Automatizuotas transporto ir keleivių srautų valdymas
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Automatizuotas transporto ir keleivių srautų valdymas

Automatizuotas transporto ir keleivių srautų valdymas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite automatizuotą transporto ir keleivių srauto valdymą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatinis transporto ir keleivių srautų valdymas turi būti atliktas efektyviai ir tiksliai modernioje programoje Universali apskaitos sistema, kuri turi daugybę unikaliausių ir mūsų laikų reikalavimus atitinkančių galimybių. Automatinį transporto ir keleivių srauto valdymą palengvins esamų verslo procesų automatizavimas, per kurį automatiškai pereisite bet kokį dokumentų kūrimo ir ataskaitų teikimo procesą. Bet koks transportas, ypač kai kalbama apie keleivių vežimą, yra padidinto pavojaus transporto priemonė, kuriai važiuojant Jums reikės visapusiškos ir kokybiškos transporto priemonės techninės būklės kontrolės. Automatiniam valdymui reikalingas daugiafunkciškumas, būtent tai ir turi programa Universali apskaitos sistema, prie kurios kūrimo metu dirbo pagrindiniai mūsų ekspertai. Kiekvienam vežimui duomenų bazėje bus sukurta asmeninė kortelė su visa informacija apie transporto priemonės techninį aprašymą ir būklę bei sunaudotų degalų ir tepalų kiekį tam tikra tvarka. Kiekvienas keleivių vežimas turi būti vykdomas su visa atsakomybe už vežimą ir turi būti reguliuojamas darbuotojų, atsakingų už Universaliosios apskaitos sistemos programą ir einamuosius procesus. Apie USU bazę turėtų pagalvoti įvairaus dydžio verslo atstovai – tiek startuoliai, tiek dideli tinklo gigantai, nes programinė įranga galės palaikyti absoliučiai bet kokio skaičiaus filialų darbą. Geriausiai Universalios apskaitos sistemos programą galėsite suprasti įsigiję atsisiųstą bandomąją programinės įrangos demonstracinę versiją, kuri leis suprasti visą situaciją funkcionalumo požiūriu. USU duomenų bazėje turėtų būti vykdoma automatinė transporto ir keleivių srauto kontrolė, karts nuo karto nepamirštant apie informacijos saugumą ir perstatant ją į konkretų nustatymą tam skirtoje vietoje. Mūsų įmonės darbuotojai visada galės padėti išspręsti sudėtingas verslo problemas, susijusias su ataskaitų teikimu ir pirminės dokumentacijos formavimu, paaiškindami, kaip teisingai dirbti su skaičiavimais ir analize programinėje įrangoje. USU duomenų bazėje galima patobulinti funkcionalumą, įdiegiant papildomas funkcijas, kurios bus sukurtos tiksliai pagal Jūsų darbo profilio ypatybes, aptartas su mūsų ekspertais. Automatizuota programinė įranga orientuota į kiekvieną klientą ir sukuria reikšmingą konkurencinį pranašumą kitoms programinės įrangos kūrimo ir kūrimo įmonėms. Universaliosios apskaitos sistemos programoje visi su šiais procesais susiję organizacijos padaliniai savo verslo veikloje vadovausis automatiniu pervežimų ir keleivių srautų valdymu. Įsigiję Universaliosios apskaitos sistemos programinę įrangą užsiimsite automatiniu transporto ir keleivių srauto valdymu bei kokybišku dokumentų srautu ir savo darbuotojų verslo veikla.

USU programa turi plačiausias galimybes, tokias kaip visos įmonės didžioji knyga, individuali kiekvieno užsakymo apskaita ir siuntėjo efektyvumo sekimas, konsolidavimo apskaita ir daug daugiau.

Transporto automatizavimas naudojant Universaliosios apskaitos sistemos programinę įrangą optimizuos tiek degalų sąnaudas, tiek kiekvienos kelionės pelningumą, tiek bendrą logistikos įmonės finansinę veiklą.

Šiuolaikinės logistikos programos reikalauja lanksčios funkcionalumo pilnai apskaitai ir ataskaitoms teikti.

Vežėjams programa leidžia stebėti ir kiekvienoje kelionėje sugaištą laiką, ir kiekvieno vairuotojo kokybę apskritai.

Logistikos programa leidžia sekti prekių pristatymą tiek miesto, tiek tarpmiestiniame transporte.

Transporto programa leidžia sekti tiek kurjerių pristatymą, tiek maršrutus tarp miestų ir šalių.

Prekių judėjimo iš Universaliosios apskaitos sistemos programa leis vesti maršrutų ir jų pelningumo apskaitą bei bendrus įmonės finansinius reikalus.

Programa skrydžiams iš Universaliosios apskaitos sistemos leidžia vienodai efektyviai atsižvelgti į keleivių ir krovinių srautus.

Krovinių gabenimo programa padės optimizuoti išlaidas ir stebėti vairuotojų efektyvumą kiekviename maršrute.

USU įmonės logistikos programinė įranga apima visų reikalingų ir aktualių įrankių rinkinį pilnai apskaitai.

Krovinių gabenimo programa padės efektyvinti tiek įmonės didžiąją knygą, tiek kiekvieną skrydį atskirai, o tai leis sumažinti išlaidas ir išlaidas.

Programuota apskaita logistikoje yra būtinybė šiuolaikinei įmonei, nes leidžia optimizuoti daugumą įprastų procesų net ir mažame versle.

Prekėms programa leis kontroliuoti logistikos procesus ir pristatymo greitį.

Stebėkite krovinių gabenimą naudojant modernią, plataus funkcionalumo apskaitos sistemą.

Konsolidavimo programa padės optimizuoti prekių pristatymą į vieną tašką.

Prekių pristatymo kokybės ir greičio stebėjimas suteikia programą ekspeditoriui.

Stebėkite prekių pristatymą naudodami USU pažangią programą, kuri leis teikti pažangias ataskaitas įvairiose srityse.

Šiuolaikiniam logistikos verslui transporto automatizavimas yra būtinas, nes naudojant naujausias programines sistemas sumažės išlaidos ir padidės pelnas.

Logistikos automatizavimas leidžia tiksliai paskirstyti išlaidas ir nustatyti metų biudžetą.

Kelių transporto valdymas naudojant Universalią apskaitos sistemą leidžia optimizuoti visų maršrutų logistiką ir didžiąją knygą.

Krovinių gabenimo įmonių apskaita gali būti atliekama daug efektyviau naudojant USU modernią patentuotą programinę įrangą.

Kiekvieno skrydžio įmonės išlaidų ir pelningumo stebėjimas leis laivybos kompanijai užsiregistruoti USU programoje.

Norint visapusiškai stebėti darbo kokybę, būtina sekti transporto įmones, kurios naudoja programinę įrangą, kuri užtikrins sėkmingiausių darbuotojų apdovanojimą.

Logistikos maršrutuose transportavimo apskaita naudojant programą labai palengvins eksploatacinių medžiagų apskaičiavimą ir padės kontroliuoti užduočių atlikimo laiką.

Transporto priemonių apskaitą logistikoje galite atlikti naudodami modernią USU programinę įrangą.

Vagonų programa leidžia sekti tiek krovinių vežimą, tiek keleivių skrydžius, taip pat atsižvelgiama į geležinkelio ypatybes, tokias kaip vagonų numeracija.

Krovinių gabenimo programa iš USU leidžia automatizuoti siuntimo ir užsakymų valdymo programų kūrimą.

Logistikams programa leis vesti apskaitą, valdyti ir analizuoti visus logistikos įmonėje vykstančius procesus.

Lengvai tvarkykite apskaitą logistikos įmonėje dėl plačių galimybių ir patogios USU programos sąsajos.

Eismo valdymo programa leidžia sekti ne tik krovinius, bet ir keleivių maršrutus tarp miestų ir šalių.

Transporto skaičiavimo programos leidžia numatyti maršruto kainą ir apytikslį pelningumą.

Patobulinta krovinių gabenimo apskaita leidžia sekti užsakymų atlikimo laiką ir kaštus, o tai teigiamai veikia bendrą įmonės pelną.

Stebėkite krovinių srautus naudodami modernią programinę įrangą, kuri leidžia greitai sekti tiek kiekvieno pristatymo įvykdymo greitį, tiek tam tikrų maršrutų ir krypčių pelningumą.

Transporto grafike galima atsižvelgti tiek į krovinių, tiek į keleivių maršrutus.

Jei įmonei reikia tvarkyti prekių apskaitą, USU įmonės programinė įranga gali pasiūlyti tokį funkcionalumą.

Automatizuotos pervežimų valdymo sistemos, įvairūs apskaitos metodai ir platus ataskaitų teikimas leis Jūsų verslui vystytis efektyviau.

Išplėstinė siuntimo apskaita leidžia sekti daugybę sąnaudų faktorių, leidžiančių optimizuoti išlaidas ir padidinti pajamas.

USU logistikos programinė įranga leidžia stebėti kiekvieno vairuotojo darbo kokybę ir bendrą pelną iš skrydžių.

Bet kuri logistikos įmonė turės sekti savo transporto priemonių parką naudodama plataus funkcionalumo transporto ir skrydžių apskaitos sistemą.

Patogiausias ir suprantamiausias pervežimo organizavimo grafikas iš USU įmonės leis verslui sparčiai vystytis.

Lanksčių ataskaitų teikimo analizė užtikrins, kad ATP programa turi platų funkcionalumą ir didelį patikimumą.

Krovinių automatizavimas naudojant programą padės greitai atspindėti statistiką ir našumą teikiant ataskaitas kiekvienam vairuotojui už bet kurį laikotarpį.

Šiuolaikinė transporto apskaitos programa turi visą logistikos įmonei reikalingą funkcionalumą.

Greitai ir patogiai sekkite krovinių pervežimą modernios sistemos dėka.

Programa gali sekti vagonus ir jų krovinius kiekvienam maršrutui.

Automatizuota programinė įranga laikui bėgant sukurs savo klientų bazę, užpildydama klientų, tiekėjų ir darbuotojų vadovus.

Tą patį krovinį galima pristatyti įvairiais būdais – iš pradžių lėktuvu, o vėliau – automobiliu.

Darbuotojams bus mokama pagal duomenų bazėje sugeneruotą sukauptą darbo užmokestį.

Grynaisiais pinigais ar ne, visada turėsite duomenis apie įvairias lėšas.

Automatizuota programinė įranga sukurs išsamų kreditorių, kurie jums skolingi, vaizdą.

Programa pateiks duomenis apie automatizuotą transporto ir keleivių srauto valdymą.

Kasdien galėsite susidoroti su pakrovimo plano priežiūra ir sudarymu, su valdymą lydinčios informacijos perdavimu.

Sąnaudų kontrolė bus vykdoma generuojant ataskaitas su brangiausių sąnaudų nustatymu, atsižvelgiant į automatinius veiksmus.

Automatizuota programinė įranga generuos ataskaitas su informacija apie dabartinį keleivių vežimą, išryškins labiausiai pageidaujamas vietas ir keleivių srautą.

Darbinė programinės įrangos sąsaja pradžiugins visus norinčius ją įsigyti savo paprastumu ir prieinamumu.

Automatizuota programinė įranga pateiks informaciją apie kiekybines ir finansines transporto ir kontrolės operacijas.

Programoje galėsite automatiškai valdyti visas su laivybos įmone susijusias operacijas su spaustuve.

Visiems užsakymams turėsite visišką transporto vykdymo ir apmokėjimo kontrolę bei automatinį valdymą.

Galite sukurti esamų pristatymų, turinčių vienpusį maršrutą, konsolidavimą.

Automatiškai, tai reiškia automatinį valdymą, turėsite visus reikiamus pirminius dokumentus.