Programa renginių apskaitai
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa renginių apskaitai

Programa renginių apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite renginių apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pastaraisiais metais įvykių sekimo programinė įranga vaidino svarbų vaidmenį pramogų pramonėje, kur specializuotos organizacijos nusprendžia naudoti skaitmeninę paramą verslui vykdyti, susitikimams, reglamentų projektams ir finansinėms operacijoms registruoti. Programos tikslas – operatyvinė apskaita. Visą gaunamą informaciją apdoroja dirbtinis intelektas, kad vartotojai gautų išsamią informaciją apie bet kurią kategoriją: klientus ir užsakymus, dokumentus ir ataskaitas, šaltinius ir medžiagas, prekių pavadinimus.

Universalios apskaitos sistemos (USU.kz) specialistai prie kiekvienos programos turi dirbti ypač atidžiai, atsižvelgdami į pramonės ypatumus, kai kurias subtilybes ir niuansus, kontroliuodami kiekvieną įvykį, kiekvieną mokėjimą, kiekvieną smulkmeną. informacija. Programa leidžia neatsilikti nuo laiko, išnaudoti pažangias galimybes. Pavyzdžiui, automatiškai išsiųs reklaminius pasiūlymus, informuos klientus apie aplikacijos sąlygas, primins mokėti už paslaugas ir pan. sukurti „Telegram“ robotą.

Atminkite, kad programa veikia išsamiai su kiekvienu renginiu. Tuo pačiu metu galima savarankiškai nustatyti apskaitos ypatybes, įvesti naujas kategorijas ir parametrus, konfigūruoti automatinio pranešimo parinktį, įkelti norminių dokumentų šablonus. Pradedantiesiems nereikia ilgai susipažinti su programa. Plėtra yra labai paklausi dėl priežasties. Jį lengva naudoti kasdien ir jis sukurtas turint omenyje minimalius darbo kompiuteriu įgūdžius. Pagrindiniai valdymo lygiai taps racionalesni, o veiksmai – efektyvesni.

Programa realiu laiku stebi einamuosius įvykius. Jei naudojate automatizuotą apskaitą, galite greitai reaguoti į iškilusias problemas, atlikti koregavimus, stebėti darbų eigą, įvertinti darbuotojų veiklą, susieti struktūros pajamas su išlaidomis. Jei renginyje dalyvauja keli ekspertai, fotografai, vedėjai, dekoratoriai, programa stebi kiekvieną iš jų. Dėl to apskaita tampa pilnesnė ir kokybiškesnė. Nė vienas įvykis neliks nepastebėtas. Vartotojai matuoja pulsą.

Pramogų pramonė patyrė didelių pokyčių. Daugeliui renginių organizavimo įmonių reikia naujoviškų apskaitos mechanizmų, kad jie galėtų protingai naudoti išteklius, laiku gauti pagalbą, rengti dokumentus ir rinkti ataskaitas. Vartotojai įvertins patogią programos sąsają, plačias funkcines galimybes tiek pagrindinėse, tiek mokamose versijose, taip pat kai kurias pažangias sistemas, kurias galima prijungti. Rekomenduojame pradėti nuo demonstracinės versijos.

Dalyvavimo apskaitos dėka, seminarų apskaitą galima lengvai atlikti modernios USU programinės įrangos pagalba.

Renginių apskaitos programa turi plačias galimybes ir lanksčią ataskaitų teikimą, leidžiančią kompetentingai optimizuoti renginių organizavimo procesus ir darbuotojų darbą.

Įvykių žurnalo programa yra elektroninis žurnalas, leidžiantis išsamiai registruoti lankomumą įvairiuose renginiuose, o dėl bendros duomenų bazės yra viena ataskaitų teikimo funkcija.

Renginių organizatoriams programa leidžia sekti kiekvieną renginį su visapusiška ataskaitų sistema, o teisių diferencijavimo sistema leidžia apriboti prieigą prie programos modulių.

Renginių organizatorių programa leidžia analizuoti kiekvieno renginio sėkmę, atskirai vertinant tiek išlaidas, tiek pelną.

Daugiafunkcė įvykių apskaitos programa padės stebėti kiekvieno įvykio pelningumą ir atlikti verslo koregavimo analizę.

Renginių agentūroms ir kitiems įvairių renginių organizatoriams bus naudinga renginių organizavimo programa, leidžianti stebėti kiekvieno organizuojamo renginio efektyvumą, pelningumą ir ypač apdovanoti darbščius darbuotojus.

Renginių planavimo programa padės optimizuoti verslo procesus ir kompetentingai paskirstyti užduotis tarp darbuotojų.

Elektroninis įvykių žurnalas leidžia stebėti neatvykusius lankytojus ir užkirsti kelią pašaliniams asmenims.

Renginių apskaita naudojant modernią programą taps paprasta ir patogi dėl vienos klientų bazės ir visų organizuojamų bei planuojamų renginių.

Sekite šventes renginių agentūrai naudodamiesi Universalios apskaitos sistemos programa, kuri leidžia apskaičiuoti kiekvieno organizuojamo renginio pelningumą ir sekti darbuotojų veiklą bei kompetentingai juos paskatinti.

Universalioje apskaitos sistemoje esanti renginių valdymo programinė įranga leidžia sekti kiekvieno renginio lankomumą, atsižvelgiant į visus lankytojus.

Renginių organizavimo apskaitą perkėlus elektroniniu formatu, reikalus galima atlikti kur kas paprasčiau, todėl ataskaitų teikimas bus tikslesnis su viena duomenų baze.

Stebėti įvykius naudojant USU programinę įrangą; Tai leidžia sekti finansinę organizacijos sėkmę ir patikrinti nemokamus vairuotojus.

Programa orientuota į renginių organizavimą, užsiima veiklos apskaita, stebi terminus, rengia norminius dokumentus.

Konfigūracija leidžia daug lengviau dirbti su gaunama informacija, išsaugoti užsakymus, suderinti žaidėjus, patikrinti atsargų prieinamumą ir kt.

Informacija apie esamas užduotis rodoma realiuoju laiku. Jei norite, galite nedelsiant atlikti pakeitimus.

Neatmetama galimybė paskirstyti pareigas, kai vienu metu į užduotį turi dalyvauti keli specialistai, dekoratoriai, fotografai ir laidų vedėjai.

Programa automatiškai patikrina kiekvieno įvykio laiką. Pranešimų parinktį galite naudoti norėdami gauti pranešimus apie visas svarbias operacijas.

Apskaita taps produktyvesnė ten, kur nuo dirbtinio intelekto nebus paslėpta nei viena operacija.

Vartotojams nekils problemų įvertinti kiekvieno darbuotojo indėlį ir veiklos lygį, paskaičiuoti atlyginimą ir sudaryti įdarbinimo kalendorių artimiausiai ateičiai.

Platforma iš anksto parengia normatyvines formas, kad nereikėtų gaišti laiko įprastiniam darbui. Jei konkrečios formos duomenų bazėje nėra, šabloną galima įkelti iš išorinio šaltinio.

Programinės įrangos palaikymas skleidžia poveikį įvairiems padaliniams ir struktūros padaliniams.

Finansiniai srautai yra visiškai kontroliuojami programos, kvitai ir ataskaitos generuojamos automatiškai, informacija pateikiama vaizdine forma: grafikai, lentelės, diagramos.

Kiekvienas renginys turi savo taisykles, sąlygas ir mokėjimus, patalpas ir išteklius, dalyvaujančius darbuotojus ir kt. detaliai apdorotas.

Jei reikia, galite atsižvelgti ne tik į organizacijos paslaugas, bet ir į tam tikrus prekių pavadinimus.

Kainyno analizė leidžia sukurti neužsakytas ir finansiškai apsunkinančias pozicijas, siekiant laiku atsikratyti nereikalingų išlaidų.

Kai kurias funkcijas lengva gauti už tam tikrą mokestį. Atitinkamas sąrašas pateikiamas svetainėje. Rekomenduojame atidžiai perskaityti.

Pradėkite nuo demonstracinės versijos. Tik praktiniai testai gali suteikti išsamų programinės įrangos palaikymo vaizdą.