Laikinojo sandėliavimo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Laikinojo sandėliavimo programa

Laikinojo sandėliavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite programą laikinam sandėliavimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Laikinojo sandėliavimo sandėlio programa yra universalus pagalbininkas laikinojo sandėliavimo sandėlio darbe, optimizuojantis visus verslo procesus ir teigiamai veikiantis gamybos sričių plėtrą, įskaitant apskaitą ir sandėlio apskaitą. Laikinojo saugojimo sandėlyje esančioms prekėms programa leidžia pilnai apskaityti ir registruoti sandėliuojamas atsargas ar įrangą, o tai užtikrina klientų pasitenkinimą ir norą pakartotinai panaudoti sandėlio paslaugą. Dėl daugybės programinės įrangos kūrėjų teikiamų funkcijų galima supaprastinti daugelį užduočių, su kuriomis susiduria darbuotojai.

Universali apskaitos sistemos kūrėjų automatizuota programa yra pasirengusi imtis tikslų įgyvendinimo ir taupyti sandėlio darbuotojų laiką bei pastangas. USU laikinojo sandėliavimo sandėlio programinė įranga puikiai susidoroja su visomis užduotimis, padeda verslininkui priimti teisingus ir efektyviausius sprendimus siekiant pelno. Dėl paprastos sąsajos programine įranga gali naudotis absoliučiai visi darbuotojai, kur vadovybė bus atvira duomenų redagavimui.

Laikinojo sandėliavimo sandėlio registravimo programa leidžia sukurti klientų bazę, kiekvieną išanalizuoti ir bendrauti su klientu per kelias sekundes. USU programinė įranga registruoja užsakymą, suskirsto prekes į verslui tinkamas kategorijas, taip pat padeda verslininkui stebėti darbuotojų veiklą visuose veiklos etapuose. Klientų bazės palaikymo funkcijos dėka verslininkas matys, kuris iš klientų įmonei atneša daugiausiai pelno ir pasiūlys jiems specialius asmeninius kainoraščius ar nuolaidų sistemą.

Laikinojo sandėliavimo sandėlio programos dėka verslininkas galės įvertinti įmonės finansines galimybes, teisingai paskirstydamas išteklius visose gamybos srityse. Didelis programinės įrangos privalumas ir skirtumas nuo kitų USU sistemos atramų yra tai, kad Universali apskaitos sistema yra ne tik asistentas apskaitos srityje, bet ir konsultantas sandėlio prekių apskaitos srityje. Dėl automatizuotos laikinojo sandėliavimo sandėlio programinės įrangos verslininkas galės griežtai kontroliuoti visus su įmonėje susijusius verslo procesus.

Programoje, skirtoje prekėms laikinojo saugojimo sandėlyje, galite dirbti tiek nuotoliniu būdu, tiek vietoje, būdami centrinėje būstinėje. Visi kompiuteriai, prie kurių prijungta programa, veikia individualiai, tai reiškia, kad kiekvienas darbuotojas mato kolegos padarytus pakeitimus. Vadovas taip pat gali kontroliuoti duomenų redagavimą. Jis gali atverti prieigą prie informacijos tik tiems darbuotojams, kuriais jis visiškai pasitiki, tvarkydamas informaciją apie produktus ir klientus.

USU programinė įranga yra ne tik efektyvi programa laikinojo sandėliavimo sandėliams registruoti, bet ir leidžia verslininkui spręsti problemas, susijusias su organizacijos finansiniais judėjimais, tokias kaip išlaidos ir pajamos. Apskaitos judesių analizė padės laikinojo sandėliavimo sandėlio vadovui pasirinkti tinkamą plėtros strategiją, kuri pritrauks naujų klientų, norinčių deponuoti prekes į sandėlį. USU programinė įranga yra universali, todėl programa gali naudotis visų tipų saugojimo įmonės.

Didelis programinės įrangos privalumas yra galimybė savarankiškai susipažinti su programinės įrangos funkcionalumu atsisiunčiant bandomąją versiją iš oficialios kūrėjo svetainės.

Programinė įranga leidžia išspręsti problemas, susijusias su visomis laikinojo sandėliavimo sandėlio gamybos sritimis.

Bet kuris darbuotojas gali pradėti dirbti su programa, įkeldamas pagrindinę informaciją, skirtą prekių apdorojimui ir fiksavimui.

USU programinė įranga registruoja klientus sukurdama klientų bazę, kuri leidžia matyti visus klientus viename darbo lange.

Greitam bendravimui su klientais prekių registravimo programoje numatyta masinio pašto funkcija, kurioje įmonės darbuotojas vienu metu gali išsiųsti žinutės šabloną keliems laikinojo sandėliavimo sandėlių klientams.

Programinė įranga tinka didelėms ir mažoms organizacijoms, užsiimančioms prekių saugojimu.

Esant poreikiui, verslininkas gali nuspręsti prie programos prijungti papildomų rūšių sandėlio ir apskaitos įrangos.

Programinė įranga gali būti paleista iš pagrindinio biuro, antrinės įmonės ar namų.

Darbuotojai, kurie žino apie laikinojo sandėliavimo sandėlio vadovui pateiktą darbuotojų analizę, daugiausia dėmesio skirs rezultatams ir tikslams, turintiems įtakos pelnui, siekimui.

Gražus USU programinės įrangos dizainas teigiamai veikia darbuotojų norą dirbti, gebėjimą redaguoti.

Programinėje įrangoje, prekėse, įrangoje, inventoriuje ir kt. galite sekti.

Efektyvi valdymo apskaita ir įrangos registracija yra nepamainomi pagalbininkai ir konsultantai formuojant įmonės įvaizdį.

Programa, dirbanti visomis pasaulio kalbomis, taip pat tinka darbui su užsienio partneriais verslininkui, norinčiam plėsti savo įmonę.

Programinės įrangos, skirtos optimizuoti prekių saugojimą, galimybių diapazone galima dirbti su spausdintuvu, skaitytuvu, svarstyklėmis, terminalu, kasos aparatu ir kitų tipų sandėliavimo ir komercine įranga.

Naudodamas atsargų taupymo programą, darbuotojas vienu metu gali atlikti kelias operacijas vienu metu.

Į programinę įrangą galima įkelti įmonės logotipą, kuris bus automatiškai įterptas į TSW dokumentus.

Diegimo metu gaminius su brūkšniniais kodais galite rasti prie programos prijungto skaitytuvo pagalba.