Programa techninės pagalbos tarnybai
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa techninės pagalbos tarnybai

Programa techninės pagalbos tarnybai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite programą techninės pagalbos tarnybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pastaruoju metu techninės pagalbos paslaugų profilio programa gana plačiai paplito dėl aukštos projekto kokybės, plataus funkcijų spektro, našumo ir našumo. Nei vienas valdymo aspektas tampa nekontroliuojamas. Efektyviai valdyti klientų aptarnavimą nėra lengva. Vartotojai turi vienu metu dirbti su keliomis techninėmis užduotimis, perjungti jas, rengti techninius dokumentus ir technines ataskaitas, palaikyti ryšį su klientais ir darbuotojais. Programa suteikia šias galimybes.

Techninio palaikymo srityje USU Software sistema (usu.kz) įgijo tam tikrą reputaciją. Paskelbta atitinkama programa ir aplikacijos, plėtra aktyviai tęsiama, nuodugniai išnagrinėjama kiekviena paslauga, jos kasdieniai poreikiai ir strateginiai ateities tikslai. Programa ne tik užtaiso organizavimo ir techninio valdymo spragas, kurias nesunkiai galima padaryti su žmogiškuoju faktoriumi, bet ir iš esmės keičia struktūros mechanizmus. Kiekvienas veiksmas turi visišką kontrolę, išteklius, programas, dokumentus, finansines ataskaitas, analizę ir kt. tema.

Programinės įrangos palaikymas orientuotas į veiklos apskaitą. Programa apdoroja gaunamą informaciją, priima ir fiksuoja užsakymus, automatiškai parenka specialistus, kurie atliks tam tikras užduotis, laikysis terminų ir garantuoja darbų kokybę. Jei techninės tarnybos darbuotojai susiduria su problemomis, jie pirmieji apie tai sužino. Nesunku būti iniciatyviam ir naudojantis programos funkcionalumu laiku įsigyti materialinių daiktų, sudaryti optimalų personalo lentelę ir tiesiogiai bendrauti su klientais. Yra daug klaidingų nuomonių apie paslaugų palaikymą. Kasdienis aptarnaujančio personalo darbo krūvis taip jaučiamas, kad kartais primena organizuotą chaosą, dingsta techniniai dokumentai, pažeidžiami užsakymų pristatymo terminai, nesusikalbama su personalu. Programa skirta šiems trūkumams pašalinti. Labai svarbu, kad palaikymo tarnyba galėtų dirbti su naujausia informacija. Darbo eigos rodomos internete. Kitaip tariant, programa padeda susidaryti objektyvų verslo vaizdą, nustatyti jo stipriąsias ir silpnąsias puses, organiškai jį plėtoti ir tobulinti paslaugą. Kiekviena palaikoma paslauga yra unikali. Išskirtinis programos privalumas – jos pritaikomumas, kai nustatymai nustatomi pagal esamus ir ilgalaikius įmonės tikslus, konkrečias realijas. Tai gali būti geriausias sprendimas atsižvelgiant į visas organizacijos infrastruktūros subtilybes ir ypatybes. Tai ne bereikalingas momentas, o galimybė atlikti bandomosios operacijos seansą, tereikia susipažinti su programos sprendimu, išstudijuoti funkcinį spektrą ir susitvarkyti su įmontuotais moduliais bei įrankiais. Kai kurios parinktys galimos tik už tam tikrą mokestį.

Programa stebi palaikymo tarnybos verslo procesus, seka esamas ir planuojamas užklausas, automatiškai rengia ataskaitas ir norminius dokumentus. Užsakymo informacija apdorojama per kelias sekundes. Vartotojams nereikia gaišti laiko įrašant naują užklausą. Planuotojo pagalba daug lengviau stebėti statinio darbą, organiškai koreguoti darbo krūvį ir užimtumo lygį. Jei tam tikroms užduotims atlikti gali prireikti papildomų išteklių, platforma apie tai greitai praneš. Programa nekelia jokių sąlygų vardan kompiuterinio raštingumo. Nereikia skubiai perkvalifikuoti pagalbinio personalo ar radikaliai keisti organizacinių ir valdymo principų. Programos pagalba nesunku pastebėti nesklandumus pradinėje stadijoje, o tai lemia reakcijos greitį į tam tikrus trūkumus, galima greitai juos ištaisyti. Ataskaitų teikimo elementus išjungia paslaugų programa. Analizė paruošiama automatiškai. Vartotojams nesunku dalytis svarbia informacija – tiek grafine, tiek tekstine. Pagalbos tarnybos metrika atnaujinama dinamiškai. Duomenys pateikiami vizualiai, kad būtų galima laiku koreguoti, patikrinti pagal planus ir tvarkaraščius ir aiškiai nustatyti terminus. Programos tikslų spektras apima ilgalaikius organizacijos tikslus. Dirbtinis intelektas stebi visos konstrukcijos veikimą ir kiekvieno techninės pagalbos specialisto aptarnavimo darbo rezultatus atskirai. Pranešimų modulis įtrauktas į pagrindinę konfigūraciją. Nėra lengvesnio būdo stebėti kelis užsakymus vienu metu. Programa yra plačiai pageidaujama šiuolaikinių IT įmonių, kompiuterių ir paslaugų centrų, valstybinių įstaigų, kurios specializuojasi komunalinėse paslaugose. Neignoruokite galimybės projektą integruoti su pažangiomis paslaugomis ir platformomis, kurios kelis kartus padidina konstrukcijos efektyvumą, palengvina ir palengvina darbą. Ne visi įrankiai yra standartiškai. Atskirai rekomenduojame peržiūrėti papildinius ir funkcinius modulius, kurie yra prieinami už mokestį. Rekomenduojame išbandyti demonstracinę produkto versiją. Jis platinamas visiškai nemokamai. Paramos paslaugos tobulinimas kartais gali labai padidinti produktų, kuriuos pramoninis ar komercinis verslas pateikia rinkai, patrauklumą. Nepakankamas paslaugų lygis, nesvarbu, ar gamintojas, ar kas nors kitas, palengvina naujų konkurentų atėjimą, naudojamas vertinant produktus, kur atsižvelgiama ne tik į prekės kainą, išvaizdą, bet ir į kokybę bei kokybę. sąskaitą. aptarnavimo po pardavimo apimtis.