Programa tiekimui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa tiekimui

Programa tiekimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą tiekimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vieno verslo, gamybos ar prekybos įmonės negalima vadinti savarankiška, nes žaliavos tam tikru mastu priklauso nuo materialinių išteklių prieinamumo; Labai svarbu, kad gerai apgalvota pirkimų programa užtikrintų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą. Maisto tiekimo padalinių darbas įmonėje vaidina pagrindinį vaidmenį, o veiklos finansiniai rezultatai priklauso nuo to, kaip mechanizmas sukurtas. Todėl vadovybė sandėlio valdymą laiko pagrindine visos grandinės grandimi, kuri gali gerokai sumažinti gatavos produkcijos savikainą. Svarbu sukurti tiekimo mechanizmą, kuris galėtų patenkinti klientų poreikius, neįšaldant turimo turto sandėliuose dėl perteklinių atsargų. Tačiau, kaip rodo daugelio įmonių patirtis, šioje veiklos srityje pakanka problemų, kurias sunku išspręsti dėl kasdien augančių duomenų ir procesų apimties, nes tam reikia naudoti modernias technologijas, tokias kaip šiuolaikiniai rinkos santykiai. . objektų aprūpinimo programos. Dažnai vadovybė vertina, kad organizacijos maisto padalinys yra puikios būklės, nebent tai susiję su pirkimų auditu, kai aptinkamos neapskaitytos materialinių išteklių atsargos, tačiau realiai prarandamas grynasis pelnas. bendrovė. Kompetentingas verslininkas nori žengti koja kojon su laiku, naudoti modernias platformas verslo procesams automatizuoti, išvengti lėšų įšaldymo, perėjimo prie perspektyvių metodų kaštų mažėjimo.

Dabar informacinių technologijų rinkoje yra gausu programų, kurios padeda tobulinti procesus, susijusius su bet kokio objekto pirkimu techninio, materialinio pobūdžio ištekliais, tereikia suprasti, kokie parametrai yra svarbūs Jūsų įmonei ir teisingai pasirinkti. Patariame nešvaistyti vertingo resurso – laiko, o iš karto nukreipti dėmesį į universalią maisto tiekimo programą, kurią sukūrė USU Software kūrimo komanda, suprantančią verslininkų poreikius. USU Software – tai kelių vartotojų platforma su pažangiu funkcionalumu, lanksčia sąsaja, galinčia patenkinti bet kurios įmonės poreikius, išspręsti maisto produktų tiekimo bet kokiam objektui problemas, pritaikyti ją prie veiklos ypatybių. Skirtingai nuo kitų programų, kurių įsisavinimas užtrunka mėnesius, trunka ilgus mokymo kursus, turi specifinių žinių, mūsų konfigūracija yra tokia paprasta, kad net pradedantieji gali pradėti veikti per kelias dienas. Taigi, USU Software tiekimo programa padeda darbuotojams rinkti užklausas iš skyrių, teikti užklausas tiekėjams, gauti ir apmokėti sąskaitas, kontroliuoti logistikos procesą ir paskirstyti maisto produktus į vidines patalpas. Pelningiausio tiekėjo ir pristatymo terminų pasirinkimas taip pat bus atliekamas naudojant programos programinius algoritmus, kurie palengvins vartotojų darbą ir palengvins paraiškos patvirtinimo procesą. Atranka vykdoma pagal įvairius kriterijus, remiantis elektronine duomenų baze, stebint atsargų prieinamumą, kontroliuojant atsargų likučius sandėliuose. Ši sistema padeda atsižvelgti į klientų įsiskolinimus ir laiku praneša apie lėšų gavimą į įmonės sąskaitas.

Pirkimų planavimo įrankio valdymas turi turėti galimybę nuotoliniu būdu stebėti užsakymų vykdymą, šiai užduočiai priskirto specialisto darbą, laiku reaguoti į naujas sąlygas. Sukūrę efektyvią pirkimo užklausų valdymo sistemą, galite nesijaudinti dėl lydinčių logistikos, iškrovimo ir sandėliavimo procesų, šiuos taškus galima lengvai patikrinti neišeinant iš biuro, nerodant ataskaitų. Kalbant apie maisto parduotuvę, programa pateiks reikiamą tvarką, parodydama turimus likučius ekrane, įvertindama perteklinį pasiūlą ar deficitą. Konfigūravimo funkcija leidžia atlikti išsamią informacijos analizę, lyginant ją su tiekėjais, pasiūlymais, kainomis, sąlygomis, esamais tiekimo planais, biudžetu, kas leidžia teisingai pasirinkti pelningo bendradarbiavimo naudai. Įmonės vadovybė turėtų turėti išsamius duomenis tolesniam vidinių išteklių atsargų ir kitų verslo etapų valdymui visose gamybos ir mažmeninės prekybos patalpose. Nepaisant to, kad įmonės pirkimų programa turi didelį analitinį potencialą, ji išlieka paprasta kasdieniam naudojimui, nesukeldama sunkumų darbuotojams, kurie turi mažai patirties dirbti su tokiais įrankiais. Be to, kad būtų patogiau dirbti, kiekvienas vartotojas turėtų turėti galimybę pritaikyti savo asmeninę erdvę pagal savo pageidavimus, pasirinkti foną ir pritaikyti vidinių skaičiuoklių tvarką. Kiekvienas objektas, skyrius ar darbuotojas turi aiškią užduočių atlikimo schemą, glaudžiai bendraudami tarpusavyje, naudodami vidinės komunikacijos modulį. Aplikacija padeda atlikti vidinės dokumentacijos ir skaičiavimų automatizavimą ne tik į sandėlį ir aptarnavimo tarnybą, bet ir į kitus įmonės padalinius, tokius kaip buhalterinė apskaita, logistika, gamybos blokai, apsauga. Mūsų plėtra yra naudingas įsigijimas bet kokiam verslo objektui, nepriklausomai nuo veiklos krypties, kur reikia nustatyti medžiagų ir produkcijos atsargų valdymą. Galite būti tikri, kad įmonės resursai turi būti nuolat kontroliuojami platformos, nei viena smulkmena nedings iš vadovybės akiračio.

Tiekimo programa perims visą įmonės dokumentų srautą ir užpildys kiekvieną formą logotipu ir detalėmis. Dokumentų formos, šablonai ir pavyzdžiai bus saugomi USU programinės įrangos informacinėje duomenų bazėje pagal vidinius vykdomos veiklos standartus. Programos programinės konfigūracijos dėka tiekėjai turėtų gebėti kompetentingai planuoti resursų tiekimą, turėdami patikimą informaciją apie kiekvieno įmonės padalinio poreikius, atsižvelgdami į sandėlyje esančių atsargų suvartojimą ir likučius. . Darbuotojai turi sugebėti greitai sekti kiekvieną užsakymų vykdymo etapą, visada žinoti, kur šiuo metu yra krovinys. Dokumentų, medžiagų, duomenų apie klientus paieškos patogumui pateikiamas kontekstinis meniu, kai galima rasti bet kokią informaciją keliais simboliais. Be to, galite dar labiau paspartinti medžiagų duomenų perdavimą į elektroninę duomenų bazę, pirkimų programą integruodami su skaitymo įranga, tokia kaip skaitytuvas, brūkšninis kodas, duomenų rinkimo terminalas. Programa automatiškai paskirsto maisto produktus į vidines kategorijas, o tai padeda organizuoti maisto atsargas. Sistema turi daug papildomų funkcijų ir galimybių, su kuriomis galite eksperimentiškai susipažinti žiūrėdami vaizdo įrašą, pristatydami ar atsisiųsdami demonstracinę versiją. „USU Software“ maisto tiekimo programa yra tokia universali, kad nuo pat pradžių fiksuos pirkimų apskaitą ir padidins atsargų pardavimą. Žingsnis link konfigūracijos įdiegimo įmonei bus lemiamas veiksnys didinant konkurencingumą ir plėtojant naujas kryptis.

Naudodami mūsų programą kaip pagrindinį verslo procesų automatizavimo įrankį, galėsite pasiekti savo tikslus per trumpiausią įmanomą laiką. Programa palaiko visų įmonės objektų, padalinių ir sandėlių darbą, sudarydama optimalias sąlygas keistis informacija ir dokumentais. Vartotojai turėtų turėti galimybę lengvai ir greitai parengti paraišką atsargoms įsigyti, kurioje būtų nurodytos kiekvieno resurso techninės charakteristikos ir paskirtas atsakingas asmuo. Programos funkcionalumas aprūpinti įmonę yra neribotas saugomų duomenų kiekio, todėl informacinėse duomenų bazėse yra kuo daugiau informacijos ir galima atlikti paprastą paiešką nurodytais parametrais.

Jei skaičiuoklėse jau turite maisto produktų sąrašus, juos importuoti į programą naudojant importavimo parinktį nebus sunku. Klientų sąraše yra ne tik standartinė kontaktinė informacija, bet ir skenuotos dokumentų, sąskaitų faktūrų, sutarčių kopijos, parodančios bendradarbiavimo istoriją. Automatiškai generuojami pirkimo dokumentai, sąskaitos faktūros, veiksmai ir sumažinama našta įmonės personalui. Užsakymų kontrolė vyksta esamu laiko režimu, todėl bet kuriuo metu galite patikrinti vykdymo fazę, atlikti koregavimus. Netgi galite išbandyti USU programinę įrangą prieš įsigydami licenciją naudodami nemokamą bandomąją versiją. Integruotas planuotojas padeda kiekvienam darbuotojui sukurti darbo dieną, o mainais vadovybė gauna įrankį personalo darbo kokybės analizei. Programa užtikrina visavertę visų objektų kasos apskaitą, materialinius išteklius, analizuoja tiekėjų pasiūlymus.

Atsargų automatizavimas ne tik atleidžia personalą ir sutaupo laiko, bet ir suteikia tikslią informaciją apie esamas maisto atsargas. Sandėlio užsakymams ir papildymui reikalingi skaičiavimai atliekami automatiškai pagal sukonfigūruotas formules. Vadovų komandai teikiamas platus valdymo ataskaitų spektras, padedantis efektyviai ir greitai analizuoti įmonės veiklą iš įvairių perspektyvų. Vidinės planavimo sistemos dėka bus galima nustatyti atsarginių kopijų kūrimo, ataskaitų gavimo ir kitų veiksmų, kuriuos reikės atlikti per tam tikrą laiką, dažnumą. Pirkimo programa turi gerai apgalvotą ir tuo pačiu paprastą sąsają, kuria gali naudotis bet kuris vartotojas. Kad ir koks verslo objektas būtų reikalingas automatizavimui, USU programinė įranga turi pasiūlyti optimalią versiją, daugybę variantų, visiškai atitinkančių bet kurios organizacijos poreikius!