Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa, skirta platinti el

Programa, skirta platinti el • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa, skirta platinti el
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą, skirtą platinti el. paštu

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

El. pašto rinkodaros programinė įranga yra greitas pakartotinio ir naujo pardavimo įrankis. Kodėl geriausia naudoti el. pašto rinkodaros programą, o ne rankiniu būdu palaikyti įspėjimus? Aktyvi sąveika su esamais ir potencialiais klientais turėtų būti vykdoma reguliariai ir efektyviai. Paskyrus klientų aptarnavimą vadovui, greičiausiai teks visą savo laiką skirti šiai užduočiai ir pasamdyti papildomų darbuotojų tiesioginiam pardavimui. Situacija pasikeičia, kai pradeda veikti speciali programa, skirta el. laiškų platinimui, dabar administratorius gali skirti tik nedidelę dalį savo darbo laiko elektroninio pašto platinimui, nes programoje procesai yra suprogramuoti, susisteminti, veikia kaip šablonas. , pagrindinis paslaugų valdymas, galite gauti minimalų veikimo laiką. Kur galima parsisiųsti tokią patogią paslaugą? Galite rasti nemokamų, elementarių versijų iš abejotinų šaltinių arba kreiptis į programinės įrangos paslaugų rinkoje pasitvirtinusią įmonę, pavyzdžiui, Universalią apskaitos sistemą. USU yra moderni paslauga el. pašto kampanijoms ir kt. Programoje, kurioje nesunkiai susikursite klientų bazę, aktyvus adresatų sąrašas sulaukia 5 kartus daugiau atsakymų nei įprasti įrašai socialiniuose tinkluose. Kuriant klientų bazę, norint gauti geriausius rinkodaros el. paštu rezultatus, labai svarbu segmentuoti kontaktus. Suskirstę duomenų bazę programoje, galite siųsti žinutes ar laiškus pagal tikslinę auditoriją. Tai padės pasiekti geriausių rezultatų ir gauti daugiau atsakymų iš savo įrašų. El. pašto platinimas gali būti atliekamas individualiai ir kolektyviai, gali būti suplanuotas konkrečiomis datomis ir laiku. Tiesiogiai programoje galite kurti el. pašto kampanijų šablonus, kuriuos galima išsaugoti ir naudoti būsimuose renginiuose, kuo geriau šablonas sukurtas, tuo didesnė tikimybė, kad gausite atsakymą. Per sistemą galite analizuoti potencialių klientų atsakymus, o programą galima sukonfigūruoti taip, kad ji automatiškai siųstų žinutes savo gimtadienį švenčiantiems klientams. Prie kiekvieno el. laiško pridėkite failus, dokumentus, vaizdo įrašus ir kt. Galite pridėti priedą. Per sistemą galite siųsti SMS žinutes. USU leidžia siųsti pranešimus į Viber. Programa puikiai veikia su įvairia įranga, pavyzdžiui, telefonu. Sujungę su PBX galėsite siųsti balso žinutę, o programa taip pat galės atlikti balso skambutį jūsų vardu su reikiama informacija, kurią reikia perduoti klientui. Universali apskaitos sistema programa išsiskiria progresyviais valdymo įrankiais ne tik adresų sąraše, bet ir kitose srityse. Programinės įrangos funkcionalumą galima pasirinkti atsižvelgiant į organizacijos poreikius. Prieš diegdami mūsų kūrėjai išanalizuoja įmonės veiklą ir siūlo tik reikiamas funkcijas, kad nepermokėtumėte ir naudotumėte tik tai, ko jums reikia. Programa labai paprasta, Jūsų darbuotojai greitai pripras prie programinės įrangos principų. Universali apskaitos sistema – padarysime viską, kad Jūsų darbai būtų atlikti greitai ir kokybiškai.

Laiškų siuntimas ir apskaita atliekama siunčiant el. laiškus klientams.

SMS programinė įranga yra nepakeičiamas asistentas jūsų verslui ir bendravimui su klientais!

Nemokama el. pašto platinimo programa bandomuoju režimu padės pamatyti programos galimybes ir susipažinti su sąsaja.

El. pašto naujienlaiškių programa yra paruošta siųsti klientams visame pasaulyje.

SMS programa internetu leidžia analizuoti žinučių pristatymą.

Nemokama programa, skirta siųsti el. paštu, siunčia pranešimus iš programos bet kuriuo jūsų pasirinktu el. pašto adresu.

Masinio siuntimo programa pašalins poreikį kiekvienam klientui kurti tuos pačius pranešimus.

Jums tikrai prireiks laiškų programos, leidžiančios informuoti klientus apie nuolaidas, pranešti apie skolas, siųsti svarbius pranešimus ar kvietimus!

Automatizuotas pasiuntinys pagerina organizacijos efektyvumą, sujungdamas visų darbuotojų darbą į vieną programos duomenų bazę.

Pašto programa leidžia prie priedo pridėti įvairius failus ir dokumentus, kuriuos programa automatiškai sugeneruoja.

Skelbimų paskelbimo programa padės jums visada informuoti savo klientus apie naujausias naujienas!

SMS Messenger sukuria šablonus, kurių pagrindu galite siųsti žinutes.

Išeinančių skambučių programą mūsų įmonės kūrėjai gali keisti pagal individualius kliento pageidavimus.

Norėdami paskambinti klientams, programa gali paskambinti jūsų įmonės vardu ir balso režimu perduoti klientui reikalingą pranešimą.

Siunčiant masines SMS, SMS siuntimo programa iš anksto apskaičiuoja bendrą žinutės siuntimo kainą ir palygina ją su sąskaitos likučiu.

Viber Messenger leidžia sukurti vieną klientų bazę su galimybe siųsti pranešimus į Viber Messenger.

Viber pašto programinė įranga leidžia siųsti laiškus tinkama kalba, jei reikia bendrauti su užsienio klientais.

Laiškų siuntimo telefono numeriais programa vykdoma iš atskiro įrašo sms serveryje.

SMS siuntimo programa iš kompiuterio analizuoja kiekvieno išsiųsto pranešimo būseną ir nustato, ar jis buvo pristatytas.

Bandomuoju režimu yra nemokama SMS žinutė, perkant programą neįeina mėnesiniai abonentiniai mokesčiai ir mokama vieną kartą.

SMS siuntimo programa padeda išsiųsti žinutę konkrečiam asmeniui arba išsiųsti masinį laišką keliems gavėjams.

Galite atsisiųsti programą, skirtą paštu, demonstracinės versijos pavidalu, kad patikrintumėte jos funkcionalumą iš Universalios apskaitos sistemos svetainės.

Nemokamą rinkiklį galima įsigyti kaip demonstracinę versiją dvi savaites.

Universali apskaitos sistemos programa tinka elektroninio pašto platinimui ir kitiems su el. paštu susijusiems darbams.

Programoje galite sukurti klientų bazę, kurios duomenis galite įvesti: elektroninio pašto adresus, pavadinimą, valstybę – fizinis ar juridinis asmuo, įvesti kitas charakteristikas ar skiriamuosius požymius.

Programinės įrangos dėka galite siųsti SMS, tai galima padaryti tiek automatiniu režimu, tiek tiesioginio kontakto būdu, ir jums nereikia išeiti iš programos.

USU galima sukonfigūruoti masiniam ir individualiam siuntimui.

Žinutės gali būti pristatomos pagal suplanuotą grafiką, datomis arba tam tikru laiku.

Integruodami su pašto serveriu tai galite lengvai padaryti naudodami programinę įrangą, jei jos galimybės leidžia siųsti masinius el.

Prie kiekvieno laiško galima pridėti papildomų dokumentų; Priede gali būti įvairių failų, formų ir dokumentų, sukurtų tiesiogiai programoje.

USU negalima naudoti šlamštui platinti.

USU integruojasi su Viber, per šį Messenger galite siųsti laiškus savo klientams.

Jei jūsų įmonė turi PBX, integruodami su USU, galite palikti balso pranešimą arba skambinti savo klientams, programa gali būti sukonfigūruota taip, kad skambintų įmonės vardu pagal konkrečias funkcijas.

Sukurtus šablonus galima išsaugoti ir naudoti būsimuose renginiuose.

Sistemoje gali dirbti neribotas vartotojų skaičius.

Darbas programoje nesudėtingas, funkcijos paprastos, lengvai išmokstamos, neapsunkina nereikalingos darbo eigos ar funkcijų.

Yra nemokama bandomoji šaltinio versija.

Programą galite valdyti nuotoliniu būdu.

USS funkcionalumas gali būti kuriamas pagal verslo poreikius, o programa gali būti naudojama ne tik elektroninio pašto platinimui, bet ir visos organizacijos apskaitai tvarkyti.