Keleivių ir krovinių vežimo apskaita
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Keleivių ir krovinių vežimo apskaita

Keleivių ir krovinių vežimo apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite keleivių ir prekių pervežimo apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Perėjimas prie transporto automatizavimo tampa būtina šiuolaikinių verslo būdų dalimi, būtent šis būdas leidžia gerokai palengvinti operatorių, logistikų ir vairuotojų veiklą. Tuo pačiu metu visur reikalinga integruota apskaitos sistema, nesvarbu, koks transportas, ar tai būtų krovinių ar keleivių judėjimas. Tik modernių technologijų naudojimas padės verslininkams efektyviau vykdyti logistikos veiklą su minimaliomis pastangomis, laiko ir pinigų sąnaudomis kontrolės procesuose. Svarbiausia pasirinkti tinkamiausią keleivių ir krovinių pervežimo programą, kuri iš karto atsiskaitys ir nereikalaus didelių investicijų į jos įgyvendinimą. Sukūrėme aplikacijos versiją, kuri gali patenkinti visus verslo savininkų poreikius, imtis diegimo, konfigūravimo ir priežiūros – Universali apskaitos sistema.

Pasirinkę mūsų aplikaciją, gausite daugiafunkcį personalo valdymo įrankį, keleivių, krovinių judėjimo stebėjimą esamu transporto priemonės buvimo vietos režimu, tinkamiausios programos ir krypčių parinkimą, naujų klientų pritraukimą. Nuo tada, kai įdiegiate programinę įrangą, galite pamiršti apie įmonės išteklių valdymo ir bendravimo su klientais sudėtingumą. USU programinės įrangos platformos struktūra – tai funkcijų rinkinys, galintis visiškai koreguoti organizacijos išteklių apskaitą. Toks požiūris bus platforma, kurioje kuriami planai, galintys plėtoti verslą, laiku atnaujinti automobilių parką ir įgyvendinti didelio masto renginius. Sukurta CRM sistema padės palengvinti bendradarbiavimą su keleiviais, nes transporto įmonės pasirinkimas priklauso nuo paslaugų kokybės ir požiūrio į transportą.

Dažnai vyrauja nuomonė, kad keleivių ir krovinių vežimo apskaitos sistema reikalinga tik valdymui, tačiau programą sukūrėme taip, kad atitiktų įmonių savininkų, darbuotojų ir paslaugų vartotojų poreikius. Kiekviena iš šių kategorijų suras ir įgyvendins daugybę tinkamų kasdieniam darbui būtinų funkcijų, kurios vėliau turės įtakos produktyvumo rodiklių gerinimui ir netiesiogiai atleis klientus nuo įprastų veiksmų, kurie bus labiau atspindėti. Taigi keleiviai galės įvertinti savo galimybes greitai gauti informaciją ir užsisakyti bilietus, o krovinių savininkai visada žinos transporto priemonės buvimo vietą ir vežimo eigą. Sistemos vartotojai kur kas greičiau pradės priimti paraiškas, kurti lydinčius dokumentus ir reaguoti į force majeure situacijas. Direkcija turės visavertį įrankių komplektą, kuris, kiekvienam skyriui teisingai ir laiku atlikus savo užduotį, taps pagrindu suvienyti visas įmonės struktūras į vieną mechanizmą. Jei anksčiau tokie žodžiai skambėjo kaip nepasiekiama utopija, tai su mūsų USU praktika jie taps realybe verslo pasaulyje.

Programinė konfigūracija dėl savo universalumo galės valdyti buhalterinę apskaitą, sandėlį, sukurti tokią keleivių vežimo bei žaliavų, prekių ir kitų prekių pervežimo apskaitos sistemą. Be to, galite konfigūruoti darbuotojų atlyginimo skaičiavimo algoritmus, stebėti darbuotojų lankomumą ir integruotis su organizacijos svetaine. Pagrindinis funkcijų rinkinys apima įvairių ataskaitų rengimą pagal bet kokius reikalaujamus kriterijus. Šios ataskaitos padės vadovybei priimti pagrįstus, gerai apgalvotus ir tinkamus sprendimus, nes pagrindinė informacija yra nuolat analizuojama ir tikrinama pagal suplanuotus rodiklius automatiniu režimu. Daugiafunkcinis informacinis kompleksas ne tik atliks statistiką, bet ir fiksuos ją, vaizdine forma rodydamas diagramas ar grafikus, kurie leis vaizdingiau įsivaizduoti esamą dinamiką.

Mūsų programinės įrangos kūrimu gali naudotis bet kuri įmonė, dėl nustatymų lankstumo ir galimybės prisitaikyti prie bet kokios konkretaus darbo ypatybės, kliento pageidavimų. Galima konfigūruoti tiek miesto, tiek tarptautinį transportą, o keleivių vežimo ir įvairių rūšių prekių pristatymo apskaitos sistema pravers transporto, logistikos, transporto, kurjerių organizacijoms. Naudotojai funkciniais įrankiais galės sudaryti planus, planuoti įmonės vagonų darbą, organizuoti tiesioginius skrydžius, sutvarkyti techninę situaciją prieš paskelbiant apie maršrutą. Mūsų programuotojų sukurta transporto priemonių parko judėjimui apskaičiuoti, aplikacija apima tiek informacines, tiek analitines funkcijas su automatinio valdymo elementais, tačiau tuo pačiu išlieka paprasta ir patogi kasdieniame darbe. USU dėka galėsite kompetentingai prognozuoti verslo procesus prieš kelis mėnesius. Bet kokiu atveju mes jums paruošime unikalų projektą, kuriame bus tik funkcijos, kurios bus naudingos jūsų organizacijoje. Dėl to jūs gausite valdomą, patikimą ir skaidrų verslą!

Programa gali sekti vagonus ir jų krovinius kiekvienam maršrutui.

USU programa turi plačiausias galimybes, tokias kaip visos įmonės didžioji knyga, individuali kiekvieno užsakymo apskaita ir siuntėjo efektyvumo sekimas, konsolidavimo apskaita ir daug daugiau.

Krovinių automatizavimas naudojant programą padės greitai atspindėti statistiką ir našumą teikiant ataskaitas kiekvienam vairuotojui už bet kurį laikotarpį.

USU logistikos programinė įranga leidžia stebėti kiekvieno vairuotojo darbo kokybę ir bendrą pelną iš skrydžių.

Vežėjams programa leidžia stebėti ir kiekvienoje kelionėje sugaištą laiką, ir kiekvieno vairuotojo kokybę apskritai.

Stebėkite krovinių gabenimą naudojant modernią, plataus funkcionalumo apskaitos sistemą.

Transporto automatizavimas naudojant Universaliosios apskaitos sistemos programinę įrangą optimizuos tiek degalų sąnaudas, tiek kiekvienos kelionės pelningumą, tiek bendrą logistikos įmonės finansinę veiklą.

Lanksčių ataskaitų teikimo analizė užtikrins, kad ATP programa turi platų funkcionalumą ir didelį patikimumą.

Logistikams programa leis vesti apskaitą, valdyti ir analizuoti visus logistikos įmonėje vykstančius procesus.

Kiekvieno skrydžio įmonės išlaidų ir pelningumo stebėjimas leis laivybos kompanijai užsiregistruoti USU programoje.

Norint visapusiškai stebėti darbo kokybę, būtina sekti transporto įmones, kurios naudoja programinę įrangą, kuri užtikrins sėkmingiausių darbuotojų apdovanojimą.

Šiuolaikiniam logistikos verslui transporto automatizavimas yra būtinas, nes naudojant naujausias programines sistemas sumažės išlaidos ir padidės pelnas.

Šiuolaikinė transporto apskaitos programa turi visą logistikos įmonei reikalingą funkcionalumą.

Transporto priemonių apskaitą logistikoje galite atlikti naudodami modernią USU programinę įrangą.

Šiuolaikinės logistikos programos reikalauja lanksčios funkcionalumo pilnai apskaitai ir ataskaitoms teikti.

Greitai ir patogiai sekkite krovinių pervežimą modernios sistemos dėka.

Prekių judėjimo iš Universaliosios apskaitos sistemos programa leis vesti maršrutų ir jų pelningumo apskaitą bei bendrus įmonės finansinius reikalus.

Patogiausias ir suprantamiausias pervežimo organizavimo grafikas iš USU įmonės leis verslui sparčiai vystytis.

Prekių pristatymo kokybės ir greičio stebėjimas suteikia programą ekspeditoriui.

Krovinių gabenimo programa padės efektyvinti tiek įmonės didžiąją knygą, tiek kiekvieną skrydį atskirai, o tai leis sumažinti išlaidas ir išlaidas.

Transporto skaičiavimo programos leidžia numatyti maršruto kainą ir apytikslį pelningumą.

Bet kuri logistikos įmonė turės sekti savo transporto priemonių parką naudodama plataus funkcionalumo transporto ir skrydžių apskaitos sistemą.

Lengvai tvarkykite apskaitą logistikos įmonėje dėl plačių galimybių ir patogios USU programos sąsajos.

USU įmonės logistikos programinė įranga apima visų reikalingų ir aktualių įrankių rinkinį pilnai apskaitai.

Eismo valdymo programa leidžia sekti ne tik krovinius, bet ir keleivių maršrutus tarp miestų ir šalių.

Logistikos automatizavimas leidžia tiksliai paskirstyti išlaidas ir nustatyti metų biudžetą.

Programuota apskaita logistikoje yra būtinybė šiuolaikinei įmonei, nes leidžia optimizuoti daugumą įprastų procesų net ir mažame versle.

Transporto grafike galima atsižvelgti tiek į krovinių, tiek į keleivių maršrutus.

Programa skrydžiams iš Universaliosios apskaitos sistemos leidžia vienodai efektyviai atsižvelgti į keleivių ir krovinių srautus.

Krovinių gabenimo įmonių apskaita gali būti atliekama daug efektyviau naudojant USU modernią patentuotą programinę įrangą.

Stebėkite prekių pristatymą naudodami USU pažangią programą, kuri leis teikti pažangias ataskaitas įvairiose srityse.

Išplėstinė siuntimo apskaita leidžia sekti daugybę sąnaudų faktorių, leidžiančių optimizuoti išlaidas ir padidinti pajamas.

Krovinių gabenimo programa iš USU leidžia automatizuoti siuntimo ir užsakymų valdymo programų kūrimą.

Transporto programa leidžia sekti tiek kurjerių pristatymą, tiek maršrutus tarp miestų ir šalių.

Vagonų programa leidžia sekti tiek krovinių vežimą, tiek keleivių skrydžius, taip pat atsižvelgiama į geležinkelio ypatybes, tokias kaip vagonų numeracija.

Konsolidavimo programa padės optimizuoti prekių pristatymą į vieną tašką.

Patobulinta krovinių gabenimo apskaita leidžia sekti užsakymų atlikimo laiką ir kaštus, o tai teigiamai veikia bendrą įmonės pelną.

Krovinių gabenimo programa padės optimizuoti išlaidas ir stebėti vairuotojų efektyvumą kiekviename maršrute.

Logistikos maršrutuose transportavimo apskaita naudojant programą labai palengvins eksploatacinių medžiagų apskaičiavimą ir padės kontroliuoti užduočių atlikimo laiką.

Automatizuotos pervežimų valdymo sistemos, įvairūs apskaitos metodai ir platus ataskaitų teikimas leis Jūsų verslui vystytis efektyviau.

Logistikos programa leidžia sekti prekių pristatymą tiek miesto, tiek tarpmiestiniame transporte.

Kelių transporto valdymas naudojant Universalią apskaitos sistemą leidžia optimizuoti visų maršrutų logistiką ir didžiąją knygą.

Prekėms programa leis kontroliuoti logistikos procesus ir pristatymo greitį.

Jei įmonei reikia tvarkyti prekių apskaitą, USU įmonės programinė įranga gali pasiūlyti tokį funkcionalumą.

Stebėkite krovinių srautus naudodami modernią programinę įrangą, kuri leidžia greitai sekti tiek kiekvieno pristatymo įvykdymo greitį, tiek tam tikrų maršrutų ir krypčių pelningumą.

Keleivių ir krovinių vežimo apskaitos programinės įrangos pagalba vartotojas vos keliais paspaudimais galės užregistruoti naują klientą ir paruošti dokumentaciją per kelias sekundes.

Kiekvienam darbuotojui sistemoje bus sukurta paskyra, o prisijungti bus galima tik įvedus asmeninį prisijungimo vardą ir slaptažodžius.

Vadovybė turės prieigą prie visų darbuotojų sąskaitų, o tai reiškia, kad visa įmonės veikla bus skaidri, o atsiliekančius rodiklius, kuriuos reikia koreguoti, bus lengva atpažinti.

USU programos diegimas, konfigūravimas ir palaikymas bus ant mūsų ekspertų pečių, kurių kiekvienas atliekamas nuotoliniu būdu naudojant interneto ryšį.

Statistika, klientai, transporto priemonės, darbuotojai ir kt. Tai taikoma visoms informacinėms duomenų bazėms, įskaitant

Atskira vairuotojų duomenų bazė apima ne tik kontaktinės informacijos registravimą, bet ir visų dokumentų, nuotraukų nuskaitymą, o programinė įranga gali sekti teisių ar draudimo pakeitimo laiką.

Gerai apgalvota ir lengvai išmokstama sąsaja padės efektyviai organizuoti transportavimo klausimus.

Darbuotojai USU aplikacijoje galės įvesti informaciją apie klientus, paslaugas, neribojant kiekio.

Informaciją nesunku rasti dėl gerai apgalvotos kontekstinės paieškos formos.

Bet kokios problemos, kylančios dėl transportavimo, bus išspręstos nedelsiant, o maršrutas gali būti keičiamas arba keičiamas judėjimo metu pagal esamą situaciją.

Mūsų keleivių ir krovinių vežimo apskaitos sistemos privalumas – galimybė organizuoti vagonų techninę būklę įmonės balanse.

Struktūrizuotas žmonių ar prekių pervežimo kaštų, materialinių vertybių skaičiavimo mechanizmas, leis programai automatiškai apskaičiuoti ir nustatyti vėlesnį pelną.

Programinė įranga leidžia konsoliduoti prekes iš skirtingų užsakymų, tačiau turėdama bendrą pristatymo kryptį taupo laiką ir maksimaliai išnaudoja vietą automobiliuose.

Personalo kontrolės funkcija bus naudinga direktoratui dėl kiekvieno USU vartotojo produktyvumo ir kompetentingo darbo grafiko valdymo.

Dokumentų srauto automatizavimas ne tik pašalins netikslumų galimybę, bet ir atleis darbuotojus nuo įprastų darbų.

Programinės įrangos konfigūracija reguliuoja visas išlaidas, įskaitant išlaidas kuro ištekliams, taip padidindamas teikiamų paslaugų pelningumą.

Nuolatinė vykdomų logistikos procesų kokybės apskaita padės pagerinti sandorio šalių lojalumo lygį ir padidinti konkurencinio pranašumo lygį!