Pristatymų apskaita
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pristatymų apskaita

Pristatymų apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite pristatymo apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Be procentinio augimo, svarbiausias veiksnys, atspindintis įmonės sėkmę, yra pristatymo apskaita. Tinkamai sudaryta pirkimų apskaita ilgainiui atneša milžiniškas pajamas, jei kiekvienas pirkimas atitinka visus kokybės standartus. Kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, kokybiškai susisteminti šiuos skaičius nėra taip paprasta, todėl dauguma įmonių turi problemų tvarkydamos pristatymų apskaitą. Atsižvelgus į visas kitas sritis, dažnai manoma, kad kiekviena iš jų yra nugalėta. Praktika parodė, kad vieno segmento gedimas būtinai priveda prie kito, o kritimas apverčia visą verslą. Ne visiems pavyksta teisingai sukonfigūruoti kiekvieną segmentą. Retai kas gali pasigirti gerai suformuota sistema, kuri duoda rezultatus? Net jei kiekvienas jūsų skyrių specialistas yra geriausias savo srityje, bet kurios srities apskaita neįmanoma be tinkamos schemos. Laikui bėgant įmonės išmoksta parengti kompetentingą buhalterinę apskaitą, nes už jų slypi daug skaudžių išgyvenimų. Tačiau ar jaunas verslas negali pereiti mirties slėnį pažindamas labiausiai patyrusius savo verslo atstovus? Mes tikrai atsakysime taip. USU programinės įrangos sistema siūlo beveik visų dabartinių problemų sprendimą. Mūsų programinė įranga sukurta remiantis tūkstančių sėkmingiausių pasaulio krovinių gabenimo logistikos įmonių patirtimi. Atlikome savo tyrimus, studijavome Vakarų milžiniškas įmones pristatymo srityje, apklausėme pasaulio ekspertus ir apibendrinome jų sukauptą patirtį glaustoje programoje su įrankiais absoliučiai kiekvienai situacijai.

Pristatymų apskaita vykdoma pagal patikrintus metodus, kuriuos ne kartą išbandė šimtai kitų sėkmingų įmonių. Tiesą sakant, pagrindinis principas yra labai paprastas suprasti, bet gana sunku įgyvendinti. Kiekvienas sistemos elementas turi būti dedamas ant lentynų. Maksimalus sisteminimas yra raktas į sėkmingų pristatymų apskaitą.

Kai pirmą kartą įeisite į programą, pamatysite katalogą, kuriame iš jūsų gaunama pagrindinė informacija apie jūsų įmonę. Be to, sisteminimo procesas vyksta automatiškai, o jei kažkas nepatinka, galite tai stebėti ir taisyti. USU programinės įrangos sistema palengvina operatyvinių užduočių vykdymą. Nebereikia daužyti galvos į sieną bandant analizuoti ir pranešti apie kitą situaciją. Programa viską daro pati ir jums tereikia nusistatyti strategiją. Tačiau tai taip pat iš dalies atsižvelgiama į programos rankas. Išsprendę esamas problemas, tikrai norite pasiekti naują rezultatą. Viskas prasideda nuo plano, o programinė įranga pateikia skirtingas prognozes, priklausomai nuo situacijos jūsų versle. Iš pradžių tai gali būti net nepatogu jums, nes programinė įranga dalį darbuotojo darbų atlieka pati ir ne ką mažiau kokybiškai. Tačiau laikui bėgant prie to priprantama ir kontrolė yra vienas malonumas. Jums patinka žmogus, einantis gatve su šunimi, kuris tvarkingai ir greitai pamaitina reikiamą kaulą.

USU programinės įrangos sistema jus žymiai pakels, kol pasieksite viršūnę. Tada jis stropiai saugo jūsų sėkmę kaip savo akies obuolį. Mūsų programuotojai programas kuria ir individualiai. Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir garantuotai pakilsite į kitą lygį! Programinė įranga automatizuoja kiekvieną skaičiavimo procesą, paliekant tik jums komandą, todėl finansinės išlaidos ir kitos piniginės operacijos yra daug patogiau. Esamos problemos išsprendžiamos netrukus po to, kai pradedate naudotis programa. Ji analizuoja turimus duomenis ir, išsikėlus tikslą, suteikia geriausius įrankius jam pasiekti. Šis problemų sprendimo modelis lydi Jus iki galo, o iškilus pristatymo problemai organizacijoje, ją galite išspręsti labai greitai.

Žymiausi kompiuterių dizaino ekspertai sukūrė sąsajos modelį, kurį gali suprasti net pradedantieji, nepaisant pristatymo pramonės sudėtingumo. Naudodami programą galite akimirksniu išsaugoti pristatymo, sunkvežimių, oro, geležinkelių ir multimodalinio transportavimo programas.

Pagrindinis principas kuriant apskaitos programinę įrangą pristatymams vykdyti – labiausiai supaprastintas apskaitos modelis. Programos įsisavinimas nereikalauja jokių specialių įgūdžių, o jos įrankiai yra prieinami visiems.

Nepaisant paprastos apskaitos, integracijos į įmonę schema buvo sukurta pagal meritokratijos sistemą. Kitaip tariant, kiekvienam darbuotojui suteikiamas atskiras vartotojo vardas ir slaptažodis. Tačiau jo paskyros parinktys priklauso tik nuo to, kokias pareigas jis užima. Taip išlaikomas valdymo apskaitos nuoseklumas visais lygiais ir nė vienas varžtelis nelieka be tinkamos kontrolės.

Unikali galimybė pranešti klientams ir partneriams naudojant balso robotą. Taip pat galite siųsti masinius laiškus el. paštu, įprastas žinutes, Viber Messenger.

Vartotojai gali suskirstyti klientus į savo kategorijas, kad su jais būtų daug lengviau bendrauti. Tačiau šablonui buvo sukurtos standartinės kategorijos: partneris, problema ir VIP. Visiška pristatymų kontrolė kiekviename apskaitos verslo etape. Dabar dokumentus galite saugoti skaitmeniniu būdu. Tai daug patogiau saugojimo ir tiesioginio darbo požiūriu, nes nebereikia ieškoti norimo dokumento tarp daugybės popierių biure. Viskas paprasta ir prieinama. Jei pagrindinio lango išvaizda nuobodi, meniu dizainą galima bet kada pakeisti. Tam yra tūkstantis skirtingų temų, kurias turite laiko įvertinti per ilgą kampaniją su apskaitos programine įranga. Perėjimo modulyje pateikiamas visas jūsų organizacijos transporto priemonių sąrašas. Šiame sąraše pateikiama išsami informacija apie kiekvieną mašiną. Naudodami pagrindinius langus galite daug greičiau deleguoti užduotis. Specialiame dokumente saugoma informacija apie kiekvieno darbuotojo pareigas. Išsaugojęs kažkam naują užduotį, jis beveik akimirksniu pamato iššokantį langą savo kompiuterio ekrane. Galima aprašyti visus privalumus, kuriuos įgijote labai ilgai naudodamiesi mūsų apskaitos programine įranga, tačiau pilnos knygos neužtenka. Vietoj to patikrinkite jo efektyvumą atsisiųsdami demonstracinę versiją. Pristatymas bus daug geresnis. USU Software sistemos programa yra raktas į sėkmę siuntų pristatymo apskaitos srityje.