Įdegio studijos automatika
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Įdegio studijos automatika

Įdegio studijos automatika • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite įdegio studijos automatiką

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Įdegio studijos automatizavimas apima darbo laiko ir valdymo apskaitos optimizavimą, nuolatinį stebėjimą, nuotolinį valdymą, operatyvią kliento paiešką ir įvedimą į duomenų bazę, skaičiavimų atlikimą ir ataskaitų generavimą, prekių apskaitą ir savalaikį atsargų papildymą ir daug daugiau. Kiekvienam įdegio studijos darbuotojui suteikiamas asmeninis prieigos kodas su slaptažodžiu reikalingai informacijai pateikti ir gauti, atsižvelgiant į ribotas naudojimo teises. Geriausia ir pelningiausia programa yra universali apskaitos sistema, kaip niekas kitas. Programinė įranga siūlo paprastumą, patogumą, efektyvumą, automatizavimą, galingą funkcionalumą, įvairius modulius, daugybę lentelių ir kt. Jis išsiskiria tuo. Ir visa tai už nedidelę kainą, kuri neatitinka absoliučiai visų funkcijų.

Malonią ir prieinamą sąsają lengva ir paprasta įvaldyti, negaištant laiko papildomam mokymuisi ir studijoms. Valdant valdymo sistemos automatizavimą, galima pasirinkti Jums reikalingus modulius ir kalbas, nustatyti asmens duomenų apsaugą, klasifikuoti informaciją pagal atitiktį. Net nereikia galvoti apie dokumentų patikimumą ir saugumą, nes jie bus laikomi nepakeisti šimtą dešimtmečių, iš kur juos galėsite gauti, jei norite ir jei norite pasinaudoti kontekstine paieška, sugaišdami keletą minučių .

Automatizavimo sistemoje galima išlaikyti neribotą įdegio centrų skaičių, atsižvelgiant į veiklos apskaitą ir pilną kontrolę. Ypač aktualu bus išlaikyti susitikimą, kuriame klientai galės pasirinkti ne tik pageidaujamą paslaugą, bet ir centro laiką, meistrą ir vietą, tiek susisiekę su metrikacijos skyriumi telefonu, tiek paruošę internetinę aplikaciją. patys.

Klientų lentelės gali būti vedamos ne pagal standartinius kriterijus, tačiau gali būti įtrauktos įmokos, skolos, dažnos paslaugos, deginimosi susitikimų dažnumas, meistro pasirinkimas, pageidavimai, premijos kortelės numeris ir kt. įvertinti akcijų ar teikiamų paslaugų kokybę. Taigi, gaudami informaciją iš pirminio šaltinio, atsižvelgdami į klientų pageidavimus, galite padidinti paslaugų kokybę ir išplėsti galimybių spektrą. Keisti galima grynaisiais arba elektroniniais pavedimais iš QIWI piniginės, atidėto mokėjimo terminalų, premijų ar mokėjimo kortelių.

Programa, skirta automatizuoti įdegio studijos valdymą, gali lengvai atlikti įvairius jūsų įvertintus veiksmus, atsižvelgdama į laiką ir veiksmus. Pavyzdžiui, inventorizacija atliekama gana lengvai ir greitai gaminių lentelėse fiksuojant tikslų kiekį, vietą sandėlyje, kokybę ir savikainą. Atsarginė kopija leidžia saugoti duomenis neribotą laiką, generuoti ataskaitas, skaičiuoti ir atlikti atlyginimų mokėjimus, atsižvelgiant į automatizavimą.

Įdegio studijas galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant vaizdo kameras ir mobiliąsias programėles, kurios, integruotos su sistema, teikia duomenis realiu laiku.

Patobulinta demonstracinė versija trumpam darbui nemokamoje programos versijoje, peržiūra, susipažinimas su moduliais, sąsaja, bendru naudojimu ir universalumu. Jei turite klausimų, kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie atsakys į jūsų klausimus ir patars dėl tinkamiausių galimybių ir modulių.

Kad verslas būtų sėkmingas, savo įstaigos darbe reikia stebėti daugybę faktorių, o grožio studijos programa leidžia svarstyti ir surinkti visus duomenis vienoje duomenų bazėje, efektyviai panaudojant gautą informaciją rengiant ataskaitas.

Grožio salono automatizavimas yra svarbus net ir mažame versle, nes šis procesas leis optimizuoti išlaidas ir padidinti bendrą pelną, o šis augimas bus ryškesnis didėjant darbuotojų produktyvumui.

Grožio salonų valdymas bus perkeltas į kitą lygį su USU apskaitos programa, kuri leidžia efektyviai teikti ataskaitas visos įmonės mastu, stebėti išlaidas ir pelną realiu laiku.

Dar labiau palengvinkite grožio salono apskaitą, pasinaudoję Universalios apskaitos sistemos pasiūlymu, kuris optimizuos darbo procesus, išlaidas, meistrų grafiką ir apdovanos efektyviausius už gerą darbą.

Padės kirpyklų programa, kurioje galėsite vesti darbo kokybės ir meistrų naštos apskaitą, ataskaitų teikimą ir finansinius planus, taip pat visą kirpyklą ar visą saloną.

Kirpyklų programa sukurta pilnai apskaitai visoje organizacijoje – su ja galima sekti ir veiklos rodiklius, ir kiekvieno kliento žinias bei pelningumą.

Kirpyklos apskaita padės sekti visus organizacijos reikalus, laiku reaguoti į aktualijas ir sąlygas, o tai sumažins išlaidas.

Grožio salono programa leis vesti pilną organizacijos išlaidų ir pajamų apskaitą su viena klientų baze ir meistrų darbo grafikais bei daugiafunkcėmis ataskaitomis.

Įdegio studijose esančią automatikos sistemą, aprūpintą lanksčiais sąsajos nustatymais, automatizavimu įvedant duomenis, paprastumu ir patogumu prižiūrėti įvairias lenteles, galingu funkcionalumu ir begaline galimybėmis, be didelių pastangų ir išankstinio pasirengimo gali suprasti ir įdiegti net pradedantieji. .

Automatizavus kosmetologijos centro sistemos generuojamus įdegio studijos duomenis, galima identifikuoti skystas paslaugas modifikuojant, pašalinant ar papildant stiliaus dirbtuvėse siūlomų paslaugų spektrą, siekiant greičiau ir efektyviau didinti pelningumą.

Įdegiui studijoje skirtų produktų asortimento kiekybinė apskaita gali būti vykdoma automatiškai, pagal nurodytus parametrus ir terminus.

Turėdami visą galimybių rinkinį, mobilieji įrenginiai ir programos taps nepakeičiamais šios sistemos pagalbininkais, atsižvelgiant į nuotolinį valdymą, efektyvumą ir automatizavimą.

Puiki naudojimo ant įdegio studijose sistema leidžia matyti įvairių tipų pasiūlymų paklausą ir nelikvidumą pagal užsakymą sudarytose lentelėse ir statistinėse ataskaitose.

Tai automatizuoja klubo kortelių valdymą ir naudojimą, todėl darbas su įdegio studijomis tampa dar pelningesnis.

Esant poreikiui, galima sekti likutį pagal produktų statistiką specialiose lentelėse.

Pranešimų siuntimo automatizavimas atliekamas siekiant susipažinti su įdegio studija, išsiųsti informaciją apie akcijas, premijų kaupimą, patikslinti anksčiau paliktą kosmetikos paslaugų užklausą, taip pat įvertinti teikiamų paslaugų kokybę. padidėjusi paklausa, pelningumas.

Pagal darbuotojų darbą įdegio studijose galima įdiegti automatinį skaičiavimo tinklelį, kuris leidžia įvesti informaciją apie produktų suvartojimą, palyginimą ir rašymą iš bazės.

Vaizdo stebėjimo kameros studijose kartu su programėlėmis mobiliesiems padeda automatizuoti nuotolinį valdymą per interneto ryšį.

Studijos personalo ir darbuotojų reitingas atskleidžia geriausią specialistą, leidžiantį pagerinti cecho būklę ir pelningumą.

Automatinė registracija ir išankstinė registracija pas paskirtus įdegio specialistus padeda atpažinti kompetentingą ir paklausų darbuotoją, kuris mato klientų stilių ir įvaizdį.

Atlyginimai specialistams, vadovams, buhalterinio stiliaus seminarai sistemoje vykdomi neprisijungus pagal įvestus dirbto laiko rodiklius ir studijose teikiamų paslaugų funkcionalumą.

Įperkama sistemos kaina ne tik patiks, bet ir turės būti organizacijos kišenėje, nepaisant statuso ir pelningumo.

Iš anksto sistemoje palikta paraiška gali būti atlikta savarankiškai internetu, nustatant tinkamą seminaro vietą, laiką, susipažinus su kainoraščiu ir pasirenkant kosmetologą konkrečiai paslaugai, padedant sutaupyti laiko. ir pinigai.

Statistikos apie studijos lankytojų atvykimą ir išvykimą automatizavimas leidžia palyginti išvykimo priežastis, sumažinant riziką ir didinant augimą bei pajamas.

Neriboto skaičiaus kalbų naudojimo automatizavimas padeda padidinti lankytojų iš užsienio pasiekiamumą ir taip padidinti studijos pajamas.

Finansinės operacijos kuriamos atskiruose žurnaluose, kuriuose galima automatizuoti detalias ataskaitas.

Dovanų kuponus galės ir paprašys įdegio studijų klientai skaitymo ir rašymo užsiėmimams, naudojant priskirtus brūkšninius kodus.

Studijos sistema identifikuoja dažnus lankytojus ir neprisijungus, suteikia nuolaidas papildomoms ir vėlesnėms procedūroms, o tai padidina paslaugų rūšių paklausą.

Bendra informacija apie ateljė stilių klientų bazę, kontaktinių numerių naudojimą, premijų korteles, mokėjimų apdorojimą, skolas, nuolat naudojamų salių tipus, pageidavimus ir kt. gali būti palaikoma duomenų automatizavimo.

Trūkstantis studijoje reikalingų profesionalių įrankių kiekis automatiškai papildomas siekiant padidinti ir įgalinti automatizavimą.