Programa namo statybai
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa namo statybai

Programa namo statybai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Namų statybos programa sukurs bet kokį dokumentą, kuris gali būti naudingas klientams ir tiekėjams techninių ekspertų sukurtoje Universaliosios apskaitos sistemos programoje. Namų statybos programai bandomoji programinės įrangos demonstracinė versija taps kuo labiau prieinama, kuri padės akimirksniu, savarankiškai ir nemokamai parodyti turimą funkcionalumą. Universaliosios apskaitos sistemos programa turi prieinamą finansinę politiką, kuri padeda klientams įgyti funkcionalumą laipsniškai pasibaigus terminui. Kiekvienas statomas namas reikalauja daug dėmesio ir finansinių investicijų, į kurias būtina atsižvelgti USU duomenų bazėje. Šiuo metu namų ir objektų statybos klausimas yra gana aiškus ir turi didelių galimybių bei perspektyvų. Norint kontroliuoti bet kokį pastato namą, pastatą ir statinį, būtina visapusiškai dalyvauti formuojant dokumentų srautą šiuolaikinės Visuotinės apskaitos sistemos programoje. Dėl sukurtos darbo sąsajos paprastumo galėsite valdyti galimybes savarankiškai, be specialistų pagalbos. Namo statybos projekto programa turi atitikti Visuotinės apskaitos sistemos programą lydinčio pirminio dokumentų srauto sukūrimo reikalavimus. Laikui bėgant USU duomenų bazėje bus sukurti keli namų statybos projektai su pilnu informacijos apie tiekiamas prekes sąrašu, o į šias išlaidas bus įtrauktas ir vienetinio darbo užmokesčio darbuotojams pristatymas bei transportavimo išlaidos. Namas turi būti pastatytas pagal projektą ir būti kaip nebaigta statyba su visais lydinčiais dokumentais, o artėjant gatavo objekto pristatymo datai ir vėliau parduodant klientams, bus galima paskaičiuoti ant viršaus suvyniotą sumą. kaip pelnas. Palyginus Universaliosios apskaitos sistemos programą su tokiais pagrindais kaip 1C finansininkams, ją bus galima įsisavinti savarankiškai, nesikreipiant į specialistų pagalbą. USU bazėje bus galima vienu metu derinti kelių rūšių apskaitos formavimą, pavyzdžiui, valdymo, finansų ir gamybos apskaitą. Pastatų statybos proceso metu bus kuriami projektai, kuriuose bus daug įvairios informacijos apie namų plėtrą. Įdiegę programinę įrangą ir pradėdami savo verslą suprasite, kad padarėte teisingą programinės įrangos pasirinkimą. Universalios apskaitos sistemos programa puikiai susidoros su automatizuotos dokumentų apyvartos formavimu, ko šiuo metu negali padaryti jokia programinė įranga. Galėsite automatiškai sukurti bet kokį dokumentų srautą naudodami daugiafunkciškumą, kurį kruopščiai sudarė ir apgalvojo mūsų ekspertų komanda. Išspręskite iškilusią problemą savo klausimais, klausimais, į kuriuos nerandate atsakymo, nemokamai pasikalbėdami su mūsų vadovaujančiais ekspertais telefonu. Statybų įmonės vadovybė ir finansų skyrius bus sutrikę dėl programinės įrangos pasirinkimo, atsižvelgiant į turimas programinės įrangos galimybes. Įsigiję Universaliosios apskaitos sistemos programinę įrangą galėsite kokybiškai sukurti namų statybos projektus, gautą informaciją atvaizduoti spausdintuve.

Palaipsniui susipažinsite su žinynų valdymu, kad pradėtumėte kurti savo asmeninę klientų bazę.

Daugelis skirtingų formatų sutarčių bus sandariai suformuotos duomenų bazėje, atspausdinus reikiamą informaciją.

Gauti skoliniai įsipareigojimai už mokėtinas ir gautinas sumas bus išrašomi sutikrinimo ataskaitų forma.

Einamoji sąskaita bus visiškai kontroliuojama, atsižvelgiant į trumpalaikį piniginį turtą, susijusį su statybos projektais.

Jūsų programa galės generuoti reikiamą informaciją apie statybos projektus.

Vienetų įkainiai bus skaičiuojami kas mėnesį programinėje įrangoje ir padės finansų skyriui išspręsti darbo įsipareigojimus.

„QuickStart“ bazė rūpinasi savalaikiu duomenų importavimu, kuris perduoda projekto duomenis.

Nepakeičiama inventorizavimo procedūra leistų palyginti iš duomenų bazės paimtą informaciją su faktiniu prieinamumu visą dieną.

Darbo veiklą galėsite pradėti atlikę registracijos procesą programinėje įrangoje, kuri bus atlikta mūsų specialistui suteikus vartotojo vardą ir slaptažodį.

Jūsų įmonės klientai, siunčiami į mobiliuosius telefonus statyboms ir projektams, gaus įvairaus formato žinutes.

Unikali automatizuota paieškos sistema padės informuoti klientus apie įvairią informaciją ir skambinti įmonės vardu.

Patobulintos vadovams ir darbuotojams teikiamos projektų rekomendacijos padės baigti papildomus mokymus.

Programinėje įrangoje sukaupta informacijos krūva turėtų būti perkelta į keičiamąjį diską, kad būtų apsaugota nuo nutekėjimo.

Sąsajos spalvų schema padės pritraukti klientus pritaikyti programą rinkai maksimaliu mastu.

Turėdami paprastą ir intuityvią sąsają galėsite pradėti dirbti su programa patys.