Programinė įranga mažam sandėliui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga mažam sandėliui

Programinė įranga mažam sandėliui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programinę įrangą mažam sandėliui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Nedidelei saugyklai programinė įranga turi būti gerai išvystyta ir gerai funkcionuoti. Norėdami įdiegti tokią programinę įrangą, turite susisiekti su Universaliosios apskaitos sistemos organizacija. Naudodamiesi mūsų adaptyviu programinės įrangos produktu, galėsite išspręsti daugybę įmonei kylančių užduočių.

Jūsų įmonei nereikės pirkti ir paleisti papildomų tipų programinės įrangos. Jų nebereikės, nes mūsų adaptyvi programinė įranga gali atlikti daugybę būtinų veiksmų. Naudodami mūsų daugiafunkcę programą galėsite valdyti privačius darbuotojus. Tai labai svarbi funkcija, kuri leis automatizuotais metodais stebėti personalo lankomumą.

Mūsų adaptyvi programinė įranga mažam sandėliui yra utilitarinė sistema, kuri labai greitai atlieka atsarginę kopiją. Visa jūsų informacinė medžiaga bus saugoma nuotoliniame saugojimo įrenginyje. Sugadinus kompiuterį, informaciją galima atkurti naudojant atsarginę kopiją. Tai labai svarbi funkcija, kuri užtikrina sklandų veikimą, net jei jūsų kompiuteriai yra pažeisti.

Įdiekite mūsų adaptacinį kompleksą savo asmeniniuose kompiuteriuose ir tapkite pažangiausiu verslininku rinkoje. Naudodamiesi mūsų daugiafunkcine programine įranga, skirta nedideliam sandėliui, galėsite pritraukti klientų. Tai įmanoma dėl integruotų parinkčių. Pavyzdžiui, galėsite taikyti pakartotinę rinkodarą žmonėms, kurie paliko savo kontaktinę informaciją. Jums tereikia naudoti esamą duomenų bazę.

Operatoriai galės pasirinkti tikslinę auditoriją masiniam siuntimui. Tada turite sukurti pranešimo turinį. Automatinio rinkimo atveju turinys sukuriamas balso pašto forma. Tada belieka paspausti pradžios mygtuką ir mėgautis, kaip pažangi programinė įranga, skirta mažam sandėliui, atlieka masinį siuntimą paštu arba automatinę paiešką. Tai labai naudinga, nes taupomi įmonės darbo ištekliai. Kartu su darbo ištekliais sumažinate ir finansines išlaidas. Jūsų įmonė greitai pasiekia naujas aukštumas ir užkariauja anksčiau nepasiekiamas aukštumas.

Mūsų programinės įrangos veikimo dėka bus galima persijungti į CRM režimą. Tai labai svarbi funkcija, kurios dėka klientų aptarnavimas pasiekė iki tol nepasiekiamą lygį. Klientai, su kuriais buvo susisiekta, bus patenkinti aukšta paslaugų kokybe, kurią gaus iš jūsų įmonės. Taip yra dėl to, kad klientų užklausos apdorojamos beveik visiškai automatiniu režimu. Klaidų padarymas sumažinamas iki minimumo, o tai reiškia, kad įmonė greičiau pasiekia sėkmės.

Nedidelį sandėlį patikimai valdys mūsų adaptacinis kompleksas. Šios programinės įrangos dėka galima sudaryti darbų sąrašą ir jai vadovaujant planuoti gamybą. Greitai bus nustatyta laisvos vietos atsargų bei sandėliuose saugomų likučių saugojimui. Jei jūsų įmonė nedidelė ar didelė, mūsų kompleksas vis tiek tiks. Universaliosios apskaitos sistemos programinė įranga yra universali. Jis gali būti naudojamas, jei vadovaujate geležinkelio aklavietėje, prekybos įmonei, sandėlių kompleksui, farmacijos įmonei ar bet kuriai kitai organizacijai, kuri disponuoja saugykla.

Vadovybė visiškai kontroliuos visus organizacijoje vykstančius procesus. Jūsų mažas sandėlis bus patikimai kontroliuojamas mūsų programinės įrangos. Kiekvienas įmonės viduje vykstantis gamybos procesas bus atliktas nepriekaištingai. Išanalizuokite savo išteklius naudodami dirbtinį intelektą. Jis pats atliks reikiamus veiksmus, kurie yra labai praktiški.

Jei naudojate programinę įrangą nedideliam sandėliui, galite pažymėti atlikto mokėjimo faktą. Taip pat paraiška savarankiškai apskaičiuos grąžintiną sumą. Be to, ši suma bus skaičiuojama atsižvelgiant į esamą skolą arba išankstinį apmokėjimą.

Mažam sandėliui reikalingas kokybės kontrolės programinės įrangos produktas. Atsisiųskite prisitaikančią programinę įrangą iš universalios apskaitos sistemos.

Jei abejojate pirkimo tikslingumu, visada galite atsisiųsti demonstracines versijas.

Demonstracinę produkto versiją teikiame visiškai nemokamai. Galima teisingai apskaičiuoti saugojimo greitį. Visa tai išsipildo, kai mažame sandėlyje pradedama naudoti adaptyvi programinė įranga.

Bus galima pristatyti įmonės rekvizitus ir logotipą, integruoti šią informaciją į dokumentų foną.

Mūsų programinės įrangos veikimas nesukelia vartotojui jokių sunkumų. Juk ši programinė įranga puikiai optimizuota ir sukurta patyrusių dizainerių.

Programinės įrangos paleidimo nedidelėje saugykloje procesą lydi iššokantys patarimai.

Operatorius gali atidaryti užuominų parinktį eidamas į programos meniu.

Pritaikoma programinė įranga nedidelei saugyklai, sukurta patyrusių programuotojų iš Universalios apskaitos sistemos, leidžia sukurti beveik bet kokio tipo dokumentus.

Nedidelei saugyklai naudokite paieškos variklį, kurį mūsų kūrėjai integravo į šią programinę įrangą.

Naudokite filtrus, kad patikslintumėte užklausą ir rastumėte tiksliausią informacijos rinkinį.

Paleidus programinę įrangą mažam sandėliui, kasdienis darbas gali būti vykdomas TSW modulyje.

Galima stebėti krautuvą ir fiksuoti darbo valandas.

Mažam sandėliui skirtos programinės įrangos pagalba galėsite atsiskaityti už laikotarpio ir pastato ploto naudojimą.

Duomenų bazėje registruokite visus rangovus naudodami išsamų atitinkamos informacinės medžiagos rinkinį.

Su mūsų programine įranga, skirta nedideliam sandėliui, bus galima tiksliai fiksuoti visus gamybos procesus. Be to, tam nereikia specialistų dalyvavimo.

Netgi bus galima sumažinti darbuotojų skaičių dėl to, kad mažam sandėliui beveik visos svarbios užduotys bus perduotos programinės įrangos atsakomybei.

Dirbant su mūsų kompleksu, tereikia užpildyti žinynus ir pradėti vykdyti programą.

Įsigijus programinę įrangą nedideliam sandėliui, galima greitai pradėti. Tai labai praktiška funkcija, nes įsigiję šio tipo programinės įrangos licenciją, galite ją pradėti naudoti iš karto.