Programa automobilių plovimo kontrolei
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa automobilių plovimo kontrolei

Programa automobilių plovimo kontrolei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite programą automobilių plovimo kontrolei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Plovyklos valdymo programa vadovui suteikia plačias galimybes automatizuoti ir efektyvinti kasdien plovykloje atliekamus gamybos procesus. Galite sustabdyti neapskaityto pelno pabėgimą, o tai padeda padidinti plovyklos pelningumą, taip pat automatizuoti veiklą papildomo darbo ir laiko reikalaujančiose srityse. Taip lieka daugiau laiko spręsti kitas, svarbesnes ir sudėtingesnes plovyklos ir jos vadovo užduotis.

Plovyklos gamybos kontrolės programa užtikrina sklandų verslo eigą, o tai svarbu didinant visos organizacijos efektyvumą. Automatinis valdymas suteikia visas ataskaitas apie darbuotojų veiklą, klientų atvykimą ir išvykimą, lankomumą, medžiagų suvartojimą ir daug daugiau. Pažangi informacinė sistema palengvina darbą su duomenimis ir skaičiavimo procesais, todėl norint gauti tiksliausius rezultatus reikia daug mažiau laiko ir pastangų.

Visų pirma, programa labai palengvina darbą su patogia ir intuityvia sąsaja. Programa gali naudotis visa komanda, kuri kai kurias užduotis nuima nuo jūsų pečių. Galite apriboti prieigą prie įvairios medžiagos naudodami slaptažodžius, leisdami kiekvienam darbuotojui keisti tik tas programos dalis, kurios patenka į jo tiesioginę jurisdikciją. Programos piktograma yra kompiuterio darbalaukyje ir atsidaro kaip bet kuri kita programa. Pagrindiniame programos darbo ekrane galite įdėti automobilių plovyklos logotipą, kuris labai prisideda prie įstaigos verslo kultūros plėtros. Galite dirbti keliais sluoksniais, o tai patogu, kai reikia palyginti duomenis iš skirtingų lentelių. Pavyzdžiui, klientų bazė ir įtemptas plovyklos grafikas. Ekrano apačioje yra laikmatis, todėl laikas, praleistas darbui, visada kontroliuojamas. Tai padės jums visada suspėti laiku ir būti dar sėkmingesniems. Pirmiausia įvedama klientų kontrolė, pradedant nuo klientų bazės registravimo. Čia įvedami visi esami svečių kontaktai ir užpildomi po kiekvieno kito skambučio. Galima kontroliuoti klientų atvykimą ir išvykimą, o tai padeda tiksliai nustatyti, kas gali pritraukti ir atstumti auditoriją. Jei klientai miega, galite pabandyti juos pažadinti susisiekę su populiariu pasiūlymu. Tai padeda paslaugų analizė, nes nustato jau paklausius pasiūlymus, kuriuos reikia reklamuoti. Gamybos procese nesunkiai suderinsite dalyvių motyvaciją ir kontrolę. Kadangi programa atsižvelgia į atlikto darbo kiekį, o remiantis šiais duomenimis, leidžia nustatyti individualų kiekvieno darbuotojo atlyginimą. Tai yra geriausia darbščių ir produktyvi motyvacija. Taip pat lengva nustatyti darbuotojo gamybos pamainas tvarkaraštyje, kad niekada nesusidurtumėte su tuščiomis ar perkrautomis valandomis.

Plovyklos gamybos kontrolės programa leidžia dirbti su daugeliu sandėlio apskaitos įrankių. Tai leidžia pažymėti visko, ko reikia gamybinei veiklai, pvz., medžiagų, prekių ir įrankių, prieinamumą ir suvartojimą. Kai pasieksite bet kurio komponento minimumą, programa primins, kad laikas pirkti.

Su USU programine įranga gamybos valdymas tampa daug lengvesnis ir efektyvesnis!

Plovyklos valdymo programa yra funkcionalesnė nei tradicinės apskaitos sistemos, tačiau tuo pačiu nereikalauja jokių specialių įgūdžių ir žinių, kurių vadovas neturi. Nepaisant kelių užduočių, programa sveria mažai ir veikia gana greitai. Gausus įrankių rinkinys užtikrina sėkmę įvairiose srityse, su kuriomis vadovas susiduria kiekvieną dieną. Patogiausia sąsaja ir daugiau nei penkiasdešimt gražių šablonų yra sukurti tam, kad jūsų darbas būtų dar malonesnis.

Programa tinka automobilių plovyklų, automobilių prekybos salonų, cheminio valymo, valymo ir logistikos įmonių vadovams – visiems, kuriems svarbu optimizuoti gamybinę veiklą. Programa palaiko bendradarbiavimą, todėl kai kurias užduotis galite deleguoti darbuotojams. Prieiga prie tam tikrų duomenų apsiriboja slaptažodžiais, todėl kiekvienas, galintis redaguoti, priklauso tik jų jurisdikcijai. Kruopšti darbuotojų kontrolė užtikrina kiekvieno darbuotojo individualaus darbo užmokesčio parengimą, o tai yra puikus motyvatorius. Dėl šiuolaikinių ryšio technologijų su PBX galite iš anksto sužinoti papildomos informacijos apie skambinančius. Į klientų bazę galima įvesti neribotą kiekį informacijos įvairiausiais formatais. Taip pat galite įvesti duomenis apie pageidavimus, tradicinių paslaugų komplektą ir kliento automobilio markę, o tai sustiprina kliento įsipareigojimą plovyklai. Taip pat galite uždirbti premijų ir palaikyti ryšį su tikslinės auditorijos klientų programa. Automobilių plovimo kontrolė padeda suderinti svečių apsilankymus su nemokamų portalų prieinamumu kriaukle. Taip pat galima įgyvendinti darbuotojų programą, didinančią jų mobilumą ir stiprinančią bendravimą su vadovybe. Mokesčiai apskaičiuojami automatiškai. Paslaugų analizė nustato populiariausias iš jų. Valdymo ataskaitų rinkinys padeda atlikti sudėtingą gamybos atvejų analizę. Jei pageidaujama, galima atsisiųsti demonstracinę programos versiją, kad būtų galima įvertinti sąsają ir įrankius. Automatinis paslaugų apskaičiavimas, atsižvelgiant į visus papildomus mokesčius ir nuolaidas, padeda lankytojams tiksliai ir greitai pateikti visą juos dominančią informaciją. Rankinis duomenų įvedimas ir importavimas leidžia greitai pereiti prie naujos apskaitos programos. Daug gražių šablonų ir patogi sąsaja leidžia dirbti su programa tikrai maloniu. Norėdami sužinoti daugiau apie programos galimybes ir įrankių rinkinį, žr. kontaktinę informaciją svetainėje!