotojų sąsają, kuri pašalina šias problemas. Programoje esanti informacija turi tinkamai susistemintus procesus, temas ir objekto formatą, leidžiantį greitai panaudoti ieškant informacijos apie bet kurį organizacijos lankytoją ar darbuotoją.

Programa skirta organizuoti prieigos kontrolę atskiroje įmonėje ir verslo centre, leidžia vizualiai kontroliuoti kiekvieno darbuotojo įėjimą ir išėjimą. Lankytojų nuotraukos išsaugomos atitinkamoje duomenų bazėje – jas galima įtraukti į sistemoje sutvarkytus asmeninius failus kiekvienam, kuriam suteikta prieiga. Be tų pačių asmeninių bylų, patikros punkte pateiktos nuskaitytos asmens tapatybės kortelių kopijos yra kopijos, kurias sistema greitai nuskaito ir išsaugo naudodama didesnę kontrolę. Programa akimirksniu apieško visą bet kurio asmens apsilankymų istoriją, seka laiką, praleistą įmonės teritorijoje ir siūlo rūšiuoti pagal apsilankymų tikslą. Darbuotojai patikros punkte dirba su asmeniniais elektroniniais dokumentais, kad apribotų kiekvieno atsakomybės sritį, informacija, kurią jie įtraukia į sistemą, yra pažymėta įrašu. Kiekvienas sistemos vartotojas gauna individualų prisijungimą ir jį saugantį slaptažodį. Jie nustato paslaugų informacijos kiekį, prieinamą užduotims atlikti. Bendrovės vadovybė reguliariai tikrina vartotojų elektronines formas, kad patikrintų, ar jie atitinka realią situaciją įmonėje. Numatyta audito funkcija, padedanti vadovybei; jos užduotis yra pabrėžti naujus pridėtus duomenis ir peržiūrėti senas reikšmes, kad būtų pagreitinta procedūra.

Be šios funkcijos, programa automatiškai perkelia daug reikšmių iš išorinių failų į sistemą, o tai svarbu lankantis didelėse grupėse. Asmens duomenų perkėlimas iš lankytojų sąrašo kartu su nuskaitytomis jo dokumentų kopijomis leidžia sukurti duomenų bazę, kuri organizuoja bendrą šių duomenų valdymo tašką. Programoje veikia atvirkštinio eksporto funkcija, kurios pagalba paslaugų medžiaga eksportuojama į išorinius failus automatiškai konvertuojant į bet kurį reikiamą formatą. Programa automatiškai sukuria visą verslo dokumentų srautą, įskaitant visų rūšių ataskaitas, visų rūšių sąskaitas faktūras, įskaitant apskaitą ir statistiką. Programoje yra integruota terminija, išduodama medžiagą, ji patvirtina duomenis ir sąskaitų duomenų bazę, kad identifikuotų prekes, patikrintų leidimą išduoti. Lankytojų sekimui CRM formatu sukuriama jų pačių duomenų bazė, kurioje pagal chronologiją įtraukiami asmens duomenys, kontaktai, dokumentų nuskaitymai, nuotraukos, apsilankymų istorija. Darbuotojo sąveika tarp paaiškinimų ir patvirtinimų vykdoma per aktyvius pranešimus, kurie pasirodo ekrano kampe, juos spustelėjus persijungiama į diskusiją.