Programa renginio tvarkaraščiams
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa renginio tvarkaraščiams

Programa renginio tvarkaraščiams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite programą renginio tvarkaraščiams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Be gerai parengto veiklų įgyvendinimo plano negali egzistuoti nei viena įmonė, todėl labai reikalingas automatinis renginių grafikas, padedantis ne tik suplanuoti pasirinktą renginį, bet ir organizuoti tam tikras pareigas. Patikrinkite laikus. Taip pat venkite konfliktų stebėdami įvykių grandinę ir analizuodami kiekvieną darbuotojų žingsnį, gerindami darbo kokybę ir optimizuodami darbuotojų darbo laiką. Atsižvelgiant į darbo ir informacijos duomenų kiekį, gana sunku rankiniu būdu sudaryti tvarkaraštį renginiams, kuriuos gali atlikti ne vienas darbuotojas, o keli vienu metu, ir čia gali būti visokių klaidų, įskaitant skirtumą. . dėl medžiagų, perdangų, nežinojimo ir kitų faktų, galinčių turėti įtakos netinkamam programos veikimui. Šiuo metu retai galima rasti įmonę, kuri pasikliaus tik savo jėgomis, nenaudodama universalios programėlės, nes pirma, ji patogi, antra, greita ir efektyvi, trečia – produktyvumas, būsena ir pelningumas . Programa gali susidoroti su bet kokios veiklos srities, masto ir sudėtingumo užduotimis. Mūsų įmonės Universalios apskaitos sistemos kūrėjai sukūrė unikalų produktą, kuris neturi analogų, yra nepretenzingas dirbant su įvairiomis programomis ir įrenginiais, yra unikalus savo moduline sudėtimi ir išsamumu, gali būti įdiegtas bet kurioje Windows operacinėje sistemoje. pateiktą įrankių rinkinį. Maža kaina, tai dar ne visi privalumai, atsižvelgiant į finansinį komponentą, taip pat nėra abonentinių mokesčių, o tai žymiai sumažina biudžeto lėšų sąnaudas.

Renginių kalendoriaus tvarkymui programa gali klasifikuoti duomenis, atsižvelgdama į renginių tipus ir dydžius, apskaičiuotą biudžetą ir vietą, klientų vardus ir kitus niuansus. Kuriant kalendorių galima naudoti įvairius MS Office dokumentų formatus, tiesiog suvedant duomenis į duomenų bazę arba išsiunčiant el.paštu arba SMS žinute.

Priklausomai nuo renginio, programa kuriama atsižvelgiant į organizavimo laiką ir vietą, dalyvių skaičių, pavadinimą ir papildomus su renginiu susijusius klausimus. Įvairių tipų dokumentai gali būti kuriami automatiškai, atsižvelgiant į nurodytus į sklandytuvą įvestus parametrus, laiku įvykdant užsibrėžtus tikslus. Elektroninė programos versija leidžia darbuotojams negaišti laiko įvedant medžiagą ir rankiniu būdu dirbant su programa, nustatymuose galima pereiti prie automatinio valdymo ir svarbius darbus patikėti kompiuterinei programai, kuri teisingai susidoros su užduotimis. Duomenys gali būti importuojami iš įvairių šaltinių, užtikrinantys greitą ir kokybišką darbą. Įvesdami raktinius žodžius kontekstinėje paieškos sistemoje nedelsdami gaukite bet kokią turimą informaciją. Be to, programa, stebint užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą ir laiką, sudaromas darbuotojų darbo grafikas. Darbo užmokesčio apskaičiavimą ir apskaičiavimą programa atlieka automatiškai, atsižvelgdama į tai, kad naudojama laiko sekimo parinktis, kuri fiksuoja tikslias dirbtas valandas, skaičiuojamas pagal fiksuotą atlyginimą.

Kuriant kalendorių skaičiuojamas renginio biudžetas, galima skaičiuoti išlaidas, reikalingas prekes, pelną ir išlaidas kiekvienam dalyviui. Pažeidus renginio tvarkaraščio ar projekto pristatymo tvarkaraščius, ginčai sprendžiami.

Dirbdamas vadovas privalo kontroliuoti visus gamybinės veiklos etapus ir sritis, įskaitant darbuotojų veiklos kontrolę, teikiamą apsaugos kameromis. Integravus su mobiliaisiais ištekliais, atsiranda galimybė dirbti nuotoliniu būdu, laikytis grafiko, taip pat kontroliuoti, fiksuoti ir valdyti visus įmonės veiklos laikotarpius, didinant darbo našumą, drausmę, darbo kokybę, organizacijos būklę ir pelningumą. Išanalizuokite ir išbandykite programos funkcionalumą naudodami savo patirtį, galite atsisiųsti demonstracinę versiją, kuri yra laisvai prieinama mūsų oficialioje svetainėje. Dėl papildomų klausimų mūsų konsultantai turi kontaktinius numerius.

Daugiafunkcė įvykių apskaitos programa padės stebėti kiekvieno įvykio pelningumą ir atlikti verslo koregavimo analizę.

Renginių organizavimo apskaitą perkėlus elektroniniu formatu, reikalus galima atlikti kur kas paprasčiau, todėl ataskaitų teikimas bus tikslesnis su viena duomenų baze.

Universalioje apskaitos sistemoje esanti renginių valdymo programinė įranga leidžia sekti kiekvieno renginio lankomumą, atsižvelgiant į visus lankytojus.

Renginių apskaitos programa turi plačias galimybes ir lanksčią ataskaitų teikimą, leidžiančią kompetentingai optimizuoti renginių organizavimo procesus ir darbuotojų darbą.

Dalyvavimo apskaitos dėka, seminarų apskaitą galima lengvai atlikti modernios USU programinės įrangos pagalba.

Elektroninis įvykių žurnalas leidžia stebėti neatvykusius lankytojus ir užkirsti kelią pašaliniams asmenims.

Sekite šventes renginių agentūrai naudodamiesi Universalios apskaitos sistemos programa, kuri leidžia apskaičiuoti kiekvieno organizuojamo renginio pelningumą ir sekti darbuotojų veiklą bei kompetentingai juos paskatinti.

Renginių apskaita naudojant modernią programą taps paprasta ir patogi dėl vienos klientų bazės ir visų organizuojamų bei planuojamų renginių.

Renginių agentūroms ir kitiems įvairių renginių organizatoriams bus naudinga renginių organizavimo programa, leidžianti stebėti kiekvieno organizuojamo renginio efektyvumą, pelningumą ir ypač apdovanoti darbščius darbuotojus.

Stebėti įvykius naudojant USU programinę įrangą; Tai leidžia sekti finansinę organizacijos sėkmę ir patikrinti nemokamus vairuotojus.

Įvykių žurnalo programa yra elektroninis žurnalas, leidžiantis išsamiai registruoti lankomumą įvairiuose renginiuose, o dėl bendros duomenų bazės yra viena ataskaitų teikimo funkcija.

Renginių organizatoriams programa leidžia sekti kiekvieną renginį su visapusiška ataskaitų sistema, o teisių diferencijavimo sistema leidžia apriboti prieigą prie programos modulių.

Renginių organizatorių programa leidžia analizuoti kiekvieno renginio sėkmę, atskirai vertinant tiek išlaidas, tiek pelną.

Renginių planavimo programa padės optimizuoti verslo procesus ir kompetentingai paskirstyti užduotis tarp darbuotojų.

Automatinė USU programa, kuri automatiškai sukuria veiklos programą, leidžia greitai susidoroti su įvairiomis užduotimis, konstruktyviai sukurti reikiamą taktiką darbo našumui ir įmonės būklei didinti.

Visų organizacijos padalinių konsolidavimas leidžia greitai atlikti valdymą ir kontrolę be nereikalingų išlaidų.

Intuityvi sąsaja, kelių užduočių atlikimas ir lengvas.

Darbo grafikas bus tiksliai paskaičiuotas ir pateiktas per trumpą laiką.

Palaikomi įvairūs Microsoft Office formatai.

Integracija su įvairiais įrenginiais ir sistemomis.

Greita paieška galima įvedus kontekstinę lygiaverčių paieškos variklį ir raktinę frazę.

Kelių kanalų režimas leidžia darbuotojams bendrauti vieniems su kitais, gaunant reikiamą informaciją.

Programoje siūloma kalbos skydelio parinktis.

Daugiau nei penkiasdešimt skirtingų šablonų darbalaukio ekrano užsklandai.

Programoje yra dokumentų pavyzdžių, kuriuos galite užpildyti atsisiųsdami iš interneto arba tobulėdami patys.

Sudarius atsarginę kopiją, medžiagos bus išsaugotos daugelį metų.

Įdiegę laikiną bandomąją programos versiją, galite būti tikri, kad programa yra būtina ir atnaujinta.

Pagal renginių kalendorių programoje dalyvaujate patys, o programa vykdoma automatiškai laiku.