Programa mažam sandėliui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa mažam sandėliui

Programa mažam sandėliui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą mažam sandėliui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mažo sandėlio programa yra USS programos laikino saugojimo valdymo, konsolidavimo ir organizavimo procesas. Pagrindinės jo funkcijos – vidinė kontrolė, visų likusių krovinių ir vertybių saugojimas laikinojo saugojimo sandėlyje. Tai buvo pagrįsta įvairių sandėliavimo įmonių darbuotojų patarimais. Iš to turėtų būti aišku, kad neįmanoma rasti panašių prekių, kurios atitiktų bent mažų laikinojo sandėliavimo sandėlių valdymą ir veiklą.

Didelis vartotojų sąrašas apima ne tik laikiną saugyklą, bet ir vartotojus, kuriems yra numatytos specialios programėlės telefonams. Lentelėje saugomi ir valdomi visi planavimo procesai ir išnaudojami visi sistemos privalumai. Jums nebereikia skirti daug laiko ir pastangų kopijuoti ir kurti projektus. Siūlome visas jums naudingas funkcijas. Mažo sandėlio programinė įranga visiškai išsprendžia visas vidaus kontrolės problemas. Norėdami sukurti savo laikinojo sandėliavimo sandėlio verslo planą, tereikia eiti į atskirą meniu skirtuką. Tarkime, kad valdote ir nustatote laiką, reikalingą vieno ar grupės darbuotojų užduočiai atlikti. Užbaigto projekto planas ir įvertinimas, kokybė, apmokėjimas. Tokių programų kaina paprastai yra labai brangi.

Mūsų programinė įranga turi tokias funkcijas kaip ataskaitų gavimo dažnumas pagal pareikalavimą, el. paštu, pačioje programoje arba SMS žinutėmis. Papildomas failų kopijavimas į archyvą, kad būtų išvengta nepageidaujamų kopijų. Galimybė pritaikyti įvairius priminimus ir jų grojimo laiką. Kokybiškas vidaus kontrolės operacijų organizavimas naudojant mažus ir kitus sandėlius reikalauja daug dėmesio, tačiau nėra visiškai įmanomas. Visų procesų valdyme yra daug situacijų ir problemų, jos neišvengiamos, nes tai nėra lengva užduotis. Ypač jaunos įmonės pradžioje. Tikrinant reikia atsižvelgti į įvairius automatizuotus procesus ir standartus. Dėl kokybės ir skaičiavimo mašina nepatiria žmogiškųjų klaidų. Sąsaja yra paprasta naudoti ir galite ją pritaikyti taip, kaip norite. Programa ir jos paslaugomis taip pat galite naudotis nuotoliniu būdu, naudodami telefono programėles. Jis taip pat įspėja jus ir galite greitai ir lengvai atlikti naujas užduotis. Išsaugotus duomenis tapo daug lengviau valdyti, nes programoje yra visų išsaugotų archyvų sąrašas.

Kai klientas užsiregistruoja laikyti prekes savo sandėlyje, jis įveda informaciją apie save. Šie duomenys automatiškai rūšiuojami, filtruojami, rūšiuojami ir siunčiami į bendrą duomenų bazę. Prieiga prie failo yra prieinama tik tiems, kurie turi prieigą, o ne visi laikinosios saugyklos darbuotojai. Kiekviena vyresniųjų pareigūnų parengta ataskaita turi skirtuką analizei ir rengimui. Ar darbas su lankytojais, ar vaizdo stebėjimas. Buhalterinės operacijos finansų sektoriuje apima lėšų paskirstymą, mokesčių paskirstymą, gautus ir siunčiamus mokėjimus klientams, finansinę paramą, medžiagų patikrinimą, vidaus kontrolę ir pagalbą saugojant vertybes, įvairias išlaidas ir panašiai. Mažos laikino saugojimo sandėlio programinė įranga pagerina kokybę ir leidžia valdyti bei valdyti didesnius ir mažesnius procesus.

Bandomąją USU programinės įrangos versiją galite patikrinti atsisiųsdami ją iš mūsų oficialios svetainės. Jei norite, galite įsigyti mūsų programą su visais jos plėtiniais ir funkcijomis. Patikėkite, būsite laimingi, jei išbandysite mūsų pašto dėžutę. Mažam sandėliui programinė įranga yra tikras pagalbininkas bet kurioje srityje, ne tik. Prieinamas ir saugus visiems vartotojams. Atsisiųskite bandomąją svetainės versiją ir pabandykite suprasti, kad tai yra būtent tai, ko jums reikia. Pilną versiją galite gauti susisiekę su mumis el.

Viena iš apskaitos ir finansų funkcijų – lėšų paskirstymas, atlyginimų apskaičiavimas atsakingiems darbuotojams, atsiskaitymų iš atvykstančių ir išvykstančių klientų išrašymas, finansinis palaikymas, atsiskaitymas už turinį ir bet kokios su finansų valdymu susijusios išlaidos.

Mažam sandėliui skirta programinė įranga užtikrina, kad ne tik, bet ir visi planavimo procesai veiktų ir visapusiškai išnaudotų sistemos funkcionalumą.

Mažiems ir dideliems sandėlių sandėliams programinė įranga išsprendžia valdymo problemas.

Į platų vartotojų sąrašą įtraukta ne tik laikina saugykla, bet ir klientai, kuriems galimos specialios aplikacijos išmaniesiems telefonams.

Galite išbandyti programinės įrangos dalį. Jei jums tai patinka, įsigykite mūsų programą.

Mažo ir didelio sandėlio programinė įranga – skirtas pagalbininkas kiekvienai sričiai.

Norint atlikti kokybinį skaičiavimą, programinės įrangos mašinai žmogiškasis faktorius įtakos neturi.

Padidinkite archyvuojamų failų kopijavimą, kad išvengtumėte nepageidaujamų kopijų.

Ataskaitų lentelė bus pridėta prie jūsų el. pašto, pačios programos arba kaip SMS.

Jūsų laikinojo saugojimo sandėlyje yra vidinė personalo ir išlaidų valdymo funkcija. Ataskaitų dažnumas priklauso nuo asmeninių pageidavimų.

Mažos ir vienintelės saugyklos programa yra procesas, neturintis panašumų ir panašumų su jokiu kitu.

Programa padeda valdyti vidinius saugojimo procesus.

Galite tinkinti savo vartotojo sąsają. Programa ir jos paslaugomis galite naudotis nuotoliniu būdu. Jis taip pat gali greitai ir lengvai atlikti naujas užduotis.

Galimybė tinkinti įvairius pranešimus ir įspėjimus peržiūros metu.

Duomenys automatiškai rūšiuojami, filtruojami, rūšiuojami ir siunčiami į bendrą duomenų bazę.