Programa komisionieriui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa komisionieriui

Programa komisionieriui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą komiso agentui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Komisinių programa užtikrina sistemingą ir optimizuotą komisinių prekybą. Komisinė prekyba turi tam tikrų bruožų, kuriems būdingas ypatingas atstovaujamojo ir brokerio ryšys. Visi įsipareigojimai, kuriuos abi šalys privalo vykdyti viena kitai, yra nurodyti komiso sutartyje. Komiso sutartis taip pat reglamentuoja komisionieriaus vykdomą kliento prekių pardavimą, nustatydama tam tikras taisykles. Taisyklės egzistuoja ne tik praktikoje, bet ir apskaitoje. Pagal taisykles ir apskaitos tvarką keblumų kelia daugelis ypatybių, pavyzdžiui, parduotų prekių rodymas sąskaitose, tam tikrų lėšų pripažinimas pajamomis ar sąnaudomis, komisinių mokėjimas, brokerio ataskaita. Komisinės prekybos darbui optimizuoti reikalinga programa turėtų visapusiškai atsižvelgti ne tik į įmonės poreikius, bet ir į veiklos rūšies specifiką. Buhalterinės apskaitos brokerių programa turėtų turėti visas reikalingas funkcijas, skirtas laiku vesti apskaitą, generuoti ataskaitas ir atlikti reikiamas skaičiavimo funkcijas. Visų pirma, nepamirškite apie valdymo sistemą. Brokerio vykdoma kontrolė prasideda nuo prekių priėmimo į sandėlį, kol visa ataskaita pateikiama siuntėjui ir surenkamas mokestis. Tačiau kartais į komisinį mokestį galima atsižvelgti ir kitaip, leidžiant brokeriui pakeisti prekės pardavimo kainą. Skirtumas tarp tikrosios prekių vertės ir pardavimo vertės šalių nuožiūra ir susitarimu gali būti laikomas komisiniu. Naudoti informacines technologijas, ypač automatizuotas programas, šiais laikais tapo būtinybe. Tokios programos naudojimas gali žymiai pakeisti verslo eigą, pagerinti ir palengvinti verslo procesus, o tai vėliau padidina organizacijos efektyvumą ir pelningumą.

Daugeliui įvairių pramonės šakų įmonių sunku pasirinkti programą. Tai lemia sparti informacinių technologijų rinkos plėtra ir didelis įvairių produktų pasirinkimas. Automatizavimo programinė įranga skiriasi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir automatizavimo tipu. Veiksmingiausias automatikos tipas gali būti laikomas sudėtingu, kuris turi įtakos kiekvienai esamai darbo eigai. Kadangi komisinė prekyba nėra atskira veiklos rūšis ar šaka, dažniausiai programa yra sukurta prekybai ir suteikia reikiamą komisinio darbo metodą. Tačiau tokių sistemų efektyvumas ne visada gali pateisinti investicijas, todėl patartina rinktis universalesnį variantą, atitinkantį ne tik įmonės poreikius, bet ir atsižvelgiant į komisijos finansinės ir ūkinės veiklos ypatumus. agentas.

USU Software sistema yra automatizuota programa, kuri užtikrina visišką verslo procesų optimizavimą bet kurios įmonės veikloje. USU programinės įrangos kūrimas vykdomas atsižvelgiant į parametrų, tokių kaip klientų poreikiai ir pageidavimai, nustatymą. Esant pageidavimui, programos funkcionalumas gali būti keičiamas ar papildytas. Šis metodas užtikrina platų programos taikymą, įskaitant komisinių prekybos verslą. USU Software taikymo procesas yra atliktas per trumpą laiką, nereikalauja papildomų išlaidų ir neturi įtakos darbo eigai.

Programos principas yra suteikti automatinį veikimo režimą su visišku optimizavimu. Todėl komisijos atstovas yra atsakingas už buhalterinės apskaitos ir valdymo veiklos tvarkymą, įvairių tipų ataskaitų (komisijos atstovo ataskaita siuntėjui, įstatymų leidybos organų ataskaita, vidaus ataskaitos, apskaitos ataskaitos ir kt.) rengimą, skaičiavimų ir paskaičiavimų atlikimą, įvairaus pobūdžio informaciją. (prekės, tiekėjai ir kt.) duomenų bazės sukūrimas, apskaitų tvarkymas, sandėlio tvarkymas, visų įsipareigojimų pagal komiso sutartį kontrolė, inventorizacija, paruoštas kliento informacinis biuletenis, mokėjimų atlikimas, apskaitos vedimas ir kt. .

USU programinės įrangos sistema yra veiksmingas užtikrintas tobulėjimas ir sėkminga jūsų įmonės programos ateitis!

USU programinė įranga turi paprastą ir lengvai suprantamą meniu, kiekvienas gali peržiūrėti ir naudoti programą. Komisijos atstovinė apskaita – tai duomenų peržiūra ir apskaitos tvarkymas, buhalterinių operacijų savalaikis tikrinimas, mokėjimų atlikimas, ataskaitų generavimas. Informacijos sisteminimas – tai kiekvienos individualios kriterijų (prekių, tiekėjų, klientų ir kt.) duomenų bazės sukūrimas. Darbas gali būti stebimas nuotolinio valdymo pulteliu, kad būtų užtikrintas vadovavimo efektyvumas. Apriboti darbuotojo prieigą prie duomenų ar funkcijų, atsižvelgiant į pareigas, kurias kiekvienas užima atskirai. Automatinis dokumentų srautas programoje padidina dokumentų kūrimo ir apdorojimo efektyvumą, taupo laiką bei sumažina darbo ir laiko sąnaudas. Atliekant inventorizaciją USU programine įranga reiškia lyginant realų likutį sistemoje ir prekių prieinamumą sandėlyje, esant nukrypimams galima greitai nustatyti trūkumus, atsiradusius dėl programoje užfiksuotų veiksmų. USU programinės įrangos pagalba brokeris gali lengvai ir greitai grąžinti prekes vos dviem paspaudimais. Galimybė prireikus integruoti sistemą su komercine įranga. Bet kokio tipo ir sudėtingumo ataskaitų kūrimas. Prekių judėjimo kontrolė vyksta nuo priėmimo iki sandėlio ir vykdymo. Sistemoje analizė, plano rengimas, biudžeto paskirstymas ir kt. pvz., planavimas ir prognozavimas. Sandėlio valdymas reikalauja kontrolės ir griežtos apskaitos. Finansinė analizė ir auditas atliekami automatiškai ir nereikalauja daug agento laiko ar užsakomųjų paslaugų. USU programinės įrangos naudojimas turi teigiamos įtakos bendram našumui, produktyvumui ir pelningumui, nes tai aukštos kokybės ir efektyvi USU programinės įrangos komandos paslauga.