Finansinių investicijų apskaita ir vertinimas
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Finansinių investicijų apskaita ir vertinimas

Finansinių investicijų apskaita ir vertinimas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite finansinių investicijų apskaitą ir vertinimą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Finansinės investicijos vertybinių popierių rinkoje tampa vis patrauklesne investicijų apyvarta ir sulaukia papildomos finansinio pelno krypties, svarbiausia, kad finansinių investicijų apskaita, vertinimas ir įvertinimas vyktų laiku, laikantis teisės aktų reikalavimų. Akcijų rinka reprezentuoja daugybę sričių ir šiuolaikinių tendencijų, įskaitant pasaulinio vertybinių popierių komplekso pardavimo vertinimą, investicijų koncentraciją ir centralizavimą, perėjimą prie kompiuterizavimo. Dabar, kai duomenų kiekis kasdien didėja, beveik neįmanoma įsivaizduoti investavimo be automatizuotų apskaitos sistemų. Perėjimas prie finansinių indėlių apskaitos automatizavimo padeda ne tik apdoroti neribotą duomenų kiekį, bet ir paspartinti apsikeitimą bei vėlesnio įvertinimo informacijos atnaujinimą. Gebėjimas greitai reaguoti į situacijas investicijų rinkoje leidžia greitai ir pelningai priimti sprendimus investuojant apyvartinį kapitalą. Bet algoritmai ne tik padeda analizuoti informaciją apie vertybinius popierius, turtą ir akcijas, bet ir padeda valdymo veikloje, gerina finansų skyriaus kokybę, tampa visų finansinių projektų dalimi. Yra įvairių tipų aplikacijų, kurios padeda įvertinti investavimo galimybes, reikia apsispręsti, ką norite matyti po įdiegimo. Yra labai specializuotų platformų, kurios gali atlikti nedidelį operacijų rinkinį, ir yra pažangių sistemų, kurios apima ne tik informacijos apdorojimą, bet ir prognozes, pagrįstas visapusiška rodiklių analize. Sudėtingos programos, galinčios automatizuoti ne tik finansinio turto investavimo sritį, bet ir susijusius apskaitos procesus, visus organizacijos veiklos aspektus. Užduočių perkėlimas į algoritmus pagerina valdymo veiklą, suteikia skaidrų finansinės padėties vaizdą bei atskleidžia esamą potencialų įmonės vertinimą.

USU programinės įrangos sistema yra viena iš nedaugelio programų, galinčių suteikti klientui pageidaujamą funkcionalumą. Konfigūracijos lankstumas leidžia pasirinkti tinkamiausią apskaitos parinkčių rinkinį, kad būtų galima atlikti priskirtas vertinimo užduotis, įskaitant investicijų planų svarstymą. USU programinės įrangos programai verslo mastas ir apimtis nėra svarbūs. Kiekvienam klientui taikomas individualus požiūris. Kūrimas paremtas trimis moduliais, kurių paskirtis yra skirtinga, tačiau kartu siekiama išspręsti sudėtingas vertinimo problemas. Sąsajos glaustumas leidžia lengvai įsisavinti programą net vartotojams, kurie neturi ankstesnės patirties su tokiomis sistemomis. USU Software konfigūracija žymiai sumažina finansinių klaidų riziką kuriant finansinius modelius, nes visi algoritmai yra išstudijuoti iki smulkmenų ir veikia jau daugiau nei metus. Programuojant buvo atsižvelgta į analitikų ir ekspertų nuomones, kad aparatinė įranga galėtų įgyvendinti įvairius projektavimo darbus, o tik padėdavo investicinių klausimų vertinime ir apskaitoje. Skaičiuojant ir ruošiant naują projektą, jums nereikia rankiniu būdu atlikti analizės ir kurti struktūros, vidinės formulės ir algoritmai su tuo susidoroja automatiškai. Investicinė veikla, remiantis sukurtais šablonais, sukuriamas naujas modelis, kuriame kai kurios pozicijos užpildomos automatiškai ir vartotojams reikia minimalaus laiko. Kelis kartus sutrumpėjus investicijų projekto kūrimo laikui, sumažėja logistikos ir techninių matavimo, vertinimo ir apskaitos klaidų rizika. Programoje galima ne tik atlikti reikiamus skaičiavimus ir analitinius darbus, bet ir parengti diagramas, verslo plano lenteles, atsižvelgiant į vidinių procesų ypatybes. Vartotojai gali nustatyti dokumentų šablonus, konkrečias užduočių lenteles pagal apskaitos užduotis tik savo įgaliojimų ribose.

USU programinės įrangos konfigūracija padeda apskaityti ir įvertinti finansines investicijas, sukurti profesionalų investicinio projekto finansinį modelį, kuo tiksliau įvertinti riziką, apskaičiuoti kelis scenarijus vienu metu, paruošti vizualinį turinį. ir susijusius dokumentus. Platforma leidžia vienu metu analizuoti kelias verslo plėtros tikslų siekimo galimybes, tai leidžia racionaliai pasirinkti, pasveriant visus privalumus ir trūkumus. Programa padeda įvertinti darbo jėgos maržas kaip rizikos išvestinį pokytį, galintį turėti įtakos reikšmingiems finansinio projekto veiksniams. Skaičiavimai taip pat gali būti susiję su investicijų atsipirkimo periodu, įvertinti bendruosius rodiklius ir pateikti visų investicijų, kurioms naudojamas visas biudžetas, veiklos vertinimą. Sukonfigūravus USU programinę įrangą, galima sukurti efektyvų finansavimo planą, atsižvelgiant į būsimus finansinius poreikius, naudojant finansavimo sąmatų judėjimą per visą planavimo laikotarpį, parenkant išteklius ir didinant finansavimo sąlygas. Dėl to, panaudojus aplikaciją, galima susikurti finansinių ataskaitų kompleksą su rodikliais ir koeficientais, kurie detaliai aprašo visus investicinius projektus. Apskaitos skyrius gali sugeneruoti daug greitesnę pajamų ir pinigų srautų ataskaitą. Įgyvendinamų projektų efektyvumo parametrų nustatymas ir jų apskaita nustatomi vadovaujantis vadovybe, investuotojais ir verslo savininkais. Tai turi būti atskirta, nes vyksta skirtingi procesų dalyvių skirtumai. Visapusiškas požiūris į investicinės veiklos organizavimą padeda visada sekti naujausias tendencijas ir laiku reaguoti į esminius pokyčius. Tam tikru dažnumu vadovybės gaunamose ataskaitose pateikiama informacija apie procesų dinamiką, rodiklius ir parodoma vaizdingesne grafine ar diagrama.

Buhalterinės apskaitos automatizavimas su investicijomis susijusiuose reikaluose atlieka kai kuriuos įprastus, monotoniškus, bet svarbius platformos algoritmų veiksmus, taip sumažindamas darbuotojų krūvį ir gaudamas tikslius skaičiavimų bei dokumentacijos rezultatus. Elektroninis dokumentų valdymas leidžia per kelias sekundes sukurti bet kokią formą naudojant paruoštus šablonus iš duomenų bazės. Visoms operacijoms naudojami katalogai yra importuojami ir užpildomi, o dokumentus ir sutartis galima pridėti prie kiekvieno įrašo, kad būtų lengviau išsaugoti istoriją ir sukurti archyvą. Mūsų plėtra tampa tiek privatūs investuotojai, tiek pramonės asistentai, prekybos įmonės, norinčios investuoti į vertybinius popierius, akcijas, investicinius fondus. Platformos procedūrų diegimą ir konfigūravimą atlieka USU Software ekspertai, jums tereikia prieiti prie kompiuterių.

USU Software programa gali supaprastinti dalykus ir susisteminti visus procesus, kuriuos klientas deklaruoja kreipdamasis sukurti automatizuotą platformą. Vartotojai papildo savo investicinius pasiūlymus, o elektroninis dokumentas atspindi nuskaitytas sutarčių kopijas. Programinė įranga sukuria sąrašą investicinių objektų, kurie registruojami kaip dalis visų akcijų, turto, vertybinių popierių pirkimo priemonių. Ataskaitos kuriamos pagal parametrus, nustatytus atsižvelgiant į tarptautines normas ir standartus, todėl skirtingų šalių vartotojams lengviau suprasti. Jei faktiniuose rodikliuose aptinkami reikšmingi nukrypimai nuo planuotų apimčių, darbuotojo ekrane rodomas atitinkamas pranešimas. Techninės įrangos algoritmai leidžia nustatyti kapitalo investicijų programos įgyvendinimą pagal esamus planus, nurodant visas detales.

Lygiagrečiai su kitais procesais užtikrinama, kad įmonės biudžeto raida būtų kontroliuojama ir investicijų programoje paimtos tikslinės vertės. Nustačius mechanizmą ir vidinius palyginimo parametrus, galima sukurti išsamias ataskaitas ne tik akcininkams, bet ir investuotojams. Prisijungti prie aparatinės įrangos galima tik prisijungus registruotiems vartotojams, slaptažodis įvestas lange paspaudus USU Software spartųjį klavišą. Suderinti mechanizmai programėlėje gali nustatyti problemines sritis esamuose procesuose, įvertinti ir nustatyti naujus augimo taškus bei ieškoti rezervų. Personalo veiksmai suvesti į optimizuotą, vieningą tvarką, tai taikoma ir vertybinių popierių portfeliui, o tai supaprastina valdymą verslo savininkams. Išlaidų lygis ir pajamų detalės gali būti keičiamos, todėl specialistai gali lanksčiai kurti investavimo modelį. Jei faktinis pelnas ar tikslas neatitinka, sukuriama atskira ataskaita, kuri padės nustatyti esminio skirtumo priežastis. Kiekviena dokumento forma yra parengta su organizacijos logotipu ir detalėmis, kurios palengvina vientiso firminio stiliaus ir įvaizdžio kūrimą. Tarptautinė programos versija diegiama nuotoliniu būdu ir vidinės formos bei meniu verčiami į norimą kalbą. Jei prieš įsigydami licenciją norite praktiškai išstudijuoti techninės įrangos galimybes, šiuo atveju turime demonstracinę versiją, nuoroda į ją yra puslapyje.