Statybos ir renovacijos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Statybos ir renovacijos programa

Statybos ir renovacijos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite statybos ir renovacijos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Statybos ir renovacijos programa turi būti gerai išvystyta ir gerai funkcionuoti. Yra įmonė „Universal Accounting System“, su kuria galite lengvai susisiekti, kad turėtumėte tokią programinę įrangą. Šio kūrėjo programinė įranga yra rinkos lyderė pagal produkto kokybę ir kainos santykį. Jei nuspręsite naudoti mūsų programą statybai ir renovacijai, tai bus teisingas sprendimas. Juk programinė įranga puikiai veikia bet kokiomis sąlygomis. Jį galėsite įdiegti beveik bet kuriame asmeniniame kompiuteryje, įskaitant ir tuos, kurių parametrai nėra patys geriausi.

Geras optimizavimas suteikia galimybę sutaupyti pinigų perkant mūsų statybos ir renovacijos programą. Programą galėsite įdiegti bet kuriame kompiuteryje, kuriame veikia Windows operacinė sistema ir veikia tinkamai. Klientams bus galima susikurti paskyras ir prie jų prisegti beveik bet kokią informaciją, įskaitant ir skenuotas dokumentų kopijas. Tai labai patogu, nes visi reikalingi duomenys bus vienoje vietoje ir jums nebus sunku juos rasti.

Naudokite mūsų statybos ir renovacijos programinę įrangą, kad taptumėte sėkmingiausia įmone rinkoje. Kadangi tokios parinktys yra programinėje įrangoje, galėsite sekti personalo darbą automatiniais metodais. Užtenka kiekvienam savo įmonės specialistui išdalinti specialias įėjimo korteles, o tada, įėjus į biurų pastatą, žmonėms teks pereiti autorizacijos procedūrą. Priešingu atveju jie negalės patekti į savo biurų pastatus.

Mūsų pastatų ir renovacijos programinė įranga turi daugybę parinkčių, iš kurių daugelis gali veikti lygiagrečiai. Pavyzdžiui, atsarginę kopiją dirbtinis intelektas susitvarkys pats, o darbuotojai be pertraukų tęs savo užduotis, o tai labai patogu.

Darbo eiga nenutrūks nė minutės, jei naudosite mūsų pažangią statybos ir renovacijos programinę įrangą. Esant poreikiui, Jums bus suteikta visa informacija apie logistikos judėjimus. Galų gale, šis kompiuterinis gaminys turi integruotą funkcionalumą, leidžiantį atpažinti logistikos schemas ir valdyti sandėlio patalpas.

Pasinaudokite mūsų gerai suprojektuota programine įranga. Su jo pagalba galėsite greitai pasiekti reikšmingos sėkmės pritraukiant klientus. Žmonės įvertins jus už aukštesnį aptarnavimo lygį. Taip yra dėl mūsų statybos ir renovacijos programos veiksmų. Ši programinė įranga pagerina paslaugų lygį ir kokybę, o žmonės tai vertina, kai suteikiamas atitinkamas kokybės lygis.

Jei pasinaudosite mūsų pažangia naujos kartos programa, statybos ir renovacijos darbai bus patikimai kontroliuojami. Mūsų komandos taisymo programinė įranga veikia nepriekaištingai ir gali išspręsti daugybę užduočių, su kuriomis susiduria jūsų institucijos. Deramą dėmesį skiriame statybai ir remontui, todėl ši programa buvo sukurta būtent tokiai gamybinei veiklai kontroliuoti.

Jei tuo pat metu užsiimate logistika lygiagrečiu režimu, bus galima valdyti net ir multimodalinį transportą, jei įdiegsite atitinkamą funkciją.

Dauguma parinkčių, įtrauktų į statybos ir renovacijos programą, yra pagrindinėje programinės įrangos versijoje. Be šių, yra įsigytų aukščiausios kokybės funkcijų, kurios papildo mūsų biudžetą.

Tačiau mūsų paslaugos tuo neapsiriboja. Statybos ir remonto programa gali būti keičiama pagal asmenines specifikacijas.

Jums tereikia susisiekti su mūsų organizacija ir pateikti užduotį, kurią suderinę su techninės pagalbos skyriumi perkelsime į plėtrą.

Be to, jūs gaunate paruoštą kompleksinį produktą už labai prieinamą kainą. Žinoma, jokie papildomi darbai neįskaičiuojami į bazinę gaminio kainą, tačiau apmokami atskirai.

Įdiekite mūsų pažangią programinę įrangą. Su jo pagalba greitai pasieksite didelę sėkmę mažinant darbo sąnaudas įmonėje.

Jums nebereikės tokio didelio skaičiaus žmonių savo komandoje, vykdančių savo profesinę veiklą.

Mūsų statybos programinė įranga perima daugumą įprastų planavimo funkcijų, už kurias anksčiau buvo atsakingi darbuotojai.

Mūsų komandos kompleksinis sprendimas, vadinamas statybos ir remonto programa, puikiai apsaugotas nuo vagysčių ir pašalinių asmenų įsibrovimo.

Galite naudoti prisijungimo langą, kuris atsidaro spustelėjus programos kūrimo ir remonto nuorodą.

Tai labai patogu, nes galite greitai atlikti autorizacijos procedūrą ir rasti reikiamą informaciją.

Nė vienas vartotojas be prieigos kodo negali prisijungti prie statybos ir remonto programos.

Jūsų konfidenciali informacija visada bus patikimai kontroliuojama ir apsaugota mūsų programinės įrangos, o įsibrovėliai neturės jokių šansų.

Pasinaudokite pažangia USU statybos programine įranga. Iš pradžių vartotojas pasirenka dizaino stilių, o tada, kai jam nusibosta, galite jį pakeisti.

USU statybos programa suteiks galimybę suprojektuoti visus dokumentus vienu labai patogiu firminiu stiliumi.

Galėsite pasyviai reklamuoti savo logotipą, įdėdami jį į savo dokumentų foną.

Mūsų statybos ir remonto programos pagalba galėsite integruoti įmonės duomenis į dokumentų poraštę, taip pat į kontaktinę informaciją, kur galėsite susisiekti ir perpirkti bet kokias prekes ar paslaugas.

Atsisiųskite mūsų naujausią pastatų ir renovacijos programinę įrangą kaip demonstracinę versiją.

Programos demonstracinė versija nekomercinė, tačiau įstaigos vadovybė turės galimybę susipažinti su programinės įrangos funkcionalumu dar prieš apmokėjus licencijuotos komplekso versijos kainą.