Sistema soliariumui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Sistema soliariumui

Sistema soliariumui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Soliariumo sistema yra būtina norint valdyti visus verslo procesus. Veiksmų automatizavimo dėka galite nustatyti vidinius darbuotojų ir įrangos veiksmus. Sistema turi galimybę sudaryti terminus ir kontroliuoti ekspertų darbo krūvį. Valdydami per programą, savininkai gali tvarkyti nepaisydami savo vietos. Soliariume būtinas nuoseklumas. Būtina aiškiai kontroliuoti klientų lankymo laiką ir laiką, kurį jie skiria procedūroms. Nuo to priklauso sveikatos būklė.

Universali apskaitos sistema naudojama įvairiose organizacijose. Tai padeda tvarkyti įrašus didelėse ir mažose įmonėse. Tokia soliariumo valdymo sistema turi keletą privalumų. Programinė įranga apima formų ir sutarčių šablonus, taip pat pavyzdžių užpildymą. Integruotas asistentas atsakys į daugumą jūsų klausimų. Kūrėjai prie šios programos pridėjo daug funkcijų. Skaičiuoja atlyginimus, pildo kasos knygą, išrašo finansinius čekius, stebi produktyvumą ir našumą.

Šiuo metu soliariumų daugėja, o konkurencija kasmet didėja. Į vadybą būtina diegti naujas sąvokas. Savininkai savo veiklą vykdo pagal steigimo dokumentuose nurodytą planą. Pagrindinis tikslas – sistemingas pelnas. Jie bando sumažinti išlaidas ir padidinti pajamas. Valdymo sistemoje svarbu tinkamai paskirstyti valdžią visiems darbuotojams ir padaliniams. Soliariume turi būti žmogus, kuris stebės įrangos techninę būklę. Visos iškilusios problemos turi būti išspręstos kuo greičiau. Administratorius seka klientus ir užtikrina darbo aplinką organizacijoje.

Universali apskaitos sistema plačiai naudojama prekybos, gamybos, konsultavimo, pramonės ir kitose įmonėse. Jame yra įvairių žinynų ir klasifikatorių, taikomų bet kurioje ekonomikos srityje. Ši programa gali būti įdiegta komercinėse ir valstybinėse institucijose. Jis turi platų ataskaitų ir ataskaitų spektrą. Formos visiškai atitinka valstybės reikalavimus. Sistemoje galima sukonfigūruoti automatinę pranešimų sistemą. Tokiu būdu vadovai gaus efektyvius rodiklius pagal sutartą programą. Sandėlio likučių sąraše bus parodyta, kokias medžiagas reikia įsigyti, o kurias parduoti skubiai. Kasos knyga yra informacijos apie seife esančius pinigus šaltinis. Kiekvienas dokumentas atlieka tam tikrą vaidmenį.

Jei yra daugiau nei viena šaka, pirmiausia reikalinga soliariumo sistema. Vadovai galės gauti konsoliduotas ataskaitas ir suprasti, kaip efektyviai vykdoma jų veikla. Jie vykdo valdymą ir priima valdymo sprendimus pagal galutinius duomenis. Bet kuriai organizacijai reikia taktikos ir strategijų ne tik trumpalaikėje, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje. Soliariumai gali teikti paslaugas ir parduoti prekes. Sistema turi galimybę atskirti pagrindinę ir papildomą veiklą. Taigi didėja teisingo biudžeto paskirstymo tikimybė.

„Universali apskaitos sistema“ tarnauja įmonės labui. Tai pagreitina duomenų apdorojimo greitį, padeda nuskaityti internetines programas ir palaiko ryšį su serveriu. Ši konfigūracija naudojama grožio studijose, soliariumuose, cheminėse valyklose, lombarduose, bakalėjos parduotuvėse ir kirpyklose. Sistema palaiko bendrą klientų bazę, kuriai vėliau siunčiamos SMS žinutės ir el. Nauji pokyčiai padeda palengvinti bet kokį renginį ir dalyvauti nuotoliniame valdyme.

Soliariumo programa ne tik padės vesti pilną salės apskaitą su visomis finansinėmis operacijomis, bet ir atsižvelgs į visų sandėlyje esančių prekių ir vartojimo reikmenų nomenklatūrą.

Vykdyti soliariumo apskaitą naudojant USU programą; tai padės saugoti visus reikalingus duomenis vienoje duomenų bazėje ir panaudoti juos galingoms mūsų produkto ataskaitoms.

Grožio salonų valdymas bus perkeltas į kitą lygį su USU apskaitos programa, kuri leidžia efektyviai teikti ataskaitas visos įmonės mastu, stebėti išlaidas ir pelną realiu laiku.

Kirpyklų programa sukurta pilnai apskaitai visoje organizacijoje – su ja galima sekti ir veiklos rodiklius, ir kiekvieno kliento žinias bei pelningumą.

Grožio salono automatizavimas yra svarbus net ir mažame versle, nes šis procesas leis optimizuoti išlaidas ir padidinti bendrą pelną, o šis augimas bus ryškesnis didėjant darbuotojų produktyvumui.

Padės kirpyklų programa, kurioje galėsite vesti darbo kokybės ir meistrų naštos apskaitą, ataskaitų teikimą ir finansinius planus, taip pat visą kirpyklą ar visą saloną.

Kirpyklos apskaita padės sekti visus organizacijos reikalus, laiku reaguoti į aktualijas ir sąlygas, o tai sumažins išlaidas.

Kad verslas būtų sėkmingas, savo įstaigos darbe reikia stebėti daugybę faktorių, o grožio studijos programa leidžia svarstyti ir surinkti visus duomenis vienoje duomenų bazėje, efektyviai panaudojant gautą informaciją rengiant ataskaitas.

Grožio salono programa leis vesti pilną organizacijos išlaidų ir pajamų apskaitą su viena klientų baze ir meistrų darbo grafikais bei daugiafunkcėmis ataskaitomis.

Dar labiau palengvinkite grožio salono apskaitą, pasinaudoję Universalios apskaitos sistemos pasiūlymu, kuris optimizuos darbo procesus, išlaidas, meistrų grafiką ir apdovanos efektyviausius už gerą darbą.

Greitas pakeitimų įvedimas.

Apskaitos politikos parinkimas.

Naudoti kirpykloje, soliariume ir grožio salone.

Konsoliduotos ataskaitos.

Nuoseklumas.

Išlaidų skaičiavimas.

Prekių gamyba, verslo vykdymas ir paslaugų teikimas.

Gautinos ir mokėtinos sumos.

Banko išrašo pervedimas iš klientų banko.

Veiklos stebėjimas.

Paklusti valstybės taisyklėms.

Pinigų pavedimai.

Finansinė kontrolė.

Pirkimo ir pardavimo knygelė sistemoje.

Rezidento asistentas.

Elektroninis dokumentų valdymas.

Žemėlapis ir judėjimo takai.

Pradinių likučių įvedimas.

Vartotojo autorizacija su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.

Pardavimo grąžos apskaičiavimas.

Kokybės kontrolė.

Inventorizavimas ir kontrolė.

Įvairių medžiagų ir žaliavų naudojimas.

Papildomų įrenginių prijungimas.

Konfigūracijos perkėlimas iš kitos sistemos.

Išplėstinė analizė.

Perteklinis kvitas.

Pasibaigusio galiojimo prekių atšaukimas.

Supratimo pareiškimai su partneriais.

Sąskaita faktūra.

Balansas.

Neribotas prekių rinkinys.

Transportavimo išlaidų paskirstymo būdų parinkimas.

Darbuotojų asmens bylos.

Atlyginimas ir personalas.

CCTV.

Greitas sistemos valdymas.

Paslaugų kokybės vertinimas.

Technologijų valdymas.

Vadovų pareigos.

Automatinis sutarčių pildymas.

Stalinio kompiuterio dizaino temų pasirinkimas.

Atsiliepimas.

Darbuotojų normavimas.

Transporto valdymas.

Ilgalaikio turto įsigijimas.

Finansų paskirstymas.

Gamybos patalpų optimizavimas.

važtaraščiai.

Chronologinė įrašų tvarka žurnaluose ir knygose.

Šachmatų puslapis.