Saugumo kontrolės programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Saugumo kontrolės programa

Saugumo kontrolės programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite saugumo kontrolės programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinėmis sąlygomis stebėjimo apsaugos programa yra įprastas, plačiai naudojamas apsaugos tarnybos veiklos valdymo įrankis. Tokią programą naudoja tiek specializuotos saugos agentūros, kurios saugo daugybę skirtingų klientų objektų, tiek komercinės ir vyriausybinės agentūros, kurios nori kurti savo apsaugos padalinius. Žinoma, tokios sistemos skiriasi struktūra, plėtros ir tobulinimo galimybėmis, funkcijų visuma, apribojimų skaičiumi ir kt. gali labai skirtis viena nuo kitos. Žinoma, jei svarstysime jau paruoštus sprendimus. Kai kurios įmonės, turinčios atitinkamas finansines galimybes, užsako specialius pokyčius, kuriuose atsižvelgiama į pačius įvairiausius veiklos niuansus ir detales. Atitinkamai, paruoštos programos su skirtingomis funkcijomis kaina gali labai skirtis (jau nekalbant apie individualiai sukurtą programą). Į programos pasirinkimą reikia žiūrėti itin atsargiai ir dėmesingai. Programa suteikia visų pagrindinių verslo procesų, susijusių su saugumu, automatizavimą, galimybę įterpti įvairius techninius įrenginius, apdoroti ir saugoti didelius informacijos kiekius (įskaitant garso ir vaizdo failus) ir kt. , renkantis programinę įrangą, reikėtų atsižvelgti į įmonės plėtros planus, bent jau artimiausiai ateičiai (kad nereikėtų per dvejus metus įsigyti pratęstos versijos dėl verslo masto augimo ar aktyvios diversifikacijos). ).

USU Software sistema siūlo išsamią saugos veiklos apskaitos ir valdymo programinės įrangos versiją. USU Software saugumo kontrolės programa yra profesionaliai sukurta ir atitinka aukščiausius potencialių klientų reikalavimus. Programoje visi verslo procesai ir apskaitos procedūros yra automatizuoti, nėra saugomų objektų skaičiaus apribojimų, numatyta įvairių techninių įrenginių integracija. Sąsaja yra paprasta ir lengvai išmokstama net pradedantiesiems. Modulinė programos struktūra leidžia pasirinkti pirmuosius aktyvuotus posistemius. Elektroninis patikros punktas užtikrina griežtą įmonėje nustatyto patekimo režimo laikymąsi, darbuotojų darbo laiko kontrolę (asmeninis leidimų skaitytuvas fiksuoja atvykimo ir išvykimo laiką, pavėluotą atvykimą, apdorojimą ir kt.), lankytojų registravimą pagal datą, laikas, vizito tikslas, buvimo regione trukmė, darbuotojo ar skyriaus priėmimas ir pan. Remiantis šiais duomenimis, gali būti sudarytos suvestinės ataskaitos visai įmonei ir atskiriems darbuotojams, gali būti sudarytas vienetinis darbo užmokestis ir finansinės paskatos. apsilankymų dinamika ir kt. Apskaičiuotos, analitinės apžvalgos apie

Integracija su naujausiomis saugoje naudojamomis technologijomis ir įvairiausiais techniniais prietaisais (jutikliais, signalizacijomis, artumo žymomis, elektroninėmis spynomis, vaizdo stebėjimo kameromis, metalo detektoriais ir kt.) leidžia maksimaliai padidinti apsaugos priemones ir užtikrinti visišką kontrolę be būtinybės plėstis. Darbuotojas. Automatiškai generuojamos kontrolės valdymo ataskaitos suteikia galimybę analizuoti ir vertinti veiklą iš įvairių perspektyvų, kontroliuoti ir valdyti finansinius srautus, priimti kompetentingus verslo sprendimus, kuriais siekiama padidinti pelningumą ir stiprinti įmonės pozicijas rinkoje.

USU Software saugumo kontrolės programa skirta naudoti specializuotoms saugumo agentūroms, taip pat komercinėms ir vyriausybinėms organizacijoms, turinčioms savo saugos tarnybas. Valdymo posistemių parametrų reguliavimas atliekamas kiekvienam klientui, atsižvelgiant į jo veikimo ypatumus. Sistema sukurta moderniausiu lygiu, visiškai laikantis programavimo standartų. Verslo procesai ir apskaitos procedūros programoje buvo labai automatizuotos, todėl pastebimai išaugo įmonės saugumo lygis ir sumažėjo veiklos sąnaudos.

USU programinė įranga užtikrina efektyvią neriboto skaičiaus objektų apsaugos procesų kontrolę ir apskaitą vienu metu. Signalai iš judesio, drėgmės ir temperatūros jutiklių, priešgaisrinės ir įsilaužimo signalizacijos, vaizdo stebėjimo kamerų, metalo detektorių rėmų ir kitos įrangos siunčiami į budinčios pamainos centrinį valdymo pultą. Integruotas žemėlapis (prie kiekvieno valdomo objekto) leidžia greitai prijungti signalą prie reljefo ir į įvykio vietą išsiųsti artimiausią patrulių grupę. Elektroninis patikros punktas užtikrina patikimą teritorijos apsaugą ir griežtą patekimo kontrolę. Dėka asmeninio leidimo brūkšninio kodo skaitytuvo, darbuotojų įėjimo ir išėjimo į aikštelę laikas, vėlyvas atvykimas, apdorojimas ir kt. yra įrašytas. Esant poreikiui gali būti surašoma suvestinė ataskaita visiems įmonės darbuotojams arba pavyzdys bet kuriam darbuotojui. Lankytojo registracijos metu nurodoma apsilankymo data, laikas, tikslas, svečio paso informacija, priimančioji padalinys ir kt. yra įrašytas. Patikros punkte atspausdinami vienkartiniai ir nuolatiniai leidimai su prisegta svečio nuotrauka. Prireikus galima atlikti apsilankymų dinamikos analizę, remiantis sukaupta statistika. Automatiškai sugeneruotų ataskaitų serija įmonės vadovybei pateikia naujausius, patikimus duomenis apie kiekvieną apsaugos objektą atskirai, leidžia analizuoti studijų rezultatus ir priimti pagrįstus valdymo sprendimus.

Su papildomu užsakymu programa aktyvuoja mobiliuosius klientus ir įmonių aplikacijų darbuotojus, pasiekia mokėjimo terminalų sistemą, automatinę telefonų stotelę, aplikaciją „Šiuolaikinio lyderio biblija“ ir kt.