Investicijų valdymo sistema
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Investicijų valdymo sistema

Investicijų valdymo sistema • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Investicijų valdymo sistema – tai specialiai sukurta programa, skirta padėti automatizuoti gamybinę veiklą, siekiant užtikrinti efektyvų esamos įmonės ūkinės ir investicinės veiklos valdymą.

Investicijų valdymo sistema padeda ne tik sukurti visų investicinių procesų valdymo norminę bazę, bet ir sugrupuoti nenutrūkstamą investicijų srautą ir kiekvieną lydėti atskirai.

Investicijų valdymo sistemomis galėsite spręsti problemas ne tik kuriant investicines programas ir praktikas, bet ir įgyvendinant, įgyvendinant projektų planus bei kontroliuojant įmonės patiriamas išlaidas.

Automatizuota sistema atliks pilną monitoringą ir generuos ataskaitas apie investicijų ir projektų įgyvendinimo rezultatus, taip pat išsaugos projektinių sprendimų patirtį ir sukurs jiems archyvinę bazę.

Investicijų valdymo sistemų dėka galite ne tik kurti analitines ataskaitas ir lydėti visus investavimo procesus, bet ir stebėti iš investicinių sutarčių kylančių įsipareigojimų vykdymą bei investicinių planų įgyvendinimą.

Su investicijų valdymo sistema Jūsų investavimo procesas bus sukurtas taip, kad verslo darbuotojai atlikdami visus savo veiksmus laikytųsi aiškios sekos ir griežtai laikytųsi patvirtintų taisyklių bei visos darbo eigos. Ji turėtų būti grindžiama vienoda ir vieninga metodika, atsižvelgiant į bendrus projektų rodiklius.

Naudodami investicijų valdymo sistemą galėsite ne tik konsoliduoti projektų ribas ir naudoti tuos pačius ekonominių duomenų šaltinius, bet ir išmokti neviršyti biudžeto bei supaprastinti patvirtinimo kelią, kad darbas būtų atliktas laiku.

Su automatizuotomis sistemomis ne tik aiškiai nubrėžsite projektų ribas ir detaliai jas suplanuosite, bet ir pasirinksite efektyvius projektų koregavimo būdus.

Investicijų valdymo sistemos dėka galėsite greitai ir ekonomiškai spręsti tokias užduotis kaip finansinių paraiškų ir programų kūrimas ir tvirtinimas, investicijų biudžeto tvirtinimas, programos įgyvendinimo kontrolė ir priėmimas. atsižvelgiama į jo įgyvendinimo metu patirtas išlaidas.

Naudodamiesi investicijų valdymo sistemomis galėsite ne tik sukurti valdymo sistemas taupymo aspektui ir atskiriems jo komponentams, susijusiems su jūsų įmonės užduotimis ir ypatumais, bet ir pasiekti tikrai įspūdingų efektų įgyvendinus savo investicinę veiklą. .

Dirbdami investicijų valdymo programoje galėsite laiku gauti naujausius duomenis apie realią investuoto kapitalo objektų kainą, įvertinti kapitalo apimtis, akimirksniu reaguoti į bet kokius nukrypimus ir pagerinti kokybę. valdymo procesų jūsų įmonėje. grąžinimas ir finansinės programos pakeitimų įtakos numatomai tarifo vertei įvertinimas ...

Automatizavus valdymo sistemas, jums bus daug lengviau priimti pagrįstus valdymo sprendimus renkantis tinkamiausius projektus, sukurti reikiamą mechanizmą, palengvinantį patvirtinimo procedūrų perkėlimą į programas, pasiekti operatyvinę informaciją apie skatinimas. Verslo procesų vertinimas pagal investavimo praktiką ir programas.

Gebėjimas integruoti pramonės finansavimo projektus su projektine įmonės veikla.

Pagrindinių investicijų valdymo sistemos elementų automatizavimas, sudarant susitarimus dėl sąveikos su išorės investuotojais ir inicijuojant pasirinktus projektus.

Duomenų bazės sukūrimas apie pagrindines investicinio objekto charakteristikas, gamybos procesus valdymo metu, organizacinę struktūrą ir darbo dokumentus.

Metodikos taikymas vertinant efektyvumą ir projektų įgyvendinimo bei finansinių išlaidų kontrolę.

Stebėsenos, skirtos numatytiems rodikliams stebėti ir iš jų kylančiam poveikiui įvertinti, parengimas ir įgyvendinimas.

Individualių ekonominių sprendimų kūrimo proceso automatizavimas, taip pat projektinių dokumentų šablonai ir jų pildymo būdas.

Gamybos etapų automatizavimas, kuriuo siekiama žymiai sutaupyti investicijų kaštus.

Automatinis investuoto kapitalo objektų, įrangos ir ilgalaikio turto katalogo tvarkymas.

Aiškiai apibrėžtos įmonės darbuotojų prieigos prie sistemos teisės, atsižvelgiant į jų tarnybinių įgaliojimų apimtį ir materialinės atsakomybės lygį.

Reguliarus analitinių ir statistinių ataskaitų kūrimas.

Automatinis projektų grupavimas ir žmonių, atsakingų už finansinių sprendimų priėmimą, valdžios hierarchija.

Periodinių peržiūrų atlikimas siekiant sumažinti galimybes arba riziką.

Galimybė atlikti integravimo darbus su papildoma technine įranga.

Galimybė išsaugoti informacijos duomenis vėliau juos archyvuojant ir perkelti į kitą elektroninį formatą.

Grafikų, lentelių ir diagramų kūrimas dirbant su investicijų rodikliais.

Automatinė kapitalo objektų pradinių ir likutinių verčių apskaita ir grąžos apskaičiavimas.

Dėl sudėtingo slaptažodžio naudojimo aukštas apsaugos lygis nuo įsilaužimo į sistemos informacijos duomenų bazę grėsmės.

Techninės pagalbos teikimas iš programos kūrėjų, užtikrinantis, kad norimi papildymai būtų pateikti vartotojams.