Komisinių prekybos sistema
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Komisinių prekybos sistema

Komisinių prekybos sistema • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite sistemą komisinei prekybai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikiniame versle komisinių paslaugų srityje svarbią vietą užima komisinių prekybos sistema. Nuo seno žinomas verslo modelis kasmet vis labiau įrodo savo efektyvumą. Tai ypač akivaizdu NVS šalyse, kur ekonominė situacija itin nestabili, o ekonomiškai gyventi stengiasi vidutines ar mažesnes pajamas gaunantys žmonės. Verslininkams tai tikras rojus, nes auganti rinka su paprastu valdymo modeliu yra tikra palaima. Tačiau pastaruoju metu tai lėmė didžiulį komisinių parduotuvių skaičių ir žymiai išaugusią konkurenciją rinkoje. Efektyviam prekybos komisinių taškų darbui verslininkai įtraukia įvairius valdymo įrankius, iš kurių populiariausia yra sistema. Kompiuterinės programos gali atlikti sudėtingas operacijas per kelias sekundes, žymiai padidindamos našumą. Tai tarsi proto greitintuvas. Žmonėms nebereikia skirti daug laiko ir išteklių kasdienėms užduotims. USU Software sistemos sukurta komisinių prekybos sistema suteikia jums galingą prekybos įrankį jūsų arsenale optimizuoti komisinį verslą.

Komisinių prekybos valdymo sistema mūsų programoje sukurta pagal modulinę struktūrą, kuri leidžia prisitaikyti prie visų rūšių komisinių rinkos sąlygų. Pirmiausia užpildykite rodyklę, kurioje yra pagrindinė informacija apie organizaciją. Tada sistema pradeda konfigūruoti informacijos blokus. Visiškas sisteminimas visose srityse padeda giliau stebėti visus procesus, bet kartu padeda padidinti efektyvumą dėl itin kokybiškos elementų tarpusavio sąveikos.

Dėl visiško automatizavimo kai kuriose srityse, įskaitant darbuotojų apskaitą, įmonė nuolat vykdo ir per daug vykdo savo prekybos planus. Planavimo modulis taip pat padeda rasti efektyviausius pasirinktinių užduočių sprendimus. Tikėtina, kad netrukus po to, kai pradėsite naudotis sistema, savo sistemoje susidursite su administracinėmis klaidomis. Naudodami rekomenduojamus įrankius galite akimirksniu derinti klaidas. Išsprendus visas problemas, ten išauga naujas kambarys. Išsikelkite aukštą įmonės tikslą, apie kurį anksčiau galėjote tik pasvajoti, ir turėkite įrankius bei planą, kurį galėsite pradėti įgyvendinti beveik iš karto.

Apskaitos komisinių prekybos sistema dažniausiai valdoma kompiuteriu, todėl darbuotojams nereikia jaudintis dėl nuolatinio blaškymosi ir užduočių tikslumo, nes sistema viską atlieka puikiai.

USU programinės įrangos prekybos taikomųjų programų sistemoje rasite geriausią, ką gali pasiūlyti skaitmeninių paslaugų rinka. Pasinaudokite galimybe ir pradėkite augti eksponentiškai. Be to, įmonė turi atskirą individualių funkcijų kūrimo modulių paslaugą, kurią galite užsisakyti iš karto. Pradėkite bendradarbiavimą su mūsų įmone ir tegul mūsų bendradarbiavimas būna vaisingas kaip ir visi kiti!

Programėlė sukuria jums beveik idealią valdymo sistemą, kuri gali atskleisti jūsų ir jūsų darbuotojų potencialą. Sistemos algoritmai pritaikyti bet kuriai įmonei nepriklausomai nuo jos masto, sistema vienodai gerai veikia dirbant tiek su maža parduotuve, tiek su visu tinklu. Platus USU Software sistemos siūlomų konfigūracijų pasirinkimas suteikia reikiamų įrankių kiekvienai situacijai. Kadangi mūsų sistema yra daug paprastesnė nei jos kolegos, sukūrimas vyksta per labai trumpą laiką. Pagrindiniame meniu yra trys pagrindiniai aplankai: ataskaitos, moduliai ir žinynai, kurių kiekvienas turi savo funkcijas. Ataskaitose saugomi darbui reikalingi dokumentai ir apskaitos dokumentai, pagrindinė darbuotojų veikla vykdoma moduliais, o žinynas tarnauja kaip informacijos saugykla ir automatizavimo algoritmų variklis. Sąveikaujant su preke galima pildyti terminiją, galima prie kiekvieno gaminio pridėti nuotraukas, kad darbuotojai nesupainiotų produktų. Žinyne sukonfigūruojami grynųjų pinigų valdymo parametrai. Čia sujungiamas mokėjimas ir pasirenkama valiuta. Integruotos paieškos dėka pardavėjas reikiamą prekę randa per sekundę. Paieškos filtrai suskirsto prekes pagal pardavimo datą.

Sistema automatizuoja dokumentų kūrimo, ataskaitų ir lentelių pildymo, diagramų kūrimo procesus. Visa tai buvo sukurta neįtikėtinai tiksliai ir greitai. Žinyne galite atsispausdinti priėmimo pažymėjimą. Speciali prekybos sąsaja labai greitai parduodama daugeliui pirkėjų. Sąsajoje yra keturi blokai, kuriuose automatiškai užpildoma dauguma duomenų. Klientui, pamiršusiam įsigyti papildomų prekių, nereikėjo du kartus nuskaityti kasos, buvo sukurta atidėto pirkimo galimybė. Vadovai ar atsakingi asmenys gali sudaryti kainoraščius kiekvienam klientui, o premijų kaupimo sistema padeda gerokai padidinti pardavimus, nes pirkėjai turi daugiau motyvacijos pirkti dideliais kiekiais. Sąveika su komiso agentų moduliu automatizuoja jų valdymą dėl padidėjusios darbo kokybės. Norėdami greitai grąžinti prekę, turite pastumti brūkšninio kodo skaitytuvą kvito apačioje. Pinigų grąžinimas, prekių apmokėjimas ir pardavimas saugomi interaktyvioje siuntėjo ataskaitoje; Čia, jei reikia, galite iš karto spustelėti norimą nuorodą. Sistema taip pat padeda strateginiame planavime, nes prognozavimo funkcija parodo tikslius tam tikrų veiksmų tam tikros dienos rezultatus. USU programinė įranga, valdanti komisinių prekybos sistemos taikomąją programą, labai padidina jūsų sėkmės galimybes. Jums garantuotas augimas, dėl kurio ilgainiui tapsite rinkos lyderiu!