Renginių apskaita
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Renginių apskaita

Renginių apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vis dažniau žmonės svarbius savo gyvenimo įvykius bando patikėti šiuo klausimu besispecializuojantiems profesionalams ir organizacijoms, tačiau organizuojant atostogas verslininkų vardu susiduriama su sunkumais apdorojant didelius duomenų kiekius ir su tuo susijusius procesus, todėl apskaita. įvykiai turėtų būti atliekami naudojant automatizavimo mechanizmus. Kiekvienas tokio verslo savininkas siekia visiškos tvarkos versle, o užsakymų darbe daug, klientus tenkina unikalūs scenarijai, paslaugų kokybė aukštai. Jūsų duomenų bazėje yra pilnas klientų duomenų spektras, galima numatyti jų užklausas, biudžete viskas suplanuota ir atsižvelgta iki smulkmenų, nepastebima nei viena finansinė operacija, vadinasi, pinigai yra kontroliuojami. Tokios renginių agentūros darbo rezultatas bus klestėjimas be sutapimų ir trūkumų, tačiau iš tikrųjų sunku pasiekti idilę, dėl kurios teks sunkiai dirbti, ieškant optimaliausių apskaitos būdų ir priemonių. ir įmonės valdymas. Vadovai anksčiau ar vėliau suvokia, kad negali pasiekti savo tikslų be įvykių apskaitos automatizavimo, nes tai itin konkurencinga aplinka ir ilgai priimti sprendimų neįmanoma, reikia žengti koja kojon su laiku. Unikali USU įmonės plėtra – Universali apskaitos sistema, kaip rodo pavadinimas, padės įvesti tvarką agentūros veikloje, galės prisitaikyti prie bet kurios įmonės užduočių. Programa leis automatizuoti įprastus procesus, leis vykdyti užsakymą nuo pradžios iki pabaigos, stebėti lankomumą darbe, įmonės renginiuose. Darbuotojai daugiau laiko galės skirti kūrybai ir aktyviam bendravimui su potencialiais ir nuolatiniais klientais. Svarbu tai, kad perkant mobiliąją versiją, prisijungimas ir darbas su USU aplikacija galimas nuotoliniu būdu net iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Naudodami mobiliąją programinę įrangą galite organizuoti renginio dalyvių registraciją ir stebėti lankomumą realiu laiku.

Kūrėjai puikiai žinojo, kad skirtingų žinių ir įgūdžių turintys vartotojai platformą naudos kasdienėje veikloje, todėl stengėsi sukurti intuityvią sąsają, kuri būtų patogi net pradedantiesiems. Sistema susideda tik iš trijų modulių su reikiamomis funkcijomis, kurios įdiegtos siekiant palengvinti aptikimą ir perėjimą į naują darbo sritį. Moduliškumas taip pat leidžia pritaikyti konfigūraciją pagal kliento poreikius ir pageidavimus. Programinės įrangos algoritmai padės surinkti sudėtingus duomenis žinynui apie klientus, sujungdami juos į vieningą tvarką, atsižvelgiant į informacijos šaltinius ir tolesnį apdorojimą. Programinė įranga taip pat leidžia tiksliai registruoti dalyvavimą renginiuose, kuriuos klientas deklaravo kaip pagrindinį rodiklį, ir rodyti ataskaitą apie rezultatus. Tarp programos funkcijų yra viena, kuri padės automatizuoti operacijas, kiekvieną iš jų atspindinti duomenų bazėje, kad finansiniai srautai patektų skaidriu formatu. Programoje numatytų veiklų plano sudarymas bus daug efektyvesnis, nes stebės kiekvieno punkto įgyvendinimą ir laiku primins atsakingam asmeniui. O galimybė gauti struktūrizuotas ataskaitas su išsamia įmonės veiklos analitika padės nustatyti perspektyvias paslaugų spektro plėtros sritis. Vadovybė galės organizuoti darbuotojų darbą, stebėti jų dalyvavimą, o tai ypač svarbu didelėms agentūroms, turinčioms išsiplėtusį specialistų etatą. Nusistovėjusi išorinė ir vidinė komunikacija padidins renginio organizavimo produktyvumą ir efektyvumą. USU platforma, kurią galima pritaikyti prie įmonės ypatybių, labai palengvins bendravimą su klientais ir taps pagrindu ilgalaikiams santykiams užmegzti.

Įvykių apskaitos automatizavimas – tai komunikacijos su rangovais procesų sukūrimas naudojantis internetu, el. paštu, telefonu ir mobiliosiomis programomis. Žinučių ir pranešimų siuntimas masiniu, individualiu paštu labai palengvins ir paspartins šį etapą. Kalbant apie agentūros biudžeto kontrolę, visame skyriuje, filiale ar įstaigoje gali būti organizuojamas atskiras įsakymas, kuris leidžia stebėti išlaidas ir išlaidas, racionaliai planuoti projektus. Elektroninėse duomenų bazėse yra visa informacija, dokumentai ir klientų sąveikos istorija; Nors praėjo metai, atnaujinti archyvą nebus sunku. Prieš susitikimą ar skambutį vadovas galės peržiūrėti kortelę ir, atsižvelgdamas į savo pageidavimus, bus pasirengęs pasiūlyti panašias paslaugas į ankstesnius projektus. Užsakymų lentelė sudaroma pagal sukonfigūruotus šablonus ir atspindi esamus užsakymus, parengties etapus, mokėjimo būseną. Asmeniniame kalendoriuje nesunkiai susikursite priminimus, kad šurmulyje dirbantys darbuotojai nepamirštų svarbios problemos. Dalyvavimo renginyje parametrams sukuriama atskira techninė bazė, kurioje nesunkiai galima pritaikyti akimirkas, kurias nori atspindėti klientas. Taip pat galite integruoti su brūkšninio kodo skaitytuvu ir įrašyti lankomumą vykdydami pasirinktinį leidimą, sukurtą svečių sąrašui. Toks požiūris į renginių lankomumo apskaitą leis daug lengviau nei anksčiau organizuoti instruktažus, konferencijas, mokymus. Vidiniam verslui programa taip pat bus automatizuota naudojant standartizuotus šablonus, kad atitiktų pramogų ir masinių renginių verslo poreikius. Vadovas sugebės kontroliuoti bet kurį organizacijos darbo įvykį, padidinti esamos informacijos valdymo efektyvumą ir nustatyti perspektyvias kryptis.

Sujungus informaciją į vieną duomenų bazę, sukuriama darbo erdvė efektyviam darbui su klientais ir komunikacijos pavertimui sutartimis. Perėjimas prie automatizavimo taip pat leidžia sumažinti išlaidas bent ketvirtadaliu, o pajamų augimas priklauso nuo visų privalumų panaudojimo ir programinės įrangos konfigūracijos. USU renginių apskaitos sistema supaprastins bendravimą su klientais, sugaiš mažiau laiko ir pastangų įprastoms operacijoms, atlaisvins resursų pagrindiniams verslo aspektams – scenarijų rašymui, kūrybinių idėjų kūrimui, t.y., švenčių organizavimui. Tinkamai suorganizavus projektą ir apibrėžus užduotis, bet koks projektas neatrodys sunkus, net verslo konferencija, vaikų gimtadienis ar vestuvės.

Sekite šventes renginių agentūrai naudodamiesi Universalios apskaitos sistemos programa, kuri leidžia apskaičiuoti kiekvieno organizuojamo renginio pelningumą ir sekti darbuotojų veiklą bei kompetentingai juos paskatinti.

Įvykių žurnalo programa yra elektroninis žurnalas, leidžiantis išsamiai registruoti lankomumą įvairiuose renginiuose, o dėl bendros duomenų bazės yra viena ataskaitų teikimo funkcija.

Renginių organizavimo apskaitą perkėlus elektroniniu formatu, reikalus galima atlikti kur kas paprasčiau, todėl ataskaitų teikimas bus tikslesnis su viena duomenų baze.

Renginių planavimo programa padės optimizuoti verslo procesus ir kompetentingai paskirstyti užduotis tarp darbuotojų.

Daugiafunkcė įvykių apskaitos programa padės stebėti kiekvieno įvykio pelningumą ir atlikti verslo koregavimo analizę.

Renginių agentūroms ir kitiems įvairių renginių organizatoriams bus naudinga renginių organizavimo programa, leidžianti stebėti kiekvieno organizuojamo renginio efektyvumą, pelningumą ir ypač apdovanoti darbščius darbuotojus.

Universalioje apskaitos sistemoje esanti renginių valdymo programinė įranga leidžia sekti kiekvieno renginio lankomumą, atsižvelgiant į visus lankytojus.

Stebėti įvykius naudojant USU programinę įrangą; Tai leidžia sekti finansinę organizacijos sėkmę ir patikrinti nemokamus vairuotojus.

Dalyvavimo apskaitos dėka, seminarų apskaitą galima lengvai atlikti modernios USU programinės įrangos pagalba.

Renginių apskaitos programa turi plačias galimybes ir lanksčią ataskaitų teikimą, leidžiančią kompetentingai optimizuoti renginių organizavimo procesus ir darbuotojų darbą.

Renginių apskaita naudojant modernią programą taps paprasta ir patogi dėl vienos klientų bazės ir visų organizuojamų bei planuojamų renginių.

Renginių organizatoriams programa leidžia sekti kiekvieną renginį su visapusiška ataskaitų sistema, o teisių diferencijavimo sistema leidžia apriboti prieigą prie programos modulių.

Elektroninis įvykių žurnalas leidžia stebėti neatvykusius lankytojus ir užkirsti kelią pašaliniams asmenims.

Renginių organizatorių programa leidžia analizuoti kiekvieno renginio sėkmę, atskirai vertinant tiek išlaidas, tiek pelną.

Dėka elektroninės sandorio šalių duomenų bazės priežiūros, vadovai galės greitai peržiūrėti bendradarbiavimo istoriją pakartotinai susisiekę.

Automatizavimas padės sumažinti darbuotojų darbo klaidas, kurios dažnai atsiranda dėl žmogiškojo faktoriaus, neatidumo ir neatsargumo.

Programinės įrangos algoritmai, dekoratoriai, aktoriai, muzikantai ir kt. Tai padės organizuoti patogią bendravimą su atitinkamu personalu, pvz

Funkcionalumas padės rinkodaros skyriui stebėti reklamų efektyvumą analizuojant kiekvieną kanalą ir apibrėžiant pelningą kanalą.

USU programa sukurs vieningą mechanizmą ekspertų komandos veikloje, kuri nukreips savo pastangas bendriems tikslams siekti.

Individualus požiūris į automatizavimą ir programinės įrangos kūrimą užtikrins, kad laukiamų rezultatų pasieksite laiku.

Vidaus komunikacijos mechanizmai padės skirtingų profilių ir skyrių ekspertams bendrauti ir keistis dokumentais.

Kai įmonė turi kelis padalinius pagal renginius, sukuriama bendra žinių erdvė, padedanti vadovui valdyti savo darbą.

Platformoje sukonfigūruotas laikmatis neleis praleisti svarbių įvykių, susitikimų, skambučių, vartotojų ekranuose rodyti išankstinių priminimų.

Paraiškų sąmatų sudarymas ir skaičiavimas vyks automatiškai, o esant poreikiui atlikti pakeitimus, susitarti dėl naujų punktų nebus vargo.

Švenčių organizavimo specialistai įvertins darbo su klientais greitį ir patogumą bei galimybę dokumentų rengimą perkelti į apskaitos sistemą.

Programinė įranga palaiko lojalumo sistemą, kurioje nuolaidos ir premijos kaupiamos užsakant už tam tikrą sumą arba priklausomai nuo renginių skaičiaus.

Svečių lankomumo renginyje ir viešnagės trukmės fiksavimo problema sprendžiama išduodant brūkšninio kodo leidimo korteles ir jas nuskaitant prie įėjimo ir išėjimo.

Finansinė, analitinė atskaitomybė sukuriama pagal pasirinktus parametrus ir atvaizduojama ekrane lentelės, grafiko ar diagramos pavidalu, kuri padės aiškiau įvertinti situaciją organizacijoje.

Atsisiuntę puslapyje esančią nemokamą demonstracinę programinės įrangos versiją, galite įvertinti apskaitos ir valdymo kokybę dar prieš įsigydami licenciją.