Įdegio studijos valdymo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Įdegio studijos valdymo programa

Įdegio studijos valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite įdegio studijos valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekvienai įdegio studijai reikalingas sistemingas valdymas. Įdegio studijos sistema, kaip ir grožio salono programinė įranga, saugo informaciją ir užtikrina optimizuotą darbą visiems darbuotojams. Įdegio studijos automatika leidžia dirbti su didele klientų baze. Net jei turite kelis tūkstančius klientų, jums nereikės skirti daug laiko ieškant kliento! Įdegio studijos buhalterinės apskaitos pagalba galite rasti konkretų asmenį ar organizaciją naudodami kontekstinę paiešką skiltyje Klientai. Norėdami ieškoti, tiesiog įveskite pirmąsias kliento vardo ar vardo raides. Kad būtų lengviau rasti ir dirbti su klientais, įdegio studijos programinė įranga apima tokias funkcijas kaip filtrai ir grupavimas. Vienu paspaudimu galite rūšiuoti klientus pagal norimus produktus, pavyzdžiui, pagal kategoriją, mokėjimo būdą ar pavadinimą. Informacijos paskirstymas pagal grupes – tai klientų suskirstymas į kategorijas ir subkategorijas pagal įvairius kriterijus. Be darbo su klientais, įdegio studijos valdymas leidžia organizuoti vizualinį lankytojų fiksavimo grafiką, generuoti ataskaitas pagal įvairius kriterijus, sudaryti darbuotojų kainoraščius ir darbo grafikus. Nustatymų komanda leidžia sukurti kelias ataskaitas su unikaliu logotipu ir informacija apie jūsų organizaciją. Tuo galite įsitikinti atsisiuntę nemokamą demonstracinę įdegio studijos sistemos versiją iš mūsų svetainės! Bet kurios įmonės valdymas turi būti susistemintas. Darbas su įdegio studija leis specialiomis programomis automatizuoti Jūsų darbą ir supaprastinti dokumentaciją bei apskaitą!

Vykdyti soliariumo apskaitą naudojant USU programą; tai padės saugoti visus reikalingus duomenis vienoje duomenų bazėje ir panaudoti juos galingoms mūsų produkto ataskaitoms.

Soliariumo programa ne tik padės vesti pilną salės apskaitą su visomis finansinėmis operacijomis, bet ir atsižvelgs į visų sandėlyje esančių prekių ir vartojimo reikmenų nomenklatūrą.

Vykdyti soliariumo apskaitą naudojant USU programą; tai padės saugoti visus reikalingus duomenis vienoje duomenų bazėje ir panaudoti juos galingoms mūsų produkto ataskaitoms.

Soliariumo programa ne tik padės vesti pilną salės apskaitą su visomis finansinėmis operacijomis, bet ir atsižvelgs į visų sandėlyje esančių prekių ir vartojimo reikmenų nomenklatūrą.

Kirpyklų programa sukurta pilnai apskaitai visoje organizacijoje – su ja galima sekti ir veiklos rodiklius, ir kiekvieno kliento žinias bei pelningumą.

Kirpyklos apskaita padės sekti visus organizacijos reikalus, laiku reaguoti į aktualijas ir sąlygas, o tai sumažins išlaidas.

Dar labiau palengvinkite grožio salono apskaitą, pasinaudoję Universalios apskaitos sistemos pasiūlymu, kuris optimizuos darbo procesus, išlaidas, meistrų grafiką ir apdovanos efektyviausius už gerą darbą.

Grožio salono automatizavimas yra svarbus net ir mažame versle, nes šis procesas leis optimizuoti išlaidas ir padidinti bendrą pelną, o šis augimas bus ryškesnis didėjant darbuotojų produktyvumui.

Grožio salonų valdymas bus perkeltas į kitą lygį su USU apskaitos programa, kuri leidžia efektyviai teikti ataskaitas visos įmonės mastu, stebėti išlaidas ir pelną realiu laiku.

Padės kirpyklų programa, kurioje galėsite vesti darbo kokybės ir meistrų naštos apskaitą, ataskaitų teikimą ir finansinius planus, taip pat visą kirpyklą ar visą saloną.

Grožio salono programa leis vesti pilną organizacijos išlaidų ir pajamų apskaitą su viena klientų baze ir meistrų darbo grafikais bei daugiafunkcėmis ataskaitomis.

Kad verslas būtų sėkmingas, savo įstaigos darbe reikia stebėti daugybę faktorių, o grožio studijos programa leidžia svarstyti ir surinkti visus duomenis vienoje duomenų bazėje, efektyviai panaudojant gautą informaciją rengiant ataskaitas.

Įdegio studijos kompiuterinė programa lengvai pasiekiama paspaudus darbalaukyje esančią nuorodą.

Įdegio studijos darbą galima sukonfigūruoti individualiai jūsų įstaigai dėl automatinės apskaitos.

Asmuo, valdantis visą organizaciją, turi pagrindinį prieigos vaidmenį.

Valdymas ir apskaita kurs teigiamą organizacijos įvaizdį.

Informacinių technologijų valdymas padės išspręsti daugelį organizacinių ir gamybos problemų.

Dėl ataskaitų, kurias galite sukurti planavimo sistemoje, įskaitant ataskaitas statistikai, tai nesukels abejonių ir dvejonių priimant sprendimą.

Visapusiškas automatizavimas leidžia optimizuoti daugelį verslo procesų ir įjungti visus išteklius.

Profesinę motyvaciją programa kuria remiantis ataskaitomis apie atliktus darbus.

Visi programos apsvarstyti duomenys gali būti saugomi programos atmintyje ilgą laiką.

Tvarkydami įdegio studijos registrą galite sutalpinti didelę klientų bazę, net jei turite daugiau nei dešimt tūkstančių lankytojų.

Turint įdegio studiją, viename lange vienu metu galima peržiūrėti mokamą ir nemokamą klientų aptarnavimą studijoje.

Vykdant verslą įdegio studijoje galima paruošti sąskaitas faktūras ar užsakymus tam tikrai prekei, kurios tvarkymą palankiai palengvina sandėlio apskaitos funkcija.

Automatizuotoje programoje galite sukurti vieną iš kontrolės ataskaitų – rinkodarą. Pažiūrėję sužinosite, kuri rinkodaros koncepcija jūsų studijai yra efektyviausia.

Mūsų programa siekia pateikti jūsų įdegio studijai automatizavimo programinę įrangą, atsižvelgiant į visas jos savybes.

Su mūsų programa soliariumo programa leidžia siųsti įspėjimus bet kuriam telekomunikacijų operatoriui arba valdyti SMS pristatymą iš bet kurios privačios svetainės.

Dėl įdegio studijos valdymo naudojant programą galite dirbti su kitomis įmonės dalimis, valdydami ją iš savo biuro.

Automatizuodami programą galite netgi integruotis su kita prekybos įranga.

Įdegio studijos apskaitos programinė įranga gali saugoti visą visų sujungtų įmonių darbuotojų duomenų bazę.

Verslo vadovas visada gali patikrinti savo darbuotojų darbą ir nuspręsti, kurie iš jų nusipelno premijų.

Įdegio studijos apskaitos programėlė leidžia studijoms tvarkyti ir apdoroti visą turimą informaciją.

Įdegio studijos valdymo programa turi rinkodaros ataskaitos funkciją, kuri atsižvelgia į dominuojančių ir antrinių informacijos apie jūsų organizaciją šaltinių santykį.

Įdegio studijos valdymo programa leidžia kontroliuoti pasibaigusius produktus, leidžiančius laiku papildyti registruotų produktų atsargas.

Registruojantis į salono paslaugas įdegio studijos sistemoje, klientą galima pasirinkti iš bendros klientų bazės, jei lankosi ne pirmą kartą.

Administratorius arba administratorius yra administracinis vartotojas, valdantis visas programos funkcijas. Ji turi teisę prižiūrėti savo kontroliuojamus darbuotojus. Tai svarbus įdegio studijos automatizavimo pranašumas.

Į soliariumo studijos programą galima atsižvelgti ne tik į tuos, kurie gauna ar teikia paslaugas, bet ir į atsiskaitymus priimančius asmenis, pavyzdžiui, kasininkus.

Teikti pilnavertę įmonės buhalterinę apskaitą ir sandėlio atskaitomybę, kas yra labai svarbu dirbant su įdegio studija, galima turint nusistovėjusią įdegio studijos kontrolę.

Esant įdegio studijos automatizavimui, nereikia skaičiuoti skaičiuotuvu!

Soliariumo studijos kompiuterinė programavimo sistema savarankiškai atlieka visus skaičiavimus, atsižvelgdama į tvarkomas skolas ir priedus!