Namų finansų apskaitos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Namų finansų apskaitos programa

Namų finansų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite namų finansų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Namų ūkio finansų apskaitos programa labai praverčia kasdieniame gyvenime, nes namų ūkio finansų apskaita padeda apskaičiuoti mėnesiui reikalingą pinigų sumą ir parodo, kur išleidžiami ir iš kur gaunami namų ūkio finansai. Tačiau visa tai turi ir neigiamą pusę, nes yra katastrofiškai mažai namų finansų apskaitos programų, kurios nėra išsamiai ištirtos arba gali prireikti mėnesinio abonentinio mokesčio, ir tai, žinoma, yra papildomos išlaidos. . Žemiau norėčiau parašyti nedidelę asmeninių finansų apskaitos programų apžvalgą, per kurią sužinosite idealų variantą sau ir savo namams bei sumažinsite laiką, sugaištą ieškant idealaus turinio.

Susipažinkite su Universaliąja apskaitos sistema – namų ūkio finansų sekimo programa, atitinkančia visų vartotojų poreikius sekti namų ūkio finansus, fiksuoti pajamas ir išlaidas, rodyti Jūsų namų ūkio išlaidų ataskaitas bei finansinę pajamų statistiką. Namų finansų apskaitos USU programa labai paprasta naudotis ir sąveika su programa Jums nesudės, nes programa, skirtingai nei kitos namų ūkio finansų apskaitos programos, automatizuoja namų ūkio finansų ir išlaidų apskaitą. Programos funkcionalumas yra platus, tačiau tuo pat metu paprastas, po kelių minučių naudojimo galite tiesiogine prasme naudoti programą, kad atsižvelgtumėte į asmenines USU išlaidas, tai yra, laiko sąnaudos yra minimalios. Be to, mūsų sistema veikia kaip asmeninių finansų apskaitos programa android, o tai svarbu, nes beveik kiekvienas žmogus turi telefoną su Android operacine sistema.

Norėčiau išvardinti dar vieną teigiamą mūsų programos, skirtos namų finansų ir USU išlaidų apskaitai, ypatybes: greitis, darbo kokybė, gedimų nebuvimas, visapusiškas funkcionalumas, bet kokių dokumentų spausdinimas iš programos, pajamų, išlaidų apskaita, naršymas, klientų bazę, darbą su trečiųjų šalių programomis ir bet kokio laikotarpio ataskaitas, kurių norite daugiau. Nemokama namų finansinės apskaitos programinė įranga negali suteikti tiek daug galimybių vienoje programinėje įrangoje!

asmeninių lėšų apskaita leidžia valdyti lėšas kiekvienam šeimos nariui pagal savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

Šeimos biudžeto programa padeda susidėlioti teisingus pinigų išleidimo prioritetus, taip pat leidžia paskirstyti laiką dėl grynųjų pinigų apskaitos automatizavimo.

Namų ūkio išlaidas valdyti paprasta ir lengva.

Tiksliai tvarkykite savo namų ūkio išlaidas žiūrėdami vaizdines statistikos ataskaitas.

Visų namų ūkio išlaidų ir pajamų įrašas.

USU sistemos veikimas neprivers ilgai laukti ataskaitų.

Į USU programą galima įtraukti neribotą skaičių dokumentų.

Jei pageidaujate, visi dokumentai gali būti atspausdinti iš USU programos su jūsų duomenimis ir logotipu.

Darbas su trečiųjų šalių programomis.

Importavimas ir eksportavimas programoje „Word“ taupo laiką, nereikia iš naujo įvesti „Excel“ duomenų.

Neribotas vartotojų registracijų skaičius.

Įrašų apsauga slaptažodžiu.

Vienu metu kelių vartotojų prieiga.

Nuotolinė prieiga prie USU programinės įrangos.

Daugiau nei penkiasdešimt programos stilių.

Namų finansų apskaitos programą, kuri platinama kaip ribota demonstracinė versija, į USU galite nemokamai atsisiųsti iš toliau pateiktos nuorodos.

Dar daugiau funkcijų rasite pilnoje USU asmeninės finansų apskaitos programos versijoje, kurią nemokamai galėsite parsisiųsti tik įsigiję, taip pat daugiau informacijos apie programą ir jos funkcijas galite susisiekę žemiau nurodytais numeriais. . Ir patikėkite, tai atsipirks kelis kartus!