Statybinių medžiagų skaičiavimo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Statybinių medžiagų skaičiavimo programa

Statybinių medžiagų skaičiavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite statybinių medžiagų skaičiavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Medžiagų skaičiavimo programą statybai šiandien naudoja beveik kiekviena statybos įmonė. Tiesą sakant, panašios programos egzistavo ir anksčiau (prieš masinį asmeninių kompiuterių ir patentuotos programinės įrangos platinimą), tačiau tada išankstinio skaičiavimo formos buvo sukurtos rankiniu būdu popierine forma, remiantis daugeliu reglamentų rinkinių. Tada šios formos buvo suvestos į kompiuterį ir išspausdintos kaip atskiros sąmatos įvairiems darbams (elektros, santechnikos, bendrosios statybos ir kt.). Projektinei ir sąmatos dokumentacijai buvo keliami griežtesni reikalavimai, kurie yra vienodi bet kuriai statybą vykdančiam įmonei. Šiuo metu ši pramonės šaka taip pat yra gana detaliai reglamentuota, tačiau vis tiek vieningos projektinių dokumentų registravimo formos nebėra paklausios. Kiekviena organizacija gali naudoti savo programą statybinėms medžiagoms apskaičiuoti. Svarbiausia, kad skaičiavimai būtų teisingi, bet pirmiausia tuo pasirūpintų pati organizacija (kitaip statyba bus nuostolinga). Tiesą sakant, net asmenims, kurie, pavyzdžiui, pradeda statyti savo kotedžą, gali prireikti statybinių medžiagų skaičiavimo programos namui statyti. Nebent, žinoma, jie nenori susidurti su būtinybe neplanuotai išleisti išlaidas medžiagoms, apie kurias laikui bėgant negalvojo, bet staiga pasirodė reikalingos. Taigi medžiagos, įranga, darbo sąnaudos, terminai ir kt. Labai pelninga atlikti skaičiavimus

Šiuolaikinėmis sąlygomis skaitmeninės technologijos naudojamos beveik visur – tiek kasdieniame, tiek verslo gyvenime. Kompiuteris suteikia greitą ir paprastą sprendimą daugeliui užduočių, kurioms iki kompiuterių eros prireikė daug laiko ir pastangų. Programinės įrangos rinka siūlo ne tik įprastą namo statybai skirtų medžiagų skaičiavimo programą, bet ir įvairias profesionalias kompiuterinio valdymo sistemas, įskaitant modulius, skirtus architektūriniams projektams rengti, technologiniams ir inžineriniams skaičiavimams atlikti, bendroms sąmatoms skaičiuoti ir įvairių rūšių darbams skaičiuoti. Buhalterinės apskaitos sistema atkreipia statybos įmonių dėmesį į visapusę kompiuterinę programą, kuri leidžia automatizuoti verslo procedūras ir procesus sąnaudų ir medžiagų apskaitai, kasdienės veiklos optimizavimui ir išteklių panaudojimui. USU sukurta profesionalių programuotojų ir atitinka šiuolaikinius IT standartus. Modulinė struktūra leidžia klientams iš pradžių įsigyti pagrindinio funkcionalumo versiją, o vėliau palaipsniui tobulinti valdymo sistemą, įsigyjant ir prijungiant papildomus modulius, augant verslui ir didėjant veiklos mastui. Programos sąsaja yra gana paprasta ir nesudėtinga, nepatyrusiems vartotojams nėra ypač sunku ją greitai įsisavinti. Programoje pateikiami visų statyboje reikalingų pagrindinių apskaitos dokumentų (knygų, žurnalų, kortelių, sąskaitų faktūrų, įstatų ir kt.) šablonai su teisingo pildymo pavyzdžiais. Statybinės medžiagos, įranga, eksploatacinės medžiagos ir kt. Atskiras posistemis skirtas apskaičiuotų skaičiavimų gamybai ir einamajam valdymui Skaičiavimo modulyje pateikiamos gyvenamųjų namų ir kitų konstrukcijų statybos taisyklėse numatytos medžiagų sunaudojimo normatyvai, palengvinantys statybinių medžiagų konkrečiam statybos objektui apskaičiavimo procesą. Bet koks namas bus pastatytas optimaliu laiku ir racionaliai naudojant statybines medžiagas.

Statybinių medžiagų skaičiavimo programa namo statybai yra būtinas įrankis, kurį šiandien naudoja beveik kiekviena statybų įmonė.

USU yra visos funkcijos, reikalingos tiksliai apskaičiuoti medžiagas, naudojamas planuojamoje gyvenamųjų namų ir kitų konstrukcijų statyboje.

Be to, ši programa suteikia visapusišką visų gamybos valdymo procesų automatizavimą, nepriklausomai nuo masto.

USU programos rėmuose taip pat optimizuojamos visos veiklos sritys, žymiai padidėja įvairių organizacijos išteklių (medžiagų, finansų, personalo ir kt.) grąžos lygis.

Programos įgyvendinimo procese pagrindiniai parametrai, dokumentai, skaičiavimo modeliai ir kt. Be to, jį lydi koregavimas.

Tam tikro tipo skaičiavimams (finansinėms išlaidoms, norminėms, tikslinėms ir faktinėms statybinių medžiagų sąnaudoms, darbo ir laiko sąnaudoms ir kt.) atlikti yra numatytas atskiras posistemis.

Nurodytame posistemyje taikomas statistinių ir matematinių modelių rinkinys, skirtas automatizuoti skaičiavimų vykdymą ir vėlesnį valdymą.

Skaičiavimų tikslumas yra gana didelis dėl įmontuotų žinynų, kuriuose yra duomenys apie statybos kodeksus ir taisykles (įskaitant statybinių medžiagų ir įrangos naudojimą).

Programa numato visų įmonės padalinių (gamybinių aikštelių, biurų, sandėlių, atskirų darbuotojų) integravimą į vieną informacinę erdvę.

Toks derinys leidžia beveik akimirksniu pakeisti svarbius dokumentus ir skaičiavimus, aptarti verslo klausimus realiu laiku ir priimti pagrįstus sprendimus.

Klientų bazė apima išsamią kiekvienos sandorio šalies (klientų, tiekėjų, rangovų ir kt.) istoriją, taip pat kontaktus, kad būtų galima nedelsiant susisiekti.

Darbuotojų prieiga prie studijų medžiagos priklauso nuo jų pareigų ir teisių apimties ir suteikiama per asmens kodą.

Apskaitos posistemyje fiksuojami visi lėšų judėjimai, išlaidos ir pajamos, mokėjimai su sandorio šalimis ir kt. suteikia galimybę valdyti.

Sandėlio modulis apima visą funkcijų rinkinį, skirtą greitai ir patikimai statybinių medžiagų judėjimo apskaitai ir kontrolei, prekių priėmimo, sandėliavimo, transportavimo ir išdavimo sandorių registravimui.

Integruotas planuoklis skirtas programuoti valdymo ataskaitų parametrus, sukurti atsarginį planą ir nustatyti kitas verslo užduotis.