Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa, skirta siųsti el

Programa, skirta siųsti el • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa, skirta siųsti el
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikiniame pasaulyje technologinė pažanga nestovi vietoje, o jei anksčiau visiems buvo naujiena siųsti žinutes internetu, tai dabar El. pašto siuntimo programa yra būtinybė, tai gamybos procesų automatizavimo priemonė. informacija vartotojams optimizuojant darbuotojų darbo laiką. Mūsų įmonė Universali apskaitos sistema Jums sukūrė naujausią plėtrą, programą, kuri neabejotinai svarbi elektroninių laiškų siuntimui, darbui su klientais, konstruktyvių santykių su individualiu požiūriu diegimui, kiekvieno verslo augimui ir sėkmei. Mūsų automatizuota programa dėl puikaus modulių pavadinimo gali būti naudojama bet kurioje veiklos srityje, ne tik elektroninių laiškų siuntimui. Programa yra intuityviai sukonfigūruota kiekvienam vartotojui sistemos ir suteikia galimybę savarankiškai pasirinkti reikiamą formatą darbui su medžiaga efektyviam pranešimų platinimui el. Naujienlaiškiui, auditorijai ar asmeniniam, maža programos kaina maloniai nustebins ir pradžiugins, suteikdama galimybę pasiekti didesnes ir mažesnes organizacijas.

Programoje yra įmontuoti dokumentų šablonai, skirti greitai sukurti dokumentus, atsižvelgiant į automatinį duomenų įvedimą ir importavimą iš įvairių šaltinių. Jūs ir jūsų darbuotojai galite sukurti savo konkrečios veiklos, turinčios produktyvų poveikį, duomenų bazę ir vesti abonentų apskaitos dienoraštį, įvesdami teisingą informaciją apie kontaktinius numerius ir el. pašto informaciją, klasifikuodami juos pagal lytį, amžių, veiklos sritį ir kitus palūkanų. , siųsdami el. pašto žinutes. Galite vesti atskirus kiekvienos programos įrašus, susitarę su klientu sukurti trumpąją žinutę, analizuoti paklausą pagal abonentą, apskaičiuoti paslaugų kainą ir kurti dokumentaciją, automatizuoti negaišdami papildomo laiko. Siunčiant žinutes elektroniniu paštu, galima pasitikrinti laiško pristatymo būseną. Realiai stebėkite, ar laiškas pristatytas, perskaitytas ar ne, pastaruoju atveju el. pašto žinutė bus išsiųsta dar kartą, kad gautumėte efektyvių rezultatų. Nesijaudinkite, programa nedaro klaidų ar rašybos klaidų siunčiant masinį paštą, visi procesai atliekami tiksliai per užduočių planuotoje nurodytą laiką. Kiekvienam abonentui siunčiami el. pašto pranešimai bus automatiškai nuspalvinti tam tikra spalva, kad darbuotojai matytų, kam buvo išsiųsta informacija, kas yra eilėje arba kas iš viso nepasiekiamas. Dirbant su informacijos duomenų paskirstymu, naudojamas filtravimas, konstruktyvi darbo analizė. Niekada nepraleisite naujienlaiškio ar susitikimo su klientais naudodami mūsų automatinę USU programą, kuri palygina darbo sąnaudas su balansu.

Atsisiųskite demonstracinę versiją, kad išbandytumėte programą laisvu režimu. Pateikdami prašymą, mūsų ekspertai susisieks su Jumis ir padės išsirinkti reikiamus modulius bei studijų formatą.

Automatizuotas pasiuntinys pagerina organizacijos efektyvumą, sujungdamas visų darbuotojų darbą į vieną programos duomenų bazę.

Bandomuoju režimu yra nemokama SMS žinutė, perkant programą neįeina mėnesiniai abonentiniai mokesčiai ir mokama vieną kartą.

Viber Messenger leidžia sukurti vieną klientų bazę su galimybe siųsti pranešimus į Viber Messenger.

Laiškų siuntimo telefono numeriais programa vykdoma iš atskiro įrašo sms serveryje.

Pašto programa leidžia prie priedo pridėti įvairius failus ir dokumentus, kuriuos programa automatiškai sugeneruoja.

Jums tikrai prireiks laiškų programos, leidžiančios informuoti klientus apie nuolaidas, pranešti apie skolas, siųsti svarbius pranešimus ar kvietimus!

Laiškų siuntimas ir apskaita atliekama siunčiant el. laiškus klientams.

SMS programinė įranga yra nepakeičiamas asistentas jūsų verslui ir bendravimui su klientais!

Nemokama el. pašto platinimo programa bandomuoju režimu padės pamatyti programos galimybes ir susipažinti su sąsaja.

Norėdami paskambinti klientams, programa gali paskambinti jūsų įmonės vardu ir balso režimu perduoti klientui reikalingą pranešimą.

Masinio siuntimo programa pašalins poreikį kiekvienam klientui kurti tuos pačius pranešimus.

Viber pašto programinė įranga leidžia siųsti laiškus tinkama kalba, jei reikia bendrauti su užsienio klientais.

Nemokama programa, skirta siųsti el. paštu, siunčia pranešimus iš programos bet kuriuo jūsų pasirinktu el. pašto adresu.

SMS siuntimo programa iš kompiuterio analizuoja kiekvieno išsiųsto pranešimo būseną ir nustato, ar jis buvo pristatytas.

El. pašto naujienlaiškių programa yra paruošta siųsti klientams visame pasaulyje.

Nemokamą rinkiklį galima įsigyti kaip demonstracinę versiją dvi savaites.

Galite atsisiųsti programą, skirtą paštu, demonstracinės versijos pavidalu, kad patikrintumėte jos funkcionalumą iš Universalios apskaitos sistemos svetainės.

SMS Messenger sukuria šablonus, kurių pagrindu galite siųsti žinutes.

SMS siuntimo programa padeda išsiųsti žinutę konkrečiam asmeniui arba išsiųsti masinį laišką keliems gavėjams.

SMS programa internetu leidžia analizuoti žinučių pristatymą.

Išeinančių skambučių programą mūsų įmonės kūrėjai gali keisti pagal individualius kliento pageidavimus.

Siunčiant masines SMS, SMS siuntimo programa iš anksto apskaičiuoja bendrą žinutės siuntimo kainą ir palygina ją su sąskaitos likučiu.

Skelbimų paskelbimo programa padės jums visada informuoti savo klientus apie naujausias naujienas!

Elektroninio pašto programa leidžia pateikti informacinę medžiagą konkrečiam abonentui arba vienu metu, prieš tai pasirinkus klientų grupę.

Laiškų siuntimas keliems vartotojams neužima daug laiko, užtenka pagal iš anksto suplanuotą paštą išfiltruoti reikiamus prenumeratorius ir darbe pritaikyti tekstinių formų pavyzdžius.

Paštu galima siųsti SMS, el. paštu, Viber ištekliais.

Darbuotojai gali siųsti el. paštu bet kurioje pasaulio vietoje naudodami internetinę nuorodą, pagrįstą esamu kainoraštiu.

Automatinis duomenų įvedimas į lenteles, žurnalus, dokumentus leidžia maksimaliai sumažinti darbo laiko sąnaudas, kurios gali būti nukreipiamos į įvairius procesus, efektyviai veikiant verslo augimą ir didinant pelną.

Siunčiant elektroninį paštą galima kontroliuoti ir valdyti siunčiamų medžiagų būseną, vesti skaitytų ir apdorotų nuorodų apskaitą, stebėti jų veiklą.

Bendros abonentų bazės sukūrimas, atsižvelgiant į klientų pasiskirstymą pagal statusą, amžiaus kategoriją, interesus ir kitus aspektus, prisideda prie pašto efektyvumo, o tai efektyviai veikia informacijos paskirstymą abonentams.

Programos naudojimas, įdiegimas ir įsisavinimas neužima daug laiko.

Informaciniai duomenys teikiami reguliariai, kai klientai užsiprenumeruoja automatinį programos el. pašto pranešimų siuntimą.

Galima įdiegti bandomąją programos versiją, kad būtų galima analizuoti valdymo kokybę ir plėtros efektyvumą naudojant išplėstinius nustatymus.

Yra kelių vartotojų režimas, suteikiantis prieigą prie programos visiems organizacijos nariams.

Kiekvienam darbuotojui priskiriamas asmeninis vartotojo vardas ir slaptažodis.

Atsarginė kopija yra patikimas darbo eigos sergėtojas.

Visi darbuotojai turi teisę naudotis bendra informacine duomenų baze, atsižvelgiant į asmenines naudojimo teises pagal jų darbo pareigas.

Planavimo režimas suteikia galimybę panaudoti konkretiems renginiams keliamus tikslus.

Intuityviai pritaikoma programa, apskaičiuojanti produktyviai veiklai reikalingus parametrus, įrankius ir modulius, automatiškai pritaikoma kiekvienam darbuotojui.

Programa nuskaito deleguotas teises, suteikdama automatiškai uždirbtą bloką kiekvieną kartą, kai nesate darbe.

Bendraujant su apsaugos kameromis vykdomas nuolatinis vaizdo stebėjimas.

Sąveika su įrenginiais ir programomis supaprastina darbą.

Automatinis visų gamybos procesų vykdymas.

Specialistų darbo kokybės ir efektyvumo kontrolė, mėnesinės išmokos darbuotojams pagal darbo aktyvumą.

Platus galimų veiksmų ir įrankių spektras leidžia pritaikyti programą sau.

Darbalaukiui pateikiami įvairūs moduliai ir temos.

Galite sukurti savo asmeninį dizainą.

Mūsų programoje galimas medžiagų klasifikavimas ir kontekstinė paieška.

Kelių gijų režimas leidžia sujungti šakas ir šakas.

Studijų metu gali būti vartojamos kelios užsienio kalbos.

Atliktos arba laukiančios užduotys laikmatyje pažymėtos skirtingomis spalvomis.

Jei turite klausimų, yra elektroninis asistentas.

Papildomos programos, kainoraštis, moduliai pateikiami analizei mūsų svetainėje.