Keleivių pervežimo automatizavimas
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Keleivių pervežimo automatizavimas

Keleivių pervežimo automatizavimas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite keleivių pervežimo automatiką

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Tinkamai atliktas keleivių vežimo automatizavimas yra būtinas uždavinys, kuris atsiperka ilguoju ir vidutiniu laikotarpiu. Norint realizuoti automatizavimą, būtina naudoti modernią programinę įrangą, atitinkančią logistikos paslaugų srityje nustatytas normas ir kokybės standartus. „Universal Accounting System“ – ekspertų komanda, patyrusi kuriant pažangius programinės įrangos produktus, atkreipia jūsų dėmesį į naudingą programinę įrangą, galinčią susidoroti su biuro darbo optimizavimu bet kurioje transporto ir transporto organizacijoje.

Jei vykdomas keleivių vežimo automatizavimas, programa turi atitikti tam tikrus siūlomų galimybių kokybės ir lygio reikalavimus. Pavyzdžiui, programinė įranga turi būti daugiafunkcė ir tuo pačiu specializuota išspręsti tam tikrą užduočių rinkinį. Į tokį programinį sprendimą jūsų dėmesį atkreipia Universali apskaitos sistema (arba tiesiog USU).

Geriausias sprendimas keleivių vežimo automatizavimui – mūsų įmonės programinė įranga. Naudojant šią programinę įrangą, vyksta laipsniškas darbo pasidalijimas. Pirmiausia tarp darbuotojų ir kompiuterio, o paskui tarp įmonės darbuotojų. Paslauga atlieka sudėtingiausias, įprastas užduotis, kurioms atlikti darbuotojui reikia daug laiko. Ir programa puikiai susidoroja su tokiomis užduotimis. Taip pat greičiau ir daug tiksliau nei vadovai atlieka priskirtas užduotis.

Jei keleivių vežimo apskaitos automatizavimas atliekamas naudojant programą Universalioje apskaitos sistemoje, darbuotojai pradeda kur kas geriau atlikti savo pareigas. Kiekvienas operatorius turi tam tikrą užduočių rinkinį, atitinkantį jo profilį. Ji neturi prieigos prie kitų informacijos sektorių, kurių peržiūrėti ir redaguoti neturi teisės. Todėl tarp darbuotojų vyksta darbo pasidalijimas. Be to, kiekvienas administratorius gali pasiekti informaciją tam tikru formatu. Todėl paprasti darbuotojai negalės peržiūrėti finansinių, apskaitos ir apskaitos ataskaitų. Įmonės, vykdančios keleivių vežimo automatizavimą, valdymas turės neribotą prieigą prie visų duomenų vientisumo.

Keleivių vežimo automatizavimo įrankis yra patogus ir praktiškas įrankis, leidžiantis padidinti bendrą įmonės personalo efektyvumą. Logistikos įmonei pradėjus eksploatuoti automatizavimo programinę įrangą, klientų pasitikėjimas gerokai padidės. Taip yra dėl aukšto aptarnavimo lygio, nes pradėjus naudotis mūsų programine įranga, teikiamų paslaugų lygis gerokai pagerėja. Darbuotojams lieka daugiau laisvo laiko, kad būtų užtikrintas individualus požiūris į klientų poreikius. Visi biuro darbo metu atliekami sandoriai atliekami efektyviau ir tiksliau.

Automatizuojant keleivių vežimą programa perima didžiąją dalį skaičiavimų, skaičiavimų, bilietų kainų ir kitų sudėtingų procesų, atlaisvindama darbo jėgos išteklius. Nuo varginančių ir rutininių darbų išsivadavę darbuotojai labiau atsiduoda įmonei, turi pakankamai laiko tobulėti profesinėje srityje ir gauti daug daugiau priedų. Taigi verslo klimatas versle keičiasi į gerąją pusę, o kartu ir paslaugų lygis auga eksponentiškai.

Keleivių pervežimo automatizavimo iš Universaliosios apskaitos sistemos įrankis padės atspausdinti bet kokį dokumentą, tiek sukurtą logistikos komplekse, tiek importuotą iš išorės. Programa netrukdys importuoti informaciją standartinių „Office“ programų formatais. Priemonė lengvai atpažįsta Excel ir Word formatus bei kitas standartines biuro programas. Keleivių pervežimas bus atliktas laiku ir keleiviai bus patenkinti.

Transporto programa leidžia sekti tiek kurjerių pristatymą, tiek maršrutus tarp miestų ir šalių.

Kiekvieno skrydžio įmonės išlaidų ir pelningumo stebėjimas leis laivybos kompanijai užsiregistruoti USU programoje.

Logistikos programa leidžia sekti prekių pristatymą tiek miesto, tiek tarpmiestiniame transporte.

USU įmonės logistikos programinė įranga apima visų reikalingų ir aktualių įrankių rinkinį pilnai apskaitai.

Stebėkite prekių pristatymą naudodami USU pažangią programą, kuri leis teikti pažangias ataskaitas įvairiose srityse.

Vežėjams programa leidžia stebėti ir kiekvienoje kelionėje sugaištą laiką, ir kiekvieno vairuotojo kokybę apskritai.

Programa skrydžiams iš Universaliosios apskaitos sistemos leidžia vienodai efektyviai atsižvelgti į keleivių ir krovinių srautus.

Krovinių gabenimo programa padės efektyvinti tiek įmonės didžiąją knygą, tiek kiekvieną skrydį atskirai, o tai leis sumažinti išlaidas ir išlaidas.

Prekių judėjimo iš Universaliosios apskaitos sistemos programa leis vesti maršrutų ir jų pelningumo apskaitą bei bendrus įmonės finansinius reikalus.

Logistikos automatizavimas leidžia tiksliai paskirstyti išlaidas ir nustatyti metų biudžetą.

Krovinių gabenimo programa iš USU leidžia automatizuoti siuntimo ir užsakymų valdymo programų kūrimą.

Programa gali sekti vagonus ir jų krovinius kiekvienam maršrutui.

Stebėkite krovinių gabenimą naudojant modernią, plataus funkcionalumo apskaitos sistemą.

USU programa turi plačiausias galimybes, tokias kaip visos įmonės didžioji knyga, individuali kiekvieno užsakymo apskaita ir siuntėjo efektyvumo sekimas, konsolidavimo apskaita ir daug daugiau.

Logistikams programa leis vesti apskaitą, valdyti ir analizuoti visus logistikos įmonėje vykstančius procesus.

Konsolidavimo programa padės optimizuoti prekių pristatymą į vieną tašką.

Lengvai tvarkykite apskaitą logistikos įmonėje dėl plačių galimybių ir patogios USU programos sąsajos.

USU logistikos programinė įranga leidžia stebėti kiekvieno vairuotojo darbo kokybę ir bendrą pelną iš skrydžių.

Lanksčių ataskaitų teikimo analizė užtikrins, kad ATP programa turi platų funkcionalumą ir didelį patikimumą.

Vagonų programa leidžia sekti tiek krovinių vežimą, tiek keleivių skrydžius, taip pat atsižvelgiama į geležinkelio ypatybes, tokias kaip vagonų numeracija.

Transporto priemonių apskaitą logistikoje galite atlikti naudodami modernią USU programinę įrangą.

Transporto automatizavimas naudojant Universaliosios apskaitos sistemos programinę įrangą optimizuos tiek degalų sąnaudas, tiek kiekvienos kelionės pelningumą, tiek bendrą logistikos įmonės finansinę veiklą.

Stebėkite krovinių srautus naudodami modernią programinę įrangą, kuri leidžia greitai sekti tiek kiekvieno pristatymo įvykdymo greitį, tiek tam tikrų maršrutų ir krypčių pelningumą.

Transporto skaičiavimo programos leidžia numatyti maršruto kainą ir apytikslį pelningumą.

Prekėms programa leis kontroliuoti logistikos procesus ir pristatymo greitį.

Jei įmonei reikia tvarkyti prekių apskaitą, USU įmonės programinė įranga gali pasiūlyti tokį funkcionalumą.

Krovinių automatizavimas naudojant programą padės greitai atspindėti statistiką ir našumą teikiant ataskaitas kiekvienam vairuotojui už bet kurį laikotarpį.

Šiuolaikinės logistikos programos reikalauja lanksčios funkcionalumo pilnai apskaitai ir ataskaitoms teikti.

Norint visapusiškai stebėti darbo kokybę, būtina sekti transporto įmones, kurios naudoja programinę įrangą, kuri užtikrins sėkmingiausių darbuotojų apdovanojimą.

Transporto grafike galima atsižvelgti tiek į krovinių, tiek į keleivių maršrutus.

Bet kuri logistikos įmonė turės sekti savo transporto priemonių parką naudodama plataus funkcionalumo transporto ir skrydžių apskaitos sistemą.

Krovinių gabenimo programa padės optimizuoti išlaidas ir stebėti vairuotojų efektyvumą kiekviename maršrute.

Prekių pristatymo kokybės ir greičio stebėjimas suteikia programą ekspeditoriui.

Eismo valdymo programa leidžia sekti ne tik krovinius, bet ir keleivių maršrutus tarp miestų ir šalių.

Kelių transporto valdymas naudojant Universalią apskaitos sistemą leidžia optimizuoti visų maršrutų logistiką ir didžiąją knygą.

Programuota apskaita logistikoje yra būtinybė šiuolaikinei įmonei, nes leidžia optimizuoti daugumą įprastų procesų net ir mažame versle.

Šiuolaikinė transporto apskaitos programa turi visą logistikos įmonei reikalingą funkcionalumą.

Išplėstinė siuntimo apskaita leidžia sekti daugybę sąnaudų faktorių, leidžiančių optimizuoti išlaidas ir padidinti pajamas.

Greitai ir patogiai sekkite krovinių pervežimą modernios sistemos dėka.

Patogiausias ir suprantamiausias pervežimo organizavimo grafikas iš USU įmonės leis verslui sparčiai vystytis.

Krovinių gabenimo įmonių apskaita gali būti atliekama daug efektyviau naudojant USU modernią patentuotą programinę įrangą.

Šiuolaikiniam logistikos verslui transporto automatizavimas yra būtinas, nes naudojant naujausias programines sistemas sumažės išlaidos ir padidės pelnas.

Patobulinta krovinių gabenimo apskaita leidžia sekti užsakymų atlikimo laiką ir kaštus, o tai teigiamai veikia bendrą įmonės pelną.

Automatizuotos pervežimų valdymo sistemos, įvairūs apskaitos metodai ir platus ataskaitų teikimas leis Jūsų verslui vystytis efektyviau.

Logistikos maršrutuose transportavimo apskaita naudojant programą labai palengvins eksploatacinių medžiagų apskaičiavimą ir padės kontroliuoti užduočių atlikimo laiką.

Utilitarinis keleivių vežimo automatizavimo kompleksas iš Universalios apskaitos sistemos atpažįsta tokią įrangą kaip internetinės kameros.

Profilio nuotraukas galite kurti neišeidami iš darbo vietos. Nereikia vadovauti fotostudijai ar siųsti klientų ir darbuotojų į tam skirtą saloną.

Be internetinės kameros palaikymo ir dokumentų spausdinimo, siekiant sukurti konsoliduotą klientų bazę, galima naudoti pagalbinę keleivių pervežimo automatizavimo programą, susijusią su keleiviais ir kroviniais.

Daug filialų skirtinguose miestuose ar šalyse turinčios programos keleivių vežimo automatizavimo funkcija, informacijos sujungimo į integruotą tinklą funkcija leidžia vadovams dirbti su visa informacija.

Kiekvienas keleivių vežimo automatizavimo programoje dirbantis logistikos vadybininkas savo neatidėliotinas užduotis galės atlikti tiek laiku, tiek tiksliai.

Įvesdamas informaciją apie savo specialybę darbuotojas gauna pagalbą iš prašymo. Programa Universalioje apskaitos sistemoje suteikia specialią funkciją: operatoriui pradėjus vesti informaciją į pildomus laukelius, programėlėje rodomi panašūs teiginiai, kuriuos galite pasirinkti ir nepildyti viso laukelio.

Keleivių vežimo automatikos kompleksu iš USU paprasta naudotis. Galite greitai ir paprastai pridėti naują klientą ir susikurti jam paskyrą, kurioje būtų įtraukta visa reikalinga informacija.

Į savo kliento paskyrą galite įtraukti nuskaitytus vaizdus, vaizdus, dokumentus ir kitus failus.

Paskyra kuriama ne tik klientams. Kiekvienas keleivių tranzito automatizavimo programos operatorius turi asmeninę paskyrą. Be to, taip pat rengiami rangovų akademiniai įrašai.

Programinė įranga, skirta automatizuoti keleivių judėjimo procesus iš Universaliosios apskaitos sistemos, padės vadovams sekti keleivių vežimo maršrutą ir suprasti, kada ir kur bus transporto priemonė.

Be keleivių srauto stebėjimo, galite dirbti ir su krovinių judėjimu. Automatizavimo programinės įrangos universalumas leidžia ją įdiegti bet kurioje organizacijoje, užsiimančioje logistika.

Automatizuojant keleivių vežimą būtina atsižvelgti į daugybę keleivių vežimo įmonėms keliamų reikalavimų.

Naujos kartos keleivių vežimo automatizavimo įrankis iš Universaliosios apskaitos sistemos bus puikus pagalbininkas optimizuojant biuro darbo procesus logistikoje. Keleiviai bus patenkinti.

Dėl keleivių judėjimo procesų automatizavimo keleiviai į paskirties vietas bus pristatyti laiku.

Pasirinkę mūsų įrankį keleivių tranzito automatizavimui iš USU, gausite puikiai veikiantį programinės įrangos paketą, kuris padės vežti keleivius su minimaliomis išlaidomis.

Kompanija USU, kurianti pažangius programinės įrangos sprendimus, kviečia įsigyti mūsų programinę įrangą biuro automatizavimui logistikoje ir gauti dvi valandas visiškai nemokamai!