Tiekimo proceso apskaita
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Tiekimo proceso apskaita

Tiekimo proceso apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei trumpai paaiškintume prekių ir medžiagų tiekimo įmonėms tvarką, tai operacijų, tiesiogiai susijusių su kiekvieno padalinio veiklos palaikymu, visuma, iš šios apskaitos seka pirkimų procesas arba, kitaip tariant, seka pirkimas. Procesas turi būti griežtai laikomasi visų standartų. Ūkinių įvykių visuma, apimanti žaliavų, prekių, įvairių išteklių pirkimą iš tiekėjų, visko, kas gali užtikrinti reikiamus gamybos ar prekybos etapus. Žinoma, trumpai tai gali neatrodyti sudėtinga užduotis, tačiau ištyrus paraiškų rengimo, tvirtinimo, poreikių nustatymo, pristatymo įgyvendinimo, atsargų apskaitos niuansus, paaiškės, kiek informacijos ir bylinėjimosi reikia atlikti tebevykstantis. Neužtenka vien organizuoti kokybišką pirkimų procesų apskaitą, žaliavų pirkimą ir efektyvų darbą su tiekėjais, bet tai atsitiks, jei taikysite senus metodus. Dabar verslininkams į pagalbą ateina informacinės technologijos, kurios leidžia daug greičiau išspręsti pirkimų procese iškeltas užduotis. Trumpojoje tokių platformų versijoje galima automatizuoti tik kai kuriuos procesus, patariame atkreipti dėmesį į funkcionalesnes programas, nes tik viename komplekse bus galima paveikti įmonės pasiūlą. Kaip vertingą pasiūlymą, norėtume jus informuoti apie USU programinės įrangos kūrimą.

Programinės įrangos konfigūracija valdo pirkimo procesą naudodama pažangias funkcijas, kurios taps nepakeičiamais įrankiais darbuotojams. Platformos universalumas leidžia atlikti visą pirkimo procesą su materialiniais ištekliais nuo pradžios iki pabaigos, baigiant sandėliavimo sandėlyje apskaita, nenustatant kiekvieno skyriaus poreikių. Kad perėjimas prie naujo verslo būdo būtų greitas, mūsų ekspertai stengėsi, kad naudotojų darbo vieta būtų paprasta ir patogi. Norint įsisavinti pagrindus ir suprasti funkcijų paskirtį, reikia kelių dienų jėgos, ypač trumpo treniruočių kurso. Iš karto po programinės įrangos įdiegimo ir skaitmeninių katalogų užpildymo darbuotojai turėtų galėti pradėti dirbti su programomis. Apskaitos sistema leidžia vienu mygtuko paspaudimu pereiti tarp darbų skirtukų; tai reiškia, kad vienu metu atliekamos kelios užduotys. Galite valdyti kiekvienos operacijos vykdytoją, nes darbuotojai dirba su atskiru vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Vadovas galės nuotoliniu būdu stebėti kiekvieną pavaldinį, įvertinti produktyvumą ir atitinkamai atlyginti. Vidinė pirkimo proceso apskaita trumpai atvaizduojama tam tikru dažnumu generuojamose galutinėse ataskaitose.

Programinės įrangos platforma padės atsižvelgti į atsargas itin svarbiais aspektais, todėl visada bus galima turėti aktualiausius duomenis, kad būtų galima suprasti esamą situaciją dėl sandėlio atsargų. Sistemingas požiūris į kiekvieną pirkimo proceso etapą padės pritraukti daugiau klientų, investuotojų ir padidinti partnerių lojalumo lygį. Kalbant apie prekių ir paslaugų vartotojus, tam įtakos turėtų turėti sutarčių įvykdymo spartinimas ir savalaikis materialaus turto perdavimas pardavimo metu. Dėl to jūs gausite gerai apgalvotą logistikos sistemą, kuri bus reikšminga pagalba apskaitoje ir naujų klientų pritraukime. Dauguma atsargų prekių prieinamumo tikrinimo procesų vyksta be žmogaus įsikišimo, darbuotojai gauna paruoštas lenteles, kuriose rodoma visa informacija, prekės, kurias reikia greitai įsigyti, paryškintos spalva. Užpildžius daugybę formų, sąskaitos faktūros atsiranda automatiškai, todėl darbuotojai atleidžiami nuo pagrindinių įprastų įsipareigojimų. Jei anksčiau pirkimų apskaita buvo vykdoma rankiniu būdu, tai dabar bus problemų dėl USU ir kūrimo komandos programinės įrangos konfigūracijos. Programos dėka apskaitai bus lengviau numatyti įmonės pelną, o tai reiškia, kad ji teisingai paskirstys išteklius, pasirinks pelningus pirkimo pasiūlymus. Išsami firmos veiklos analizė padės verslo savininkams priimti protingus sprendimus, kurie prisidės prie augimo ir plėtros. Taps lengviau tvarkyti ne tik pirkimų procesą, bet ir buhalterinį sandėlį bei medžiagų atsargas, nustatyti optimalią atsargų draudimo apimtį. Norėdami tai padaryti, vartotojai turės įrankius stebėti procesus prieš parengdami pirkimo užsakymą ir vėliau gabendami prekes į sandėliavimo vietą.

Platformos funkcionalumas taip pat paveldi inventorių, daug laiko ir pastangų reikalaujantį etapą, tačiau čia pastebima, kad informacija apie dokumentus ir faktinius likučius dažnai nesutampa. Visi vidiniai dokumentai atitinka įmonės ir teisės normas, šablonai ir pavyzdžiai turi vieną patvirtintą vaizdą. Darbuotojams tereikia pasirinkti reikiamą formą, o programinė įranga užpildo pagrindinę eilučių dalį pagal duomenų bazėje esančią informaciją, tereikia patikrinti įvestos informacijos teisingumą ir papildyti, kur yra spragų. . Programa daro inventorių skaidrią ir labai paprastą, net pradedantysis gali peržiūrėti ataskaitą. Nepaisant to, kad programoje turi dirbti daug žmonių, prieigą prie informacijos riboja apskaitos komandos nustatytos prieigos teisės. Šis metodas leidžia užtikrinti duomenų saugumą, kad būtų išvengta neteisėtos prieigos. Be to, audito galimybės dėka programa užfiksuoja kiekvieną vartotojo veiksmą, galite bet kada patikrinti, kas tai atliko ar šį etapą, o tai jau savaime padeda pirkimo proceso apskaitoje. Funkcijų įvairovė, prieinamumas suprantant sąsajos struktūrą leidžia lengvai ir greitai atsiskaityti už medžiagų pirkimo procesą, sumažinti laiko sąnaudas, žmogiškuosius išteklius. Kompensacija už automatinio komplekso įvedimą pasiekiama po kelių mėnesių aktyvaus veikimo. Neatidėliokite to, kas padarys jūsų verslą sėkmingesnį dabar, nes konkurentai nemiega!

Apibendrinant grafiką, pirkimų proceso apskaita padės darbuotojams išspręsti su kiekvieno skyriaus finansavimu susijusius klausimus.

Prekių ir medžiagų užklausos bet kuriuo metu, jų esama būsena, ar sąskaita apmokėta, ar prekės gautos sandėlyje ir kt. Tu gali išmokti.

USU programinė įranga gali sujungti visus filialus, skyrius ir sandėlius, kad būtų sukurta viena erdvė duomenims ir dokumentams keistis.

Tiekėjams prireiks kelių minučių paraiškos pirkimo procesui sudaryti, reikalingų duomenų identifikavimui ir atsakingų asmenų paskyrimui. Duomenų bazėje galima išsaugoti neribotą skaičių pavadinimų vienetų, o kiekvienoje pozicijoje bus daugiausia informacijos, dokumentų ir, jei reikia, nuotraukų. Dėl importavimo parinkties esamų duomenų bazių importavimas iš trečiųjų šalių šaltinių užtruks minimaliai išsaugant vidinę struktūrą. Bendra tvarka kuriamos elektroninės duomenų bazės apie klientus, partnerius ir tiekėjus, kurios palengvina darbuotojams reikalingos informacijos paiešką.

Darbo eigos automatizavimas apima įvairių sąskaitų faktūrų formų, paraiškų ir kitų svarbių pavyzdžių paruošimą ir pildymą. Apskaita turėtų turėti galimybę nuotoliniu būdu stebėti projekto rengimo etapą, darbuotojų veiksmus ir atliekamų užduočių efektyvumą. Integruotas organizatorius padeda vartotojams sudaryti asmeninį tvarkaraštį, pažymėti svarbius dalykus, susitikimus ir skambučius, o sistema jums primins apie kiekvieną elementą laiku. Programinės įrangos algoritmai padeda išsirinkti naudingiausią pasiūlymą iš tiekėjų su geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Programa gali greitai palyginti planuojamas atsargų likučių vertes su faktiniais duomenimis, gautais inventorizacijos metu.

Apskaitos ataskaitų teikimo sudėtingumas padeda atlikti apskaitą analizuojant esamas situacijas medžiagų atsargų tiekimo skyriuje.

Paprasta ir aiški sąsaja nuo pirmųjų pažinties minučių leidžia darbuotojams kuo greičiau pradėti aktyvią platformos veiklą. Kitų šalių įmonėms siūlome tarptautinį mūsų programos formatą su atitinkamu buhalteriniu meniu ir vidinių formų vertimu į reikiamą kalbą. Galima rankiniu būdu blokuoti darbo registraciją, kad po tam tikro laiko nebūtų prie kompiuterio, arba sukonfigūruoti šią parinktį automatiniu režimu.