Kapitalo ir finansinių investicijų apskaita
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Kapitalo ir finansinių investicijų apskaita

Kapitalo ir finansinių investicijų apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite kapitalo ir finansinių investicijų apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kapitalo ir finansinių investicijų apskaita yra būtina bet kokiam verslui, nes visos investicinės veiklos sėkmė priklauso nuo finansinių srautų valdymo kokybės. Verslininkai investuoja savo kapitalą į verslo kūrimą ir plėtrą, o kai uždirba pelną, o atsiradus rizikos draudimo fondams yra linkę juos platinti, paprastai tai yra investicijos į vertybinius popierius, akcijas, tarpusavio investicijas, indėlius ir kt. investicijos. investicijų formos. Tam tikri algoritmai, formulės ir dokumentai naudojami bet kokio užsakymo finansiniams ištekliams apskaityti. Paprastai planuojant ir derinant biudžetą organizacijose dalyvauja finansų skyriaus ar apskaitos skyriaus specialistai, reikia atsižvelgti į daugybę niuansų, skaičiuoti pagal įvairius parametrus. Kalbant apie investicijas, pasirinkti tinkamiausią investavimo variantą nėra lengva, nes reikia įvertinti kiekvienos rūšies pelningumą ir nustatyti kiekvieno projekto trukmę. Kompetentingai valdyti kapitalą gali tik tie vadovai, kurie supranta finansinio verslo modelio kūrimo ypatumus ir tai, kad pinigus geriau skirstyti į kelias kryptis, siekiant sumažinti nuostolių riziką. Prieš keletą metų nebuvo veiksmingos alternatyvos standartinėms išrašoms ir tam tikriems veiksmams paprastoms programoms, tačiau dabar kompiuterinės technologijos pasiekė tokį lygį, kad gali organizuoti integruotą požiūrį į pinigų srautų apskaitos automatizavimą ir įmonės veiklos vykdymą. bet koks kapitalas. bandymas. Teisingai parinkta buhalterinė programa padės suplanuoti visus dokumentus ir skaičiavimus, išlaidas ir konkretaus laikotarpio išteklius, atsižvelgiant į daugybę niuansų, kuriuos visada sunku atspindėti atliekant rankinius skaičiavimus. Sutvarkyta veiklos kontrolės apskaita leidžia daug greičiau pasiekti užsibrėžtus tikslus, o tai savo ruožtu turi įtakos konkurencingumo augimui.

Moderni, unikali plėtra – USU Software sistema gali būti tinkama efektyviam finansinės veiklos sferos valdymui. Šią platformą sukūrė savo srities ekspertai naudodami šiuolaikines technologijas, kurios leido funkcionalumu atspindėti pačių įvairiausių apskaitos priemonių kapitalą. Nepaisant daugybės galimybių, programa buvo sukurta daugiausia dėmesio skiriant paprasčiausiems vartotojams, nes su ja bendrauja visų skyrių darbuotojai, tai yra integruotas požiūris į darbo stebėjimą. Programa gali susitvarkyti finansinę, medžiagų apskaitą, sugaišdama daug mažiau laiko ir išteklių. Paskirstyti kapitalą ir nustatyti perspektyvių investicijų kryptį tampa daug lengviau, nes dauguma operacijų yra automatizuotos, darbuotojams tereikia laiku ir tiksliai įvesti informaciją. Pirmiausia sukuriama nuorodų duomenų bazė sandorio šalims, darbuotojams, įvairiems įmonės ištekliams, kurioje atliekami visi tolesni apskaitos darbai. Lėšų srauto kontrolė pagrindinės įmonės veiklos metu ar iš investicijų vyksta praktiškai nedalyvaujant personalui, o tai reiškia, kad iš akių nepraleidžiamos jokios pareigybės. Svarbu tai, kad pereinant prie automatikos kompiuterio korpuso nereikia atnaujinti, užtenka paprastų, veikiančių kompiuterių. Montavimą atlieka techninio aptarnavimo specialistai, kurie užtikrina greitą perėjimą prie naujo įmonės apyvartinio ir kapitalo apskaitos būdo. Programos įsisavinimas reikalauja minimalaus laiko, pakankamai trumpos meistriškumo klasės, kad būtų galima pradėti naudotis funkcionalumu nuo pirmųjų dienų. Diegimo ir mokymo procesai vykdomi tiesiogiai vietoje arba nuotoliniu būdu per interneto ryšį, kuris patogus geografiškai nutolusioms ar užsienio įmonėms.

USU Software programa padeda atsižvelgti į kapitalo ir finansines investicijas, palaiko operacijas užsienio valiuta, tuo pačiu užtikrindama tiksliausią investicinių projektų kontrolę. Platforma lengvai perveda sumas iš vienos valiutos į kitą, priklausomai nuo esamo valiutos kurso, tuo pačiu kurdama reikiamas ataskaitas. Dažnai įmonės turi kelis padalinius ar filialus, tokiu atveju sukuriama viena žinių bazė, kuri supaprastina kapitalo valdymą ir investicijų paskirstymą pagal parengtą darbų planą. Tik pagrindinį vaidmenį atliekantis administratorius arba paskyros savininkas turi visišką prieigą prie informacijos, kiti vartotojai gali naudotis informacija ir parinktimis pagal savo vietą. Taigi konfidencialūs duomenys yra apsaugoti. Tai labai supaprastina darbą su dokumentais, mokesčių skaičiavimais, buhalteriniais reikalais, programine įranga, įskaitant investicijas į vertybinius popierius. Finansinės operacijos atsispindi bazėje ir nustatymuose, todėl sraute nepraleidžiama nei viena detalė. Bet kuriuo metu galite kurti valdymo ataskaitas ir įvertinti realią situaciją organizacijoje, kapitalo išlaidų ir investicijų būklę. Programa padeda planuoti ir apskaityti verslo operacijas visais verslo aspektais. Elektroninis planuotojas naudingas darbuotojams, kurie visada akimirksniu primena apie svarbų įvykį, susitikimą ar poreikį paskambinti. Radus pareigybes, viršijančias numatytus rodiklius, už šį klausimą atsakingo specialisto ekrane pasirodys pranešimas. Vadovams suteikiama dinamika pajamų, klientų bazės augimo ir kitų svarbių organizacijos veiklos ypatybių atžvilgiu. Analitinės atskaitomybės dėka verslo savininkai gali tiksliai paskirstyti lėšas įvairioms investicijų formoms ir gautus dividendus panaudoti įmonės auginimui.

Universali finansų sistema yra geriausias sprendimas visur, kur reikia organizuoti procesų, kuriems reikia kruopštaus požiūrio ir dėmesio, kontrolę. Platforma saugo prekių, materialinių vertybių apskaitą, fiksuodama pinigines operacijas naudojant sandėlio dienoraštį. Programinė įranga gali atlikti įvairaus sudėtingumo užduotis, įskaitant dokumentų valdymą ir sudėtingus skaičiavimus, planavimą ir prognozavimą. Galima sukurti nestandartinę versiją su papildomu funkcionalumu ir įrangos integravimu, šios galimybės yra už papildomą mokestį nurodant užsakymo metu. Rekomenduojame naudoti vaizdinį pristatymą ir žiūrėti vaizdo įrašą, kuriame parodyta sąsajos struktūra, kad susipažintumėte su kitomis platformos funkcijomis.

USU Software aplikacija organizuoja efektyvų pinigų srautų valdymo mechanizmą, užtikrina įplaukų kontrolę ir registravimą, tvarko einamąjį balansą. Programinė įranga leidžia prekiauti skirtingomis valiutomis, pervesti valiutas iš vienos į kitą, nustatymuose galima pasirinkti pagrindines ir papildomas. Programa yra bendra informacinė sistema, kurioje integruoti įmonės filialai ir padaliniai, tačiau galima apriboti prieigos teises. Integruotas atvejo planavimo asistentas tampa pagrindu laiku atlikti verslo užduotis, o tai reiškia, kad projektai užbaigiami laiku. Kiekvienam įmonės vartotojui ar darbuotojui administratoriai gali gauti analizę ir peržiūrėti tam tikrų parametrų statistiką. Sistemos algoritmai akimirksniu primena, kad užduotį reikia atlikti kuo greičiau, kad išvengtumėte darbo grafiko trikdžių. Įrašus galite vesti iš bet kurios pasaulio vietos, ne tik biure, tereikia interneto ir po ranka nešiojamo kompiuterio, leidžiančio pavaldiniams priskirti užduotis ir stebėti jų įgyvendinimą. Platformos kelių vartotojų formatas leidžia vienu metu prisijungti prie bazės ir vykdyti aktyvią veiklą neprarandant greičio. Nustačius kiekvieno darbuotojo matomumo sritį, galima nustatyti jo autoritetą ir apriboti asmenų, turinčių prieigą prie oficialios informacijos, ratą. Investicijų ir organizacijos kapitalo valdymo automatizavimas padeda sumažinti rizikas ir klaidas, netikslumus ir nekvalifikuotus darbuotojų veiksmus. Programinės įrangos konfigūracija padeda analizuoti, planuoti ir prognozuoti veiklą pelno ir sąnaudų kontekste. Kiekvienas personalo judesys ar veiksmas fiksuojamas sistemoje, įrašomas į istoriją, archyvą atnaujinti nesunku. Platformos įsisavinimo laikas sutrumpėja iki kelių valandų mokymų ir kelių dienų aktyvaus ekspertų darbo, gerai apgalvota sąsaja padeda lengvai pereiti prie naujų įrankių. Teikiame platų paslaugų ir programinės įrangos priežiūros paslaugų spektrą, įskaitant techninį palaikymą, informacinius aspektus. Norėdami pradėti, rekomenduojame naudoti nemokamą demonstracinę programos versiją, skirtą išankstiniam susipažinimui su klientais.