Programa teisminiam darbui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa teisminiam darbui

Programa teisminiam darbui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą teisminiam darbui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kriminalistinio darbo programa bus paprasta ir patogi kiekvienam darbuotojui, nepriklausomai nuo specializacijos. Kriminalistinio verslo valdymo programa suteikia visišką atskaitomybę ir sprendimų tikslumo ir teisingumo bei jų vykdymo kontrolę suvedant duomenis į žurnalus ir ataskaitas. Bylinėjimosi ir organizacijos valdymo programa, skirta procesams automatizuoti ir verslo ištekliams optimizuoti. Renkantis programą, turėtumėte vadovautis savo pageidavimais ir veiklos sritimi, rinkdamiesi modulius ir įrankius, skirtus darbui su teisiniais klausimais. Rinkoje yra daug įvairių programų, tačiau mūsų automatizuota ir visapusiškai unikali Universali apskaitos sistema yra nepakeičiama pagalba ir nereikalaujanti ilgalaikės plėtros ar kapitalinių finansinių investicijų. Įperkama kainų politika, jokių abonentinių mokesčių, visų teismo dokumentų (įstatymų, sprendimų, ieškinių ir apeliacijų) išsaugojimas ir ilgalaikis saugojimas. Naudojimo teisių perdavimas grindžiamas teismo pavaldinių darbu, užtikrinant, kad informacija nepatektų iš organizacijos.

Programa yra unikali, automatinė ir kelių vartotojų, kuri, sukurta naudojant šablonus ir pavyzdžius, užtikrina vieningą visų darbuotojų, galinčių patekti į programą per savo asmeninę paskyrą ir atlikti dokumentų pakeitimus, darbą. Teismo ekspertizės darbas apima beveik visų dokumentų formatų palaikymą ir leidžia jiems pateikti pranešimus arba spausdinti, kad būtų galima įvertinti. Atsarginės kopijos kūrimo metu saugojimas bus ilgalaikis. Siekiant didesnio organizacijos patogumo, darbuotojai gali keistis informacija vieni su kitais per vietinį tinklą, taip pat teikti duomenis SMS, MMS ar el. Automatinis duomenų įvedimas bus patogus ir paprastas, užtikrins naudojamos informacijos tikslumą ir kokybę. Išvestis bus atlikta, kai įvesite informacijos užklausą kontekstinio paieškos variklio lange. Bendros žmonių duomenų bazės tvarkymas leidžia turėti kontaktinę informaciją, informaciją apie apeliacijas ir sprendimus, apeliacijas ir kitus duomenis. Atėmimo atveju baudą ar paslaugų sumą teismo advokatams galima sumokėti mokėjimo terminalu arba internetu pavedimu. Programa gali integruotis su teismo kanceliarijos svetaine, suteikia galimybę matyti naujausią informaciją apie konkrečią bylą, automatiškai generuoja internetines paraiškas pagal šablonus, kas šiuo metu yra gana patogu, nepasiekiant visumos. mieste ir nesėdint eilėse.

Mūsų programą galite atsisiųsti bandomojoje nemokamo režimo versijoje. Tokiu būdu galėsite iš anksto susipažinti su moduliais ir įrankiais. Konsultacijos su mūsų konsultantais bus teikiamos telefonu arba siunčiant prašymą raštu.

Advokato programa leidžia kontroliuoti ir koreguoti kompleksinį klientams teikiamų teisinių ir advokato paslaugų valdymą.

Sukūrus teisinės organizacijos valdymo sistemą, bylų registravimas taps daug paprastesnis ir patogesnis.

Teisinių konsultacijų apskaita padarys skaidrų darbą su konkrečiu klientu, bendravimo istorija bus fiksuojama duomenų bazėje nuo pat kreipimosi ir sutarties sudarymo pradžios, detaliai atspindint tolimesnius veiksmus.

Teisėta programinė įranga leidžia vienu metu dirbti keliems vartotojams, o tai užtikrina greitą informacijos apdorojimą.

Praktikuodami teisininko buhalterinę apskaitą galite pakelti organizacijos statusą ir pakelti savo verslą į visiškai naują lygį!

Teismo įsakymų apskaita palengvina advokatų kontoros darbuotojų kasdienių pareigų atlikimą!

Teisinė apskaita automatizuotos programos pagalba reikalinga bet kuriai teisinei organizacijai, advokatų ar notarų biurui bei teisinėms įmonėms.

Jei jau turite rangovų, su kuriais dirbote anksčiau, sąrašą, advokatams skirta programa leidžia importuoti informaciją, kuri leis be jokio delsimo tęsti darbą.

Advokatų apskaita gali būti konfigūruojama individualiai kiekvienam vartotojui, atsižvelgiant į jo poreikius ir pageidavimus, tereikia susisiekti su mūsų įmonės kūrėjais.

Advokato paskyra leidžia visada palaikyti ryšį su savo klientais, nes galite siųsti svarbius pranešimus apie bylas, sudarytas iš programos.

Teisinių dokumentų apskaita sudaro sutartis su klientais su galimybe prireikus juos pašalinti iš apskaitos ir spausdinimo sistemos.

Advokatų apskaita mūsų svetainėje pateikiama preliminarioje demonstracinėje versijoje, kurioje galite susipažinti su programos funkcionalumu ir pamatyti jos galimybes.

Advokatams skirta automatizuota sistema taip pat yra puikus būdas lyderiui analizuoti verslo elgseną pasitelkiant ataskaitų teikimo ir planavimo galimybes.

Programa su apskaita teisinėse konsultacijose leidžia sukurti individualią organizacijos klientų bazę, išsaugant adresus ir kontaktinę informaciją.

Prisijungus prie mūsų unikalios USU sistemos, teismų darbo grafikas bus automatinis ir greitas.

Programa skirta įstaigos klientams, teismo darbuotojams, byloms ir įsakymams, verslui ir kt. turi prieigą prie visos žinių bazės apie

Paslaugų, skirtų teisminiam darbui, rūšys bus rodomos organizacijos interneto svetainėje, o klientams bus suteikta galimybė su jomis susipažinti iš anksto.

Kontekstinė paieškos sistema naudojama norint sužinoti apie greitą teismo ekspertizės darbą.

Elektroninis formatas darbui su dokumentais, skirtas bendrai žinių bazei. suteikia prieigą prie jų iš bet kurio pasaulio kampelio.

Dirbkite su dokumentais ir ataskaitomis pagal šablonus ir pavyzdžius.

Galimybė sukurti asmeninę dizaino programą, atspindinčią jūsų asmenybę visuose dokumentuose.

Visų bylų automatizavimas supaprastina organizacijos darbą.

Programa suteikia duomenų filtravimą ir rūšiavimą pagal kategorijas.

Neriboto kiekio dokumentų ir informacijos priežiūros ir saugojimo organizavimas nuotoliniame serveryje atsarginių kopijų kūrimo metu.

Vartotojo galimybių diferencijavimas programoje apsaugos informacijos duomenis nuo išorinių trukdžių ir vagysčių.

Diegdami mūsų programą padidinsite visus rodiklius, tokius kaip teismo ekspertizės atlikimas, kokybė ir veikimo laiko optimizavimas.

Finansinį organizavimą, dokumentų formavimą, skaičiavimus kontroliuos 1c programa.

Programos ataskaitų dokumentų kūrimas bet kokiu formatu.

Kriminalistų veiklos kriminalistinių organizacijoje stebėjimas užtikrinamas realiu laiku per apsaugos kameras.

Neriboto skaičiaus ekspertų kriminalistinis darbas užtikrina vienalaikį ryšį ir bendrą užduočių vykdymą.

Teismo planavimas bus atliekamas programos užduočių planuotoje, matant kiekvienos bylos laiką ir tikslus.

Teisės aktų pokyčius bus galima kontroliuoti taikant naujausias technologijas.

Demonstracinė programos versija siūloma nemokamai.

Ataskaitų ir dokumentų, sutvarkytų su automatiniu išsaugojimu programos serveryje, projektavimas.

Išrašant apmokėjimą už teismo darbą ir mokesčius, naudojama atsiskaitymo grynaisiais ir negrynaisiais pinigais sistema internetu arba per terminalus.

Darbo valandų apskaitą programa atliks su darbo užmokesčiu ir atlyginimų priskaičiavimais darbuotojams pagal faktinius rodmenis.

Atliekant teismo ekspertizę, kiekvienam vartotojui suteikiamos tam tikros priemonės, ribojamos, nes jos pasiekiamos programoje.

Suskaičiuoti paslaugų kainą elektroniniu skaičiuotuvu bus nesunku, kai programoje įvesite algoritmus.

Bendraujant su mobiliąja aplikacija bus patogu dirbti nuotoliniu būdu.

Programos įdiegimas ir įgyvendinimas bus atliktas per kelias valandas.

Bendravimas su mokesčių ir teisminėmis institucijomis.

Automatinis ataskaitų teikimas programoje pagal teismo atliktą darbą.

Galima konsoliduoti visus organizacijos padalinius.

Prie programos prijungę PBX ryšį optimizuosite sugaištą laiką, suteiksite darbuotojams galimybę matyti visą informaciją, pasiruošę iš anksto pasikalbėti apie teismo procesus ir atvykusį abonentą.